Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
mittka wyobraz sobie,ze mozliwe 😉 zmeczenie mnie lapie to na brzuszka siadam :P ale dziwnie pusto robi sie w pokoju hehe :P wynioslam taka mala polke no ktorej sa wlasciwie tylko mojego brata rzeczy i nie wiem po co tutaj zagraca 😜 i wynosze wszystkie drobiazgi,zeby Marcin mogl poprostu najzwyczajniej w swiecie przyjsc i powynosic meble i ten remont robic a nie jeszcze te wszystkie graty wynosic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Darunia i Gosia, fajnie że nas odwiedzacie na forum , tak milutko od razu się robi:-)

Na temat becikowego w takim razie się już nie wypowiadam bo brak mi słów.

Wiolka, Fajnie że z Majeczką wszystko dobrze:-)

Od tygodnia takie bzdury mi się śnią,że masakra jakaś:-/

A ja na śniadanko sobie śledziki w śmietanie wcinam,a mąż jak z pracy przyjdzie to obiecał że zrobi ciasto: Napoleonka bez pieczenia. Zobaczymy czy będzie dobra??

Życzę Wam Kochaniutkie miłego weekendu:-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia smacznego 🙂

Jednak kompa mam nie odlaczac, Marcin to zrobi jak wroci i jak dowiedzial sie,ze chce z Kamila wynosic biurko to sie wydzieral na mnie 😞 jak wiem,ze remont bedzie zaczety to juz moge rodzic haha :P bo tak to caly czas sie przejmowalam ,ze nie bedzie zrobiony... a dzisiaj mi sie jeszcze snilo,ze remont nie byl zrobiony a ja urodzilam i ze nie bylo gdzie postawic lozeczka i mala spala w wanience...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam dziewczynki 🙂

No niestety obojętność ludzka aż śmierdzi na odległość :P I tak musiałam swoje wystać 😉
Ale już jestem po śniadanku ale jaki smaczny ten paprykarz 🤪
No Fredeczka ani się waż wynosić biurko bo Ty na prawdę chcesz Wiki w wanience trzymać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki,
ja już po śniadanku i muszę się teraz wygramolić do sklepu a nie mam siły 😠

Wiolka ja też znam opinie, że dziewczynki rodzą się przed terminem a chłopcy po 😉

co do mycia okien, podłóg itp picia tych malin, jak to mi lekarz i połozna powiedzieli, natury się nie oszuka tylko się narobimy a dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie chciało ja to bym chciała przenosić z 6 dni, ale niestety nie ma żadnych sposobów i leków na coś takiego, natura sama zadecyduje kiedy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo 🙂

Mąż śpi jak zabity, a ja korzystam z okazji i nadrabiam brzuszka 😉

Dorunia, Gosia miło Was widzieć 😘

Fredeczko ja takiej mieszanki przez całą ciążę nie zjadłam jak Ty na śniadanie :laugh: A tak swoją drogą to przypomniałaś mi, że nie mam jeszcze wanienki :P

AgaK na co Ty liczyłaś kochana? Wystać trzeba swoje i nie ma zmiłuj :laugh: Przynajmniej masz zakupy za sobą, a ja czekam aż mój księżunio się obudzi :laugh:

Mittko Twoja córa rzeczywiście aktywna, to tańce, to chórek... 😉

Dzisiaj króluje paprykarz na brzuszku, a ja mam ochotę na fetę albo jajecznicę na boczku... mmmmm... jeszcze nie wiem. Pod koniec ciąży zaczynam mieć zachcianki. Od rana myślałam jeszcze o torcie z owocami.

Acha, zapomniałam Wam napisać, że ten tort czekoladowy totalnie mi nie wyszedł, zrobiłam wszystko dokładnie tak jak w przepisie, ale ciasto w ogóle nie urosło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂

Ja też już po sniadanku.
I też musze wyjść z domku zrobić jakies zakupki, bo pusto w lodówce, a jeść cos trzeba.

Fredeczka narobiła mi ochoty na Nutellę...

A co do snów, to dziś mi się śniło, że całowałam się z jakimś obcym facetem (bardzo przystojnym) hahah - tylko nie mówicie mojemu mężowi. Więc same widzicie, że nie tylko Wam snią się głupoty.

Mittko już się nie mogę doczekać, aż moja córeczka będzie mi tak śpiewac.

AgaK ja tam juz nawet nie zwracam uwagi na ludzi, bo znieczulica strasznnaaaa i po prostu stoje cierpliwie w kolejce...

Emmax myślę , że położna miała rację mówiąc , że natury się nie oszuka, ale zawsze to jakoś poprawia samopoczucie i daje taki cień nadzieji , że może jednak ta herbatka czy olej pomoże...

Fredeczko Ty się tam nie forsuj przy tym remoncie...

Dziś na obiad zaplanowałam sobie placuszki ziemniaczane plendze hahah czy jak to tam było Akompf???
I dodatkowo zupka ogórkowa.

Uciekam bo jeszcze muszę posprzatać troszkę 🙂

Udanego weekendu kobitki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...