Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Zapomniałam życzyć wszystkiego najlepszego dzisiejszym solenizantom 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Mialam gosci od przedwczoraj wiec mnie nie bylo no i nie mmam sil nadrabiac forum...

widze,ze dzisiaj na tapecie ta straszna katastrofa... (*)

co jak co ale w zyciu jest tylko jedno pewne ... ŚMIERĆ ...

no i my jako narod polski mozna powiedziec,ze tez jestsemy sierotami...

A jasna sukienka byla na mnie za mala w cyckach ale pozatym lezala BOSKO.

Bylam dzisiaj w sklepie i we wtorek mam zadzwonic,czy przywiezli taka sama tylko,ze czerwona. buty mam rewelacyjne,tylko,ze strasznie wysokie ... ale dam rade...

humor jakis nei taki dzisiaj mam zreszta jak pewnie kazda z was....

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTEK ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LENKA JUŻ WYKĄPANA.

NIE MOGE SIE OTRZĄSNĄC Z TEJ TRAGEDII.
W TV NA OKRĄGŁO O TYM.. ALE NIE MA SIE CO DZIWIĆ.

WIOLU BEDZIE DOBRZE 🙂 MAJA NA PEWNO CHRZEST PRZEŚPI - CZEGO CI ZYCZĘ 🙂

MIŁEGO WIECZORU KOBIETKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka powodzenia jutro 🙂 3mam kciuki

kurcze wiecie co, oglądam fakty i dopiero teraz emocje puściły i zaczyna do mnie docierać że to prawda i się popłakałam. Kurcze to jest tak nieprawdopodobne że aż wydaje się niemożliwe... No ale czasu się nie wróci. Trzeba iść do przodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DO MNIE NADAL NIE DOCIERA TO CO SIĘ STAŁO 😞 WYDAJE MI SIĘ ŻE TO SEN, ŻE ZA CHWILE SIĘ OBUDZĘ I WSZYSTKO BĘDZIE JAK DAWNIEJ 😞 ACH CO TU WIĘCEJ PISAĆ, PO PROST TRAGEDIA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Ale ten dzień dzisiaj pokopany. Jakoś nie darzyłam naszego Pana Prezydenta sympatią ale w końcu to taki sam człowiek jak my wszyscy. I jeszcze tyle innych wspaniałych ludzi zginęło. No niestety życie jest bardzo kruche jak bańka mydlana [*][*][*]

A my byliśmy z reklamacją na wózek. A nie pisałam wam co mi sie przytrafiło w Wielką Sobotę. Wracając z kościoła pękło mi kółko. A że w Święta miałam jeszcze chrzest Antosia to nie wyobrażałam sobie aby być bez wózka. Więc moje kochanie na szybko naprawił kółko i jakoś da się nim jeździć. No ale w końcu jest na gwarancji więc dzisiaj pojechaliśmy do sklepu z reklamacją. No i problem bo producent może mi nie uznać gwarancji bo juz było naprawiane. A jeszcze najlepsze z tego jest to że zostałabym bez wózka bo muszą wysłać to zepsute kółko. Masakra. W poniedziałek będą dzwonić czy nie uda sie sprowadzić dobrego kółka a dopiero nich później rozpatrują reklamację . Ja sobie nie wyobrażam 2 tygodni bez wózka 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkie całuski dla malutkich solenizantów 😘 😘 😘

Wiolu na pewno Majeczka będzie spokojna i też całuski dla niej. W końcu to jej szczególny dzień.
Ja też miałam pietra jaki Antos będzie w kościele, no bo jednak to już nie są malutkie dzieciątka. Ale przynajmniej ksiądz miał do kogo zagadać bo reszta dziaciaków nawet głową nie ruszała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też cieżko mi się otrząsnąć.

Widzę iż nastał gorący okres w temacie chrzcin. My też mamy w planie ale to za chwilę bo kaskę trza najpierw zebrać. A obecnie u nas nastały chude dni... 😞 Muszę poszukać jakiejś pracy bo jak tak dalej pójdzie to zaczniemy przymierać głodem (hehe...mnie akurat głodówka by się przydała).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Dawno nie pisałam, bo jakoś nie miałam czasu, ale ciągle czytałam Was na bieżąco...

Dla mnie to niepojęte co się dzisiaj wydarzyło... Jakoś do końca to jeszcze do mnie nie doszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też już jestem,mała na razie śpi ale u Dominiki jest koleżanka więc jak się nie będą cicho zachowywać to nici będą ze spania 🤢

No dzień koszmarny nie zazdroszcze tym którzy mają jakieś uroczystości rodzinne bo nijak nie wyobrażam sobie wesela w takim dniu 🤨 no ale jak ktoś ma to nic na to nie poradzi.

Wiolu Maja napewno pokaże się z jaknajlepszej strony 🙂 Buziole dla niej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...