Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam wieczorkowo 😉

maluci śpi a ja zaraz ide do wanny i spac bo oczka mi klipają
u nas też był grad dzisiaj-akurat wróciłam ze spacerku

oglądałam fakty i nadal nie moge uwiarzyc w tą tragedie. Tyle osób zginęło...

wszystkiego naj dla naszych dzisiejszych solenizantów

Wiolka udanych chrzcin! tak sobie myśle co Maja wymyśli a by ten dzień był niezapomniany 😁 😁

spróbuje dodac kare oklasków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Gosiu to może za jakiś czas się przekonasz co się stanie z wózkiem przy trzecim dzieciątku 😉

Skóreczko świetnie to musiało wyglądać jak piesek gonił grad 😁

AgaK żeby z tego słuchania piosenek nic nie wyszło... 😜

Mittko ja też mam bardzo silną wolę, objadam się właśnie cukierkami 😁 😁 😁

Kurcze, a mojego Miśka męczy brzuszek już kilka dni, nie zmieniałam diety, ani nic takiego nie zjadłam, a nie może kupki zrobić. Pręży się i pręży i tylko takie malutkie kupalki wali, wcześniej mu się to nie zdarzało 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZERZE JA TEZ NIE LUBIŁAM KACZYŃSKIEGO ALE NIGDY PRZENIGDY NIE PRZESZŁO MI PRZEZ MYŚL ŻE BĘDĘ TAK ZA NIM PŁAKAĆ 😞

TYLU WAŻNYCH W PAŃSTWIE LUDZI ZGINĘŁO 😞 LUBIANYCH, NIELUBIANYCH, ZNANYCH, NIE ZNANYCH 😞 ALE TO ŻYCIE FAKTYCZNIE JEST KRUCHE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEM WAM JEDNA RZECZ NAWET JEST TROSZKĘ ZABAWNA CHOĆ PEWNIE Z TEGO POWODU DO ŚMIECHU NIKOMU NIE BĘDZIE OTÓŻ MOJEGO MĘŻA W PRACY PRZEZYWALI GOSIEWSKI A DLACZEGO BO MÓJ MĄŻ JEST BARDZO DO NIEGO PODOBNY A TERAZ JAK WIEM ŻE ON NIE ŻYJE I GO ZOBACZĘ W TV TO RYCZĘ JAK BÓBR 😞 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wiem co się dzieje z moim dzieckiem ale od jakiegoś tygodnia diabeł w niego wstąpił przy zasypianiu. Nie tylko wieczorem ale przez cały dzień. Jak tylko go kładę w pozycji do karmienia to mimo że głodny i zmęczony, ryczy jak cholera i ciężko go uspokoić... Nie mam pojęcia co mu jest... Czy to ze zmęczenia... Nie mam pojęcia ale powoli się wykańczam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PEWNIE TAK MITTKO BO BĘDZIE IM TERAZ GŁUPIO TAK NAZWAĆ MOJEGO MĘŻA CHOĆ MÓJ MĄŻ WCALE SIĘ NA TO NIE OBRAŻAŁ, ZNA SIĘ BA ŻARTACH 🙂

CZŁOWIEK NIE ZNA DNIA AN GODZINY KIEDY TO NASTĄPI, A NASTĄPI I TO W TYM JEST JEDYNA SPRAWIEDLIWOŚĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA TO MÓJ BARTEK BYŁ TAKI ALE JAK MIAŁ MIESIĄC TO WTEDY DOKARMIAŁAM GO BUTELKĄ 😉

BYŁ NERWUS NIESAMOWITY, TYLKO POZYCJA DO KARMIENIA TO DIABEŁ WSTĘPOWAŁ I ZA CHOLERĘ CYCA NIE CHCIAŁ POCIĄGNĄĆ 😉 ALE POTEM MINĄŁ TEN OKRES I TERAZ JEST SUPER SAMA PIERŚ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogole to moja Wiki jaklby zabka miala 😁 taki maly kielek jej na dziasselku wyszedl. ale u gory i ztylu wiec to chyba nie zabek?

no i od kilka dni zabki mamy pelna para... masakra jakas! i stalo sie cos strasznego jak dla mnie .... Wiki jakby aptetyt stracila? zjesc zje ale nie tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gosiu mam nadzieję że tego nie doczekam 🙂 na szczęście czuwam w nocy jak on wstaje to od razu się budze, bo ostatnio zaczął się ubierać w środku nocy bo on na fajkę wychodzi 🙂 raz u swojej siostry chciał iść siku to stanął śne ścianą w pokoju wyciągnął sprzęt i chciał sikać 🙂 a u drugiej siostry kibla szukał na balkonie 🙂 kilka tyg temu w komandora u nas w pokoju chciał wejść bo myślał że to wc a już ledwo siku trzymał 🙂 mówię wam trzy światy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...