Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A tu przez chwilę spokojny bo się aparatem zainteresował :laugh: :laugh: [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF9504.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A uwielbiam go takiego :P 🤪 :laugh: [img size=462]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCF9499.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaczki przeslodkie macie
ja nie moge sobieporadzic z tym moim przez caly dzien nie spal i teraz tez nie chce spac ... tylko ciagnie ta butle i ciagnie - juz nie mam sily ...
dobranoc wszystkim - mam nadzieje ze pospi chociaz w nocy troszke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha Szymon śliczny chłopczyk 🙂
AgnieszkoK Bartus to niezły model 🙂

A ja weszłam Wam powiedziec ze wreszcie moja ksiezniczka zasneła,po czym musiałam do niej wstac bo juz nie spała :P no i wygrała spi z mama w łóżku 🙂

Ok dziewczynki życze Wam przespanej nocki i zmykam się położyć. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja właśnie weszłam na Twój profil i masz zdjęcie wstawione ale żeby był widoczny jako zdjęcie albumu to pod zdjeciem masz napisane więcej i na to naciśnij albo utwórz ikone miesiaca albo ikonę albumu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaki słodziak z Bartusia!
A ja na koniec dnia załapałam doła... Jak zwykle co wieczór gadałam przez tel z mężem i tylko się poryczałam... Od niedzieli wieczór do piątku nocy nie ma go w domu a wymądrza się przez telefon i krytykuje mnie za wszystko co robię przy dziecku. Źle że sama pije a nie daje małemu herbatki koperkowej, źle że daje wit K choć nawet nie wie na co i po co ona jest, źle że daje mu na brzuszek niemieckie krople bo nie wiadomo co to jest... Wyżywa się na mnie za to że w pracy zasuwa, tam mu źle to dzwoni i na mnie jedzie. Od kilku dni... W środę dostałam ochrzan za to że przegapiłam datę ważności nóżek od kurczaka które miałam mu upiec do pracy bo mały mi marudził całymi dniami i nie miałam kiedy iść się wysikać czy zjeść cokolwiek i po prostu zapomniałam o nich no i nawet nie miałabym jak ich upiec z małym. No i dostałam zjebke. Mówię że nie mam czasu iść się wysikać i gdyby nie rodzice którzy zajmą się małym to nawet nie mogłabym się umyć bo ledwo wejdę do wanny to mój ssak akurat się budzi i ryczy... Ach, szkoda gadać... Przyjedzie do domu na weekend to będzie nosił małego cały czas a jak mu zwracam uwagę że go nauczy noszenia a ja nie daje rady z kręgosłupem i noszenien przez te 4 nieudane próby wbicia igły do znieczulenia przy cesarce, to też psioczy...
A tam... Dziecko mnie tak nie dobija jak mąż...
Mam dosyć na dziś, idę spać. Życzę wam przespanej nocki! Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Wiolu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🤪 dużo zdrówka i pociechy z córeczki no i oczywiście z męża też 😘 😘
Kurcze też bym chciała tyle latek mieć 😁

Kajtucha przykro mi że mąż Cie nie rozumie,ale to pewnie przez to że nie ma go w domu i nie wie tak naprawde jak jest.Powinien posiedzieć z małym przez tydzień to może by zrozumiał.Trzymaj się kochana i nie daj wpędzić w poczucie winy bo jesteś cudowną mamusią dla Szymka 😘 😘

U nas nocka w miare,teraz musze się zebrać na zakupy i chyba wszystkie trzy pójdziemy bo mała nie śpi i nie mam jej jak zotawić.
Dziś mamy imprezke jedziemy do mojej siostrzenicy na 17 urodziny 🤪 kurcze za rok 18 ah te dzieci dorastają 🙂

Życze Wam miłej soboty mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,
miałyśmy wczoraj ciężki dzień. Madzia strzela kozimi bobkami. ma zatwardzenie. Daje jej herbatki i cyca. Hmm.. i zastanawiam się nad czopkami glicerynowymi. Dziś strzeliła 3 bobki z krwią. Pewnie z tego wysiłku jej naczynka popękały.
ehhhh....
A co u Was? Jak wasze pociechy?

Wiola, wszystkiego najlepszego! Niech mała pociecha rośnie zdrowo! Miłości i wsparcia bliskich! Spełnienia marzeń tych dużych i tych małych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuski!

Dziekuję za życzenia 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 czas leci jak ja piernicze 🙃 🙃 🙃

Kajtucha mój też czasem jak cos palnie to mu mówię żeby się rozpędził i zatrzymał na najbliższej ścianie :laugh: :laugh: :laugh: spróbuj tego. Kurde nie ma ich to skąd mają wiedzieć jak to jest nie mieć czasu po dupie się podrapać 🤢 Nie przejmuj się i opierdziel go z góry do dołuy to może się opamięta a w weekend niexh tylko on zajmuje się dzieckiem a ty sobie odpoczywaj 🙂

Śliczne są nasze dzeciaczki, ech, a pomyślec, że kiedys nie lubiłam dzieci :laugh: :laugh: :laugh:

dzioewczyny podtrzymujecie jeszcze swoim maleństwom główkę, nja juz właściwie nie muszę, ale robie to profilaktycznie, w razie W.

Moje skarbeństwo właśnie sobie leży i patrzy w karuzelkę a ja mam czas zjeść śniadanko i wypompować sobie cycole na obiadek dla Majki.

Milej soboty babolki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki jak sobota bo u mnie powturka z wczoraj ... mlody nie spi a w nocybudzil sie chyba z 5 razy a tak juz prawie cala noc przesypial ...
uciekam do niego bo lezal 10 min sam a teraz zaczyna plakac - widocznie znudzilo mu sie

wszystkiego naj naj z okazji urodzinek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola wszystkiego najlepszego

Persy biedna Madzia 😞 Daj jej może ten czopek.

Kajtucha tak jak dziewczyny radzą, ja w weekend mąż wróci do domu, to niech się małym zajmuje!!! Zobaczymy co wtedy powie.

Picasso mam nadzieję, że w końcu synuś wpadnie w jakąś rutynę a Ty wypoczniesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂

U nas nocka super 🙂 A teraz mały leży w swoim łóżeczku i sobie gaworzy 🤪 Ale jak to super brzmi :laugh: :laugh: :laugh:

Wioli dużo zdrówka dla Ciebie z okazji urodzinek, pociechy z Majeczki i dużo miłości ze strony bliskich 🙂 😘 😘 😘

Kajtucha i ja potwierdzam słowa dziewczyn bo mądrym być za słuchawką to nie sztuka ale jak wróci do domku to niech zajmie się Szymonem a Ty odpoczywaj to zobaczymy czy wtedy będzie taki wyszczekany 😉

Persy zaaplikuj Madzi czopek jak dziewczyny radzą bo Madzia się męczy i Ty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane mamusie.
Bardzo wam dziękuję za pocieszenie. Mittka, aż mi łezki poleciały jak przeczytałam co mi napisałas. Zgodnie z waszymi radami, dziś ojciec bawi Szymka 🙂 ja tylko daje cycka. I już mu się przestaje podobać bo jak chce coś zrobić to tylko szuka komu tu małego sprzedać 🙂 i dobrze mu tak, podła gadzina
a my dziś jedziemy na obiadek do babuni. Specjalnie dla mnie będzie rosołek i potrawka z kurczaka 🙂 ach pysznosci 🙂
wieczorem rodzice wychodzą na imprezkę (ach też bym sobie poszła) ale wcześniej "towarzysze" rodziców przyjdą do nas na kolację bo tata ma w lutym imieniny i przy okazji będzie kolacja. Już sobie wyobrażam jak będą latać nad małym... Aż strach pomyśleć...

Jeny wiecie co zrobiłam... Ja to jestem jednak głupia... Wczoraj mówiłam nie a dziś mi odbiło... Zaszalałam... Pieszczotki z mężem podziałały na mnie pobudzająco i... Mamy to za sobą. Miałam stracha totala, ale mąż był tak delikatny jak nigdy. Trochę bolało 😞 ale na początku.
Ale ja mam łeb zryty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Kajtucha nie masz ,,zrytego łba" tylko jestes po prostu kobietą, normalną istotą ludzką, która potrzebuje bliskości drugiej osoby 🙂 fakt że szybciutko się pokusiłaś, ale najwazniejsze, że jesteś zadowolona 🙂
A co do męza to dobrze zrobiłas, niech bawi Szymka , niech zobaczy co to znaczy małe dziecko.

Wiola wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka, szczęscia, miłości, samych szczęśliwych chwil 🙂

Persy biedna Twoja Madzia 😞 ja bym poszła chyba z nia do lekarza, niepokoi mnie ta krew w kupce...

Mittko udanej imprezki 🙂 tez bym sobie gdzieś poszła, ale z moja marudą to nie bardzo mi na rękę. U nikogo na rękach nie posiedzi dłużej niz 3 minuty, tylko u mnie i u tatusia :laugh:
A najbardziej kocha CYCKA 🙂 haha
Teraz sobie spi krusynka moja a ja już nie wiem co mam jeść żeby ja ten brzunio nie bolał. Dziś juz puszczała piekne bączki i jak by trochę spokojniejsza jest.

A wczoraj była u mnie teściowa i jak przebierałam Lenkę to stwierdziła ,,co te kupki takie zielone" a kupki żółte..... chyba daltonistką nie jestem... zawsze czegos musi szukac baba jaga jedna!!!!!!!!!!!

AgaK super że Bartus się już lepiej czuje 🙂

Picasso moja Lenka tez taka marudna w dzień, za to w nocy jak aniołek spi. Budzi się tylko 2 ,3 razy na cyca, je szybko i ładnie zasypia 🙂 dzis spalysmy do 10.

Uciekam jakis obiad naszykowac dopóki spi mój króliczek.

Udanego weekendu kobietki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy zapodaj Madzi czopka bo się umęczycie,u nas na szczęście nie ma na razie problemu z kupkami tfu tfu.Ale pamiętam z Dominiką jedną taką scene była już troszke starsza i "mądra" mamusia dała jej dosłownie na języczek spróbować cukiereczka a że on był z wierzchu z czekolady 🥴 to potem bidna kupki nie mogła zrobić jeju płakałam razem z nią i z tej bezsilności wziełam ją na ręcę i ona wtedy się załatwiła 🤪 normalnie koszmar i pamiętam go do dziś 🤔

Kajtucha brawo tatuś ma weekend z synkiem i poproś jeszcze męża o zrobienie kolacyjki z synkiem na rękach 😉

A ja wyszłam do sklepu po kartke urodzinową,mała spała.Dzwoniłam do Dominiki ale coś z telefonem jej się porobiło i nic nie było słychać.Wchodze do domu a ta zapłakana a mała oczywiście nie śpi eh no i weź tu je zostaw na chwile same 🤔 za to teraz dżumi a mama szykuje jej kreacje na wyjście :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola spełnienia marzeń 🙂

Fotki naszych dzieciaczków prześliczne!

Kajtucha no to gratuluję... 😉 ja jeszcze trochę poczekam, ja to mam zryty beret...

A u nas dziś piękna pogoda, cieplutko i słoneczko świeci więc w końcu zaliczyliśmy spacerek. Teraz czekamy na gości i będziemy rezerwować domek na wakacje bo jedziemy razem 🙂

Acha... naczytałam się mądrej książki i nie daję już ciągle cyca Piotrusiowi :laugh: Spróbowałam i rzeczywiście to działa... Piter się najada, potem się bawi jakiś czas i zaczyna płakać. No i zawsze znowu mu cyca ładowałam, a teraz go usypiam -kołyszę, głaszczę i zasypia 🙂 Dzieciaczek po prostu jest zmęczony i chce spać. Zobaczymy jak długo to się będzie sprawdzało hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje pieknie dziewczynki za zyczenia! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Ewa no to moze bedziesz miala troszke wiecej czasu dla siebie 🤪

Kajtucha szybko sie zdecydowalas na sex....

Moja miska piska dzisiaj jakas marudna i ciagle tylko na rekach, ehhh, dobrze ze tesciowa dzisiaj wpada to sobie odpoczne chwilke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie 🙂

Wiolka wszystkiego dobrego, zdrówka i wszystkiego czego zapragniesz 🙂 🙂 🙂

My już po spacerku, wreszcie, Lenka oczywiście przespała, wytrzęsło ją nieźle po tym topniejącym śniegu, ale co tam widocznie było jej dobrze skoro spała:laugh: :laugh:
ale mnie ci ludzie denerwują widzą wąską ścieżkę wydeptaną w śniegu i matkę z wózkiem to nikt jej nie zejdzie z drogi tylko się pchają a ja mam w ten wielki snieg ten wózek wpychać, buraki 😠 ale przyznam, że jadna pani mnie przepuściła w kolejce bo z małym dzieckiem byłam, hehe miło się zrobiło 🙂

Ewa ja też nie daję stale cyca, jak nam mówili w szpitalu, to że dziecko płacze to nie znaczy że jest głodne, czasem chce się tylko przytulić itp i u mnie to działa od początku 😉

Kajtucha, to szybko Ci poszło, gratuluję decyzji, a z pouczeniami męża to cie rozumiem, mój m też ma takie tendencje i raz go zostawiłam z głodnym dzieckiem i powiedziałam radź sobie skoro jesteś taki mądry i wszystko wiesz lepiej i za 5 min przybiegł, żeby mu pomóc, zresztą on mi praktycznie nie pomaga wcale 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...