Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Wiajcie

Zakup tej huśtawki, o której Wam pisałam to był rewelacyjny pomysł. Na poczatku nie chciala za bardzo się w niej bujać, ale i tak ją tam wkładałam. Własnie sobie tam spi 🙂 a ja mam czas na brzuszek. net 🙂

Wiola Twoja Majka jest rewelacyjna 🙂 świetną ma fryzurę. Moja Lenka to taki łysolek 🙂

AgaK Bartuś tez słodziak, a jakie ma fajne body (pajacyka?) 🙂

A ja nie chce w domu tesciowej. Wole miec bałagan, być głodna i nie umyta niz patrzeć na to babsko ;/


Idę wstawic rosołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Wiola Majka ma nieziemską mine hehe.Ja jeszcze podtrzymuje głowke małej bo czasem jej się jeszcze kiwa,ale już coraz mniej więc myśle że za niedługo już nie będziemy podtrzymywać.

Anja czekamy na fotki 🙂

Ewo Grzybowo to taka wioska jedna ulica na krzyż 🙂 ale dlatego lubie tam jeździć no i plaża jest ładna duża 🙂

A ja nie poznaje dziś mojego dzieciątka 🤪 Nocka w miare przespana,poszła późno spać to obudziła się tylko po 3 na jedzonko,koło 6 gniotła ją kupka,jak zrobiła to pospała do 8:30 potem znowu zadżumiła obudziła się o 11:30 zjadła poleżała sama i zasnęła i śpi do teraz 🤪 normalnie szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Niunia spi z babcia , Marcin pojechal podpisac umowe o prace ( na budowach narazie zastoj wiec bedzie jezdzil do Holandii po jakies czesci czy cos) a ja poukladalam w szafie ubranka malej i siedze sobie na brzuszku 😁

Anja super ,ze do fryzjera idziesz 🙂 ja tez ostatnio bylam jakies 2 tyg temu i musialam sciac duuuuuzo wlosow :/ no ale teraz przynajmniej krotka, wygodna fryzurka 🙂 a polecialo ok 20cm...

Wiolka Majka to minki strzela hehe 🙂

A ja dzisiaj moja Wiki odstrzelilam w kiecke i co? zrobila kupke po pachy :P hehe 🙂 ale ciesze sie, bo po zmianie mleka sie to jej normuje bo juz sama kupki robi i to nie co 3 dni tylko minimum 1-2razy dziennie, czasami czesciej.

Wczoraj jak wkladalam nowe ubranka do szafki Wiki i Marcin to widzial to sie spytal "tam tez sa jej ubranka?" hehe 🙂 a gdyby wiedzial,ze sa jeszcze po kartonach pochowane to juz wogole by sie przerazil hahaha 😁

Jak dziewczyny sie czujecie? wszystko u was ok? Ktore karmia jeszcze samym cycem?

pozdrawiam was goraco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a o co chodzi z tym podtrzymywaniem glowki? jak nosicie malenstwa czy co? Bo ja mojej Wikusi nie musze podtrzymywac, ogolnie jest bardzo silna ( i glosna 😉 ) . Sama polozna byla zdziwiona,ze juz z brzuszka na plecki sie przewracala 2 tyg temu i ze taaaaak wysoko podnosi glowkei podpiera sie na raczkach i odchyla. Ale jest tego malusienki minusik - musze bacznie ja obserwowac bez przerwy bo nawet jak lezy na pleckach to glowke czasami do gory proboje dzwigac i niekiedy jej sie udaje troszeczke na chwilke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po obiadku i o dziwo Mittko mój skarbek też dziś jak aniołek 🤪 Budzi się do cyca i przebrania pieluszki i śpi dalej normalnie szok 🤪 Tfu.tfu aby nie zapeszyć :laugh:

Wiolu ogólnie już mój mały sztywno trzyma główkę do góry ale jeszcze asekuruję go ręką z tyłu główki bo to jeszcze czasami się kiwnie 🙂
A Twoja Majeczka jest cudna, a te włoski śliczniutkie 🤪

Anja czekamy na fotkę nowej fryzurki 😉

Fredeczko widocznie Wikusi nie spodobała się sukieneczka i ją brzydko mówiąc obsrała :laugh: :laugh: :laugh:

AgnieszkoW to pajacyk i mamy jeszcze identyczne tylko z napisem I ♥ DADDY 🙂

A teraz zmykam bo już się kręci moje słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki;-)

U mnie noc ciężka...Madzia od 2.00 w nocy nie spała. Walczyłam z nią do 5.30. Udało jej się przysnąć na 1,5 godz. I koniec. Od 7.00 w ogóle nie śpi tylko marudzi i woła cyca.
A jak u Was z karmieniem - karmicie na żądanie czy trzymacie się 2-3 godz. odstępów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka Majeczka jest de best!
My po spacerku 🙂 ale się uśmiałam... W połowie drogi tatusia nacisnęło na coś grubszego i biegiem do domu na kibelek 🙂

dziś jadę do księdza po mszy na 17 zapytać o chrzest. Chcemy w wielkanoc ze względu na rodzinę męża z Warszawy a z tego co widziałam na stronie parafii, ksiądz ma wyznaczone już terminy chrztu na pół roku do przodu i trzeba będzie ładnie z nim zagadać 🙂
a mój maluszek ma 3tyg a już sobie gada sam do siebie... 🙂
w ogóle położna była w szoku jeśli chodzi o podtrzymywanie główki bo Szymek jest tak silny że jak się go trzyma na rękach to sam trzyma główkę, trzeba mu przytrzymać tylko jak zasypia bo kiwa ja na wszystkie strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka ale mnie rozbawiłaś komentarzem do zdjęcia Majki,:laugh: a mina jest super, w ogóle to Maja, moja Lena i Natalka marty er chyba maja najgęstsze czupryny z grudniowych dzieciaczków, no ale przyznam, że Natalka to pobija wszystkie:laugh: :laugh: :laugh:

fredeczko to cię Wiki porządnie załatwiła, a ja z tymi cholernymi pampersami premium care cholery dostanę, wszystko przesikane i przesrane, a zmieniam często, dziadostwo jedno 😠 😠 😠

Agaw, co do teściowej to też się zgadzamy, jakieś pokrewne dusze jesteśmy 😉
ja już przed jutrem nerwicy dostaję, a Lenki z rąk nie wypuszczę, żeby tylko jej nie wzięła:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przekaze komplementy mojej indiance z plemienia irokezow :laugh: :laugh: :laugh:

Natalka zdecydowanie ma najbujniejsza fryzurkę 🤪 mojej wloski zaczely wypadac ale zaraz pojawil sie nowy meszek na calej glowce 🙂

Persy Majka je dokładnie co 3 godziny, prawie co do minuty zaczyna marudzic :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Kajtucha to Szymek tak jak moja Wiki gadula rosnie? :P

Emmax mi te zwykle pampersy tez przeciekaly jak cholera ze sie tak wyraze, ale te z biedronki tylko czasami.

Co do wloskow to moja Wiki juz lysa jest hahaha 🙂 bo tak wierci glowka ,ze sie powycieraly jej wloski :P

Wiolka szczerze mowiac nie ogladalam meczu :P ani jednego ani drugiego tylko jeden z Czechami chyba ogladalam bo Marcin ogladal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola świetna mina Majki :laugh:
Polska niestety przegrała z Islandią 😞

Emmax ja byłam zadowolona z tych pieluszek care, nic nie przeciekało więc dziwna sprawa 🤢

My dzisiaj mieliśmy 2 razy taką jazdę, że nie mogliśmy żadnym sposobem uspokoić Piotrka, pierwszy raz było aż tak źle. Jak mu podaliśmy wodę koperkową to mijały 3 minuty i dziecko spokojne i tak 2 razy. Nobel dla osoby, która wymyśliła wodę koperkową :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do pieluch to ja też miałam te pampersy, ale kilka sztuk w spadku 🙂 i nigdy ich nie kupię. Niby takie super a po 3 godz wyglądały gorzej niż źle... Siuśki było czuć jak się pieluszke wewnątrz dotknęło... Ja używam dada z biedronki i póki co nie zamierzam zmienić. Każde siusiu i każdą kupę trzymają i nie pozwalają wyjść poza nią 🙂 jeszcze mamy jakieś niby niemieckie pieluchy z rossmana bo mały dostał od ciotki i też są ok. Ale pampersów nigdy więcej nie kupię. Na dupce mojego Szymka spisują się beznadziejnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć i pewnie zaraz dobrej nocy 🙂

Wiolu, Maja jest śliczna i taka do taty podobna 🙂 A podkówka pierwsza klasa 😁

Ja Natalii nie podtrzymuję głowy, bo trzyma już sztywno, ale trzeba ją asekurować na plecach, bo szalona się odpycha rękami i leci do tyłu. W ogóle to już chce siadać, bo ciągle się zgina w łódkę na leżaku, a jak złapię ją za ręce to się skubana już spina do podniesienia 😁

Fredeczko, ja karmię tylko piersią i na okrągło mam kamienie. Moje piersi produkują w tempie światła. Dzisiaj rano spuszczalam do umywalki ręcznie, bez ściągary, bo Nati już się niecierpliwiła, a wiedziałam, że sie takim strumieniem zachłyśnie 🙂
O lecę, bo się tatuś znerwował :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też karmię tylko piersią:P , a teraz tatuś trzyma Kropeczkę i mi się pyta co ma z nią zrobić, haha, o a teraz po 15 minutach trzymania ręce mu "ustały":laugh: :laugh: :laugh: a ja cały dzień walczę 😉

o cholerka moja teściowa to ma pomysły jutro przyjadą ok 12 w sam raz na obiad i będą siedzieć do 18 😠 😠 😠 😠 dziewczyny ratujcie, ja nie wiem jak to przeżyję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kolejny wieczór z marudką Madzią. Próbujemy ją ukołysac. Niestety śpi 15-20 min i się budzi. I tak na okrągło. Może coś ją boli. Zaczynam łapac schizę.

A może nie chce po prostu spać. 🙂

No ja dokarmiam Madzię butlą. kupowałam Bebilon dla dzieci z tendencją do ulewania. Ale po akcji z kupą wróciłam do zwykłego Bebilonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po kąpieli kolacji i mój smyk znów sam zasnął 🤪 🙂

A mam pytanie do Was mamusie 😉 Czy Wasze pociechy ssą smoczka? Bo mój za nic nie chce za to kciuka sobie wkłada i ssie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mopsik ssie od pierwszego dnia smoczka, ale ją to uspokaja a z ssaniem piersi nie ma problemów więc niech ma, zresztą mi smoczki nigdy u dzieci nie przeszkadzały, a wady zgryzu u mnie nigdy nie było w rodzinie a wszystkie dzieci na smoczkach wychowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...