Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
juz nie spi.. zaraz sie zalame..

naprawde dzis mamn dosc, taka maruda dzis ten moj synus ze dobrze ze jest d w domu bo bym chyba plakala jak dziecko..

kolki go mecza, nie chce spac jak juz to tylko na rekach bo jak odkladam to sie budzi...

jeszcze jutro do dentysty bo mnie zab tak boli ze marze wprost o wizycie byle by juz nie bolalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Agnieszko84 to się wymęczysz

A moja mała dziś rekord spokojności osiągnęła tfu tfu żeby nie zapeszyć.Nawet śpi w swoim łóżeczku 🤪 pocharczała troszke,ale jej przeszło więc do 3 powinnyśmy pospać.

Ok to zmykam się położyć bo jutro znów wyprawa do szkoły.
Dobranoc mamusie i przespanej nocki Wam życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my zaczynamy ferie choć mogłabym posłać Kamilka do zerówki ale niech sobie posiedzi w domku 🙂

Agnieszko84 nie jest to normalne 😞 Powinnaś zgłosić się do lekarza z tym 😉

Ja tez już zmykam 🙂 Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaraz oszaleje... Mój mały spał od 12 tylko 2godz w ciągu całego dnia i teraz od kąpieli, od 19 dostaje szału... Ciągle chce cyca, płacze jak nie dostanie... W dzień się najada a codziennie wieczorem robi mi takie jazdy. I jeszcze odbić nie chce a z dwóch cyców ciągnął. Muszę zaczekać aż porządnie zaśnie, tak jak piszesz Wiolu, bo przed chwilą próbowałam to po 2 minutach krzyk... Już na łeb dostaje, codziennie o tej samej porze ten sam problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha a widzisz Kajtucha, tak Ci się spieszyło do porodu 🙂 każda z nas pewnie ma jakies problemy z dziećmi. U mnie na przyklad dzis znowu ta pierdolona kolka. Wybaczcie słownictwo , ale nie mogę tego znieśc jak moja Lenka tak strasznie płacze a ja absolutnie nie mogę jej pomóc 😞 dlaczego taki maleńki, niewinny człowieczek musi tak cierpieć??
Na szczęscie juz jej mineło i spi sobie smacznie mój aniołek.

Emmax no co do tesciowych to my na pewno mogłybyśmy sobie ręce podać i pewnie gdybyśmy zaczęly o nich rozmawaić to miały bysmy temat rzeka :laugh: Trzymaj się dzielnie jutro 😘


Buziaki dla Was mamuśki. Spokojnej nocki dla wszystkich.



Ps. dawno Akompf sie nie pojawiała.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Aguś jak tak sobie myślę to wolę mieć małego przy sobie i męczyć się z jego humorami niż być w ciąży 🙂 a co do teściowych to ja się nie wypowiadam... Oprócz tego że moja czeka kiedy przyjedziemy do niej z małym a sama dupy nie ruszy... Tak, z takim dzieckiem mam jechać z Poznania za Warszawę, pod Radom, 5godzin drogi... Jak ja w domu muszę z nim chodzić, nosić go, odbijać a ona se myśli że w aucie będzie ok... To jak jej tak ok to niech poprosi córkę jedna albo druga żeby z nia do nas przyjechały i koniec...
Dobra idę spać bo mały śpi ładnie na brzuszku a nie wiem jak długo więc muszę łapać każda minutę

dobranoc kochane mamusie, spokojnej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorowo 🙂

Pewnie już wszystkie śpicie 🙃

Kajtucha ja to mam podobne jazdy z Antkiem ale o 16.30 każdego dnia. Nie wie czemu spodobała mu się akurat ta godzina ale jest w tym czsie nie do wytrzymania. Położna poradziła mi aby mu zaaplikować Espumisan bo może ma jakieś dolegliwości brzuszkowe. Nie wiem czy akurat to pomogło ale jakoś pomału sie uspakaja.

Wiolu spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrówka a przede wszystkim pociechy z Majeczki 🙂
A i zdjęcie Majeczki superowe no i ta fryzurka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA DAJ SOBIE SPOKOJ Z WYJAZDAMI, NIECH BABCIA SAMA SIE POFATYGUJE...

A TO MOJA ROPUSZKA NA SWOIM BUJACZKU


NO TERAZ JUZ NAPRAWDE IDE SPAC... BUZKA [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05953__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie 🙂

I znów nowy miesiąc się zaczął luty a tak jeszcze niedawno grudnia nie mogłyśmy się doczekać :laugh:

Ewo dla Piotrusia dużo zdrówka z okazji ukończenia 2 miesiąca życia :laugh: 😘

AgnieszkoW bujaczek rewelacja 🤪 Ale ja z braku miejsca w domku niestety mogę sobie pomarzyć 😉
A Lenka wygląda w nim jak aniołek :laugh: :laugh:

Miłego dnia mamusie i ich pociechy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Moja pszczółka o dziwo lezy obok mnie - nie przy cycu i jest grzeczna 🙂 gaworzy sobie po swojemu , ale musze z nią rozmawiać 🙂

Wyspałysmy się, zaraz będę jeść śniadanko i odkurzać 🙂 może tym razem nie z Lenka na ręku, bo wsadzę ją w bujaczek 🙂


Miłego lutowego dnia kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka koszmarna,ale to za sprawą mojego brzuszka 😞 tak mnie gniotło że masakra.Mała w miare przespała.

Kajtucha moja teściowa ma do nas 30km i też nie może się wybrać bo wiecznie schorowana jest i ktoś musiał ją przywieźć żeby odwiedziła wnuczke.Plus taki że była tylko raz i więcej nie przyjedzie :P

AgnieszkoW super ten bujaczek widać że Lenka zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

Mój Piotruś taki wymęczony po wczorajszym dniu, że spał od 20.30 do 3, przerwa na cycucia i dalej spanko do 7 🤪

AgaK Piotrek też za nic nie chce smoczka, a paluszki ssie 😉 Dziękujemy za życzenia 😘
Jak to szybko zleciało... 2 miesiące 🤪 🤪 🤪

Aga84 marsz do lekarza! Ja jeszcze nie miałam okresu... 🤢 Widać, że synek daje Ci popalić bo kiedyś taka aktywna byłaś na forum, a teraz bardzo rzadko zaglądasz 😞

AgaW Lena super wygląda w swoim foteliku 😉

Emmax powodzenia Ci dzisiaj życzę 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie!

Gosiu, mam espumisan nie pomagał ale mamy teraz niemieckie kropelki Lefax ale to nie problem z brzuszkiem z tego co widzę tylko on na noc tak jakby potrzebował więcej jedzenia... W nocy już było ok. Teraz poleżał ze mną godzinke dostał cyca i zasypia 🙂
wiecie co, powiem wam numer, w kwietniu wystawiałam koleżance grzecznościowo na allegro jej garsonke ma sprzedaż. Wpisałam mój nr konta mbanku, garsonka sprzedana, a na stronie aukcji zamiast mbank system wyświetlił Bre Bank... Mail od kupującej że wysłała pieniądze na nr konta podany na aukcji. Pierwsza myśl że ktoś mi się włamał na allegro i zmienił konto. Poleciałam na policję i zgłosiłam. Po pół roku dostaje pismo z prokuratury że... Jestem podejrzana, że sprawa toczy się przeciwko mnie, bo bre bank to mbank bo się połączyły a ja ukradlam pieniądze... Od razu weszłam na to moje konto w mbanku i patrze-kasa jest... A ja głupia zamiast porównać cyferki w numerach konta zasugerowałam się tylko nazwami banku i poleciałam na policję bo myślę sobie że nie moja kasa i będzie na mnie...
No i teraz każą mi jechać na prokuraturę i na policję, tu i tu na przesłuchanie w charakterze podejrzanej tylko ciekawe co z małym zrobię... Będę musiała jechać z nim, trudno...mam ich w dupie, napisałam pismo że jestem po cesarce z komplikacjami i mam noworodka w domu to mi przesunęli termin...na 11.02... Szkoda że opiekunki nie załatwia,bo żeby dojechać do nich to potrzebuje godziny...
Mam za swoje... Blondynka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!

Agnieszko84, ja mam dziś 26 dzień okresu, idę wreszcie do lekarza, bo już naprawdę się martwię. Może to jakieś takie poporodowe hormonalne szaleństwa nas dopadły.

Basia przeszła wczoraj samą siebie, cały dzień spała, myślałam,że w nocy poszaleje,a ona spała 7,5 h bez przerwy, jedzonko i 5h snu 🙂 pobawiła się pół godziny,zrobiła kupkę(przy przebieraniu wsadziła w nią obie nóżki i ku wyraźnej swej uciesze roznosiła po całym przewijaku) i śpi sobie dalej. Od jakiegoś tyg codziennie rano po przebudzeniu rzuca nam tyle uśmiechów,że dodaje mi skrzydeł 🙂

Zjadłam na śniadanie pyszne ciasto teściowej i idę poczytać gazetkę, a co mi tam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej Kajtucha i bądź tu uczciwa,przecież chciałaś dobrze.No ale to tylko Polska,mam nadzieję że się to wszystko ładnie wyjaśni.

A ja też nie dostałam jeszcze okresu,ide w czwartek do gina to się dowiem co tam na dole słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
ja chyba pomyślę o jakiejś huśtawce bo inaczej mi ręce odpadną;-)
Oczywiście, póki co najlepszym miejscem do spania jest wózio:P

A co do smoczka to Madzie uspokaja...ale jak nie ma to też nie jest tym bardzo zmartwiona. Nawet już nauczyła się go sama wypychać łapką i robi ciągle rzuty...a ja chodzę, zbieram i myję jej "niunia".

Dziś jak wrócę ze spacerku i odkurze mieszkanko to rozłożę mate edukacyjną. Zobaczymy czy będzie przejawiała zainteresowanie...samą matą. Bo maskotki na pałąku jak najbardziej przyciągają jej wzrok. I ma z nich dużą radochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy 2 godzinny spacerek za sobą 🙂 Słoneczko świeci i jest nawet w miarę ciepełko 🙂
Po przyjściu do domku przebrałam mu pampersa, dostał cycola i w trakcie jedzenia obiadku tak parł się parł aż narżnął :laugh: :laugh: I śpi z kupką w pampersie :laugh: :laugh: :laugh:

Kajtucha życzę aby sprawa szybko i bez konsekwencji się rozwiązała i nie nazywaj się głupią blondynką bo i brunetki tez nie są mądrzejsze :laugh: :P Bez urazy dziewczyny z ciemnymi włosami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu porcja Basiowych porannych uśmiechów, wczoraj i dziś 🙂 [img size=346]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kopia_IMG_4252.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj Kajtucha to kiepska sprawa z tą policją...

Ami tylko pozazdrościć Ci takiej grzeczniutkiej córeczki 🙂 Uśmiecha się bosko!!! 🙂

Persy tu większość dziewczyn będzie miała niezłe bicepsy od bujania dzieciaczków :laugh:

AgaK jak mi się nie chce iść na spacer, mam takiego lenia na wychodzenie z domu, a Ty aż 2 godziny byłaś. Może teraz pójdziesz z Piotrusiem? :laugh: :P

Takie pytanko: czy któraś z Was będzie zmuszona oddać dziecko do żłobka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiekowi aż serce się raduje jak widzi się tak roześmiane dziecko 🤪
Basia prześlicznie się uśmiecha 😉

Ewo nie ma problemu 🙂:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...