Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć kochane!

Nie było mnie przez dwa dni a tu takie zmiany. Choroba nie mogłam znaleść ostatniego swojego posta . No i sie udało ale musiałam nadrobić co pisałyście. 🙃

Ale was naszło na wspominki, może znajdę chwilkę czasu to poczytam.

My nocki mamy nawet spokojne jak położę Antka o 20 to dokarmię go przez sen o 12 i tak śpi do 6 rano. Wydaje mi sie że tak może być. Ale prawie całkiem już zrezygnowałam z piersi bo mój smukulec sie nie najadał co widać po jego nockach. Wcześniej to wstawałam co godzinę 🤪

A Antoś od soboty wcina zupki jarzynowe. Na razie ze słoiczka

Idziemy przygotować jabłuszko i marcheweczkę na ładniejszą cerę

No i muszę sie pochwalić że w sobotę zrobiłąm napad na lumpka i za całe 13 zł Antoś ma kupe ubranek na lato 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

fredeczka ona ma problemy z zaśnięciem, bo później już sobie super śpi, a teraz zasnęła bez ryku 🙂

a ja zamiast zajmować się dzieckiem to czytam stare posty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

Julia przynajmniej masz zrobione przemeblowanie 😁

Gosiu to fajnie, że Antoś wcina zupki, Piotrek pluje jabłkiem i marchewką więc zupki pewnie też nie będzie chciał.

Ojjj Fredeczko też bym się wygrzała na solarium.
Jadłaś te naleśniki z bananami i czekoladą??? Mam ochotę już dłuższy czas na coś takiego, ale nawet naleśników nie umiem usmażyć ☺️

Kurcze a ja mam problem z karmieniem, pisałam kiedyś że boli mnie sutek. Teraz to jest masakra, zwijam się z bólu podczas karmienia i jest to dla mnie męka. Zrobiła się taka biała plamka i boli jak cholera, bepanthen nie pomaga 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to super że Antoś tak wcina,ja też kupiłam jeden słoiczek zobaczymy co Emila na to 😁

Ewo może poradź się w sprawie tego sutka ciekawe co to Ci się porobiło 🤔

A ja zmykam na troche dziewczynki.Jade odebrać małej karte chipową 🙂
Do potem paaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa ja też miałam coś takiego jeszcze w szpitalu i to był zapchany kanalik, przekłuj to igłą lub zdrap paznokciem, jeszcze trochę poboli ale później przejdzie, no i karm Piotrka ta piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
a mnie szlag trafi bo coś przez komórkę nie mogę pisać postó, nie każdy mi wchodzi... załamie się jak nie bede mogłą pisać z tela...
my się obudziliśmy o 8.20 i powiem wam że jak tak mają wyglądać nocki to ja będe mega przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz okruszek śpi a mamusia zasiadła na neta. Pogoda taka byle jaka. Mokro, nic chodnik nie wysycha, słoneczko delikatnie się przebija przez chmurki no i ja nie wiem co robić... moj tata mowi żeby nie wychodzić jak jest mokro bo wilgotne powietrze może zaszkodzić małemu a nie chciałabym go zaziębić na chrzest no i nie wiem czy wyjść czy nie... Temp ok 8-9 stopni i jestem w kropce...

Mittko cieszę się że Dominika jednak zdrowa. Brakowałoby jeszcze jakigoś cholerstwa na święta....

Ja wyprałam ciuszki maluszka, kupiłam ostnio Lenor Sensitive z takim maluszkiem na naklejce i tak pięknie wszystko pachnie wiosenką... mam jeszcze Silan dla dzieci ale on tak łądnie nie pachnie... ach cudo!!!!!!!!

wczoraj w biedronce kupiłam sobie mega pyszną herbatkę ziołową z 7 ziół i jest pyyychotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂

EWO PORADŹ SIĘ LEKARZA ALBO ZRÓB TAK JAK EMMAX NAPISAŁA 🙂

GOSIU SUPER ŻE ANTOŚ JUŻ JE ŁADNIE ZUPKI 🙂 A MOJE DZIECKO TO JABŁKO WCINA AŻ MU SIĘ USZY TRZĘSĄ 😁 😁 😁 😁 😁 CIEKAWE JAK SPRÓBUJE MU DAĆ JAKĄŚ ZUPKĘ 😉

KAJTUCHA JEŻELI NIE PADA TO ŚMIAŁO MOŻESZ WYJŚĆ NA SPACER Z SZYMKIEM 🙂 UBIERZ CIEPLUTKO I NIE POWINIEN ZACHOROWAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiki jablko zamiast jesc to zlizywala z lyzeczki hehe ale az sie trzesla ! 🙂 troche sie kwasila ale smakowalo jej 🙂

Jadlam te nalesniki juz nie raz 🙂 kochana normalne ciasto maka, mleko , jajko tak zeby konsystencja byla srednio gesta i smazysz obracasz lopatka jesli nie potrafisz podrzucac na patelni, smaruejsz nutella, banany kroisz w kostke plasterki czy jak tam wolisz i zawijasz 🙂 jeszcze jak masz sos czekoladowy albo bananowy to juz wogole klasa 🙂 polewasz nalesnika, jak masz dodajesz bita smietane i mniaaaaaaaaaaam! 🙂

a Wiki juz jakies 30min lezy na brzuszku i zaczyna sie troche denerwowac ale podejde tak zeby mnie zobaczyla to sie zaraz smieje 😁 kochana moja kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może spróbuję zrobić tak jak napisała Emmax, ale to później bo przed chwilą karmiłam tą piersią i boli jak cholera.

Emmax no i dobrze, że sobie wymyśliłaś dzień lenia 🙂
ja mam już tydzień lenia więc dzisiaj może coś sprzątnę 😉

fredeczko problem w tym, że ja nigdy w życiu nie smażyłam naleśników 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko nie mogę znów odebrać twoich wiadomości na gg
tamten komp mi padł a tu na laptopie mam starą wersję gg i twoja wiadomość wychodzi mi tak:
Użytkownik 20749246 próbował się z Tobą skontaktować. Niestety używasz starej wersji Komunikatora, która nie obsługuje numerów GG większych niż 17 milionów. Zaktualizuj swój Komunikator i rozmawiaj swobodnie: http://komunikator.gadu-gadu.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochaniutkie!

Ja chcę się tylko przywitać i zadzieram kiece i lece bo się szykuję 🤪 🤪 🤪 🤪 mój mężuś już we Fre=ankfurcie czeka na lot do Dubrovnika, ech!

Jak poczujecie potężne trzęsienie ziemy to MY! 😁 😁 😁 😁

Dio napisania laski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to tutaj wstawie.

chodzi o ten wniosek ile juz mam.
i nie moge znalesc mojej listy "wydatkow" na dziecko wiec poki co stoje w miejscu i jakos nie mam czasu usiasc na spokojnie sie tym zajac.

dobra to wstawiam .



Krajenka dnia 08.03.2010r.

Wnoszę o
Ustalenie alimentów na rzecz małoletniej Wiktorii Przybyszewskiej, córki Karoliny Król i Marcina Przybyszewskiego w kwocie 900 złotych miesięcznie.
Proszę o zwolnienie z kosztów sądowych w związku z trudną sytuacją finansową.

Uzasadnienie:
Dnia 30.11.2009 roku urodziłam córkę Wiktorię Przybyszewską, ojcem dziecka jest Marcin Przybyszewski. Pozostawaliśmy w konkubinacie.
Mieszkaliśmy razem w domu przy ulicy Winiary 12 w Krajence. Dnia 26.02.2010 roku ojciec dziecka wyprowadził się,zostawiając nas bez środków do życia. Ojciec dziecka powiedział,że nie chce już ze mną być i kocha inną kobiete.
Dnia 8.03.2010 roku ojciec dziecka przyjechał zabrać swojego psa po czym nie wszedł nawet się przywitać z córką ani spytać czy nic nie jest potrzebne lub czy córka jest zdrowa. Przyjechał tylko dlatego,że cały czas dzwoniłam do niego oraz jego bliskich próbójąc się z nim skontaktować. Aby skontaktować się z nim musiałam kupić kartę telefoniczną za 30zł. Od tego czasu do dnia 16.03.2010 roku dzwoniłam do niego prosząc o to,aby dał pieniądze na utrzymanie dziecka. Gdy przyjechał musiałam podpisać,że dawał mi pieniądze od grudnia ponieważ w innym przypadku wyszedł by nie zostawiając mi ani grosza. Ja jestem uczennicą Szkoły Zawodowej w Złotowie w klasie 2w3 i moje jedyne dochody to macierzyński w kwocie zależnej od miesiąca od 80złotych do 90złotych. Oprócz tego otrzymuję również zasiłek rodzinny na córkę Wiktorię w kwocie 68złotych. Ze względu na naukę nie mogę podjąć pracy. Naukę zamierzam kontunuować aby w przyszłości móc zapewnić córce Wiktorii lepsze warunki do życia oraz aby dawać jej przykład,że nauka jest jednym z ważniejszych etapów naszego życia. Kontynuuję naukę dzieki pomocy i wsparciu rodziców,ponieważ oni pokrywają koszty dojazdów do szkoły oraz zeszytów, podręczników i artykółów niezbędnych do nauki.


Natomiast ojciec dziecka Marcin Przybyszewski pracuje jako pracownik budowlany, mieszkaliśmy razem i mieliśmy wspólne pieniądze więc wiem ile zarabia,pomimo,że na umowie o prace ma napisane,że zarabia najniższą średnią krajową i pracuje na akord wiem,że ma stałą pensję. Dostawał wypłatę w kwocie nawet 2200zł. Gdy były mrozy i firma w której pracuje ojciec dziecka wstrzymała prace budowlane dostawał 700złotych miesięcznie i dorabiał jeżdżac po części samochodowe poza granice polski następnie pakując je w kartony do przesyłki,więc nadal miał stały dochód. Jednak ojciec dziecka w rozmowie przez komunikator internetowy gadu-gadu uprzedza mnie o tym,iż będzie łapać się wszystkich sposobów abym dostawała jak najniższe alimenty na naszą córkę Wiktorię wiedząc,iż ja nie mam wystarczających dochodów i wystarczają one jedynie na paczkę pampersów i kilka puszek mleka modyfikowanego. Jako dowód dołączam do sprawy załącznik,którym jest wydruk rozmowy pomijając rzeczy nieistotne dla sprawy o alimenty oraz słowa niecenzuralne oznaczam symbolami ******.



Dnia 23.03.2010 roku o godzinie 20:03 ojciec dziecka napisał wiadomość tekstową "jak tam mala zdrowa?" i przez cały okres po naszym rozstaniu jest to jedyny incydent gdy spytał o córkę. Przez ten okres widział się z nią łącznie ok.40 minut nie zważając na moje prośby aby zainteresował się córką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka niestety nic nie wiem na temat tych żłobków, i innych też nie, więc ci nie pomogę, a z ta piersią to spróbuj, ja miałam taka białą plamkę ale syfek i to mi babeczki od laktacji zdrapały igłą w szpitalu i w domu też się kilka razy zrobiło i zama palcem zdrapywałam, a piers to mnie aż kuła, tak po ok 1 dniu przechodziło, ale niestety wracało, a teraz już nie wraca 🙂

Wiolka to czekamy na to trzęsienie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Ale zmiany jejku!!! 😉

Nasza nocka średnia 3 pobudki a od godziny 7 mojemu dziecku odechciało się spać 🥴

Pisałyście o chrztach no więc u mnie będzie 18 osób i 7 dzieci z Kamilem 🤪 🤪 🤪 na szczęście damy radę w domu zrobić 🙂

W sobotę mąż mi okna umył całe szczęście bo tak mnie kręgosłup napierdala że nie wyrabiam 🤢 🤢 🤢

A ja umiem i lubię łowić ryby i patroszyć też 🤪 a w supermarkecie zawsze mówię do męża chodź pochodzimy kolo zwłok 🤪 (stoisko rybne) 😁

Nie daje rady już z teściową...

Jeszcze nigdy Kamil nie był taki maruda jak dzisiaj, oj ciężki dzień będzie 🤢

Fredeczka ładnie pojechałaś! Dobrze tak temu chu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dziewczynki czy lipiec jest dobrym miesiacem na chrzciny czy to troszke za pozno ...

wiolu czekamy na to trzesienie ziemi :P
fredeczko dobrze napisalas ... czekamy na dalszy bieg wydarzen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...