Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Widze dziewczyny ze piszecie.
Ja jakos nie mam na nic ochoty. Taki okropny dzien!

Wszystkiego dobrego dla dzieciaczków które maja mini urodzinki i dla Majeczki na jutro dobrego humorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dziękuje wam za oklaski, nastąpiłniezły przyrost. Mnie tez udało sie przyznac jakies dwa.

A u nas spokojnie. Mikołajek śpi a ja jestem padnieta. Chciałabym sie porzadnie wyspac. Ja to i tak duzo spie w porownaniu do niektórych z was.

Gosiu jaki u Ciebie słodki króliczek na zdjeciu 🙂 I ta wieksza pociecha tez fajniutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MÓJ BACZEK ŚPI OD GODZINKI 🙂

A MY Z MĘŻEM SIEDZIMY I SŁUCHAMY PIOSENEK 🙂
A JA NAWET NIE WIEM ILE TERAZ WAŻĘ ALE WIEM JEDNO ŻE SPODNIE Z PRZED CIĄŻY WSZYSTKIE MI SPADAJĄ 😜 😜 😜 😜 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NIE SKÓRKA PRZEGIĘŁAŚ PAŁĘ 😠 49 KILO, TO JA SIĘ CIESZĘ Z MOICH 65 BO PRZED CIĄŻĄ WAŻYŁAM 80 A TY WALNĘŁAŚ 49 KILO 😉 ŁADNIE NAS TAK DOŁOWAĆ 😜 😜 😜 OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo lipa ale ja to mam pecha do wózków. U Mateusza pękła mi rama a u Antosia kółko. Jestem ciekawa co by sie stało jak by trzecie 🙃

Mnie też by sie przydała głodówka bo po porodzie zjechałam do wagi wyjściowej a teraz znowu przytyłam 😞 Ja nie wiem jak inne dziewczyny to robią że tak chudną. Chyba dla siebie założę na lodówkę kłódkę bez dostępu do klucza 🤪

Agnieszko dzieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!
mi sie dzisiaj tez nic nie chce... straszna ta tragedia ...

Wiolu ojjj to Maja da popalic jutro?

GosiuG wiesz ja mysle tez zeby moj wozek oddac na reklamacje .... bo zjezdza w lewo :| ale to od kas do Koszalinapojechalam. hmm.... moze w bagazu za bardzo go upychali ?

A jesli o wage chodzi to mi zostalo jeszcze 3kg ale wiecie co ? od 1,5 miesiaca nie stosuje diety , objadam sie , wciagam slodycze jak odkurzacz a chudne :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ma takie długie uszka ze myslalam ze króliczek...no to super pieseczek 🙂

P.s. a propos psów. Mamy rocznego pieska i dzis pierwszy raz zobaczył grad i zamiast uciekac gonił kuleczki i je jadł. Wariat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...