Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No i wrocilam, Majka spala cala msze!!! Kurde jestem w szoku hehehehheheh; Jak ksoiadz polewal woda to tylko sie delikatnie skrzywila, pol imprezy tez przespala ale za to tak soie pozarlam z moim kretynem ze ja nie wiem.....

Zaraz poszukam wam jakiejs foty 🙂

Zjebana jestem ze hoho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu Majeczka wyglądała jak prawdziwa księżniczka. I cieszę się, że nie płakała 🙂

Akompf widziałam zdjęcia Basieńki na nk, prześliczna jest!

Kajtucha ale się uśmiałam 😁 😁 Aż mi się humor poprawił!

Fredeczka ja również czekam na zdjęcie tuż przed wyjściem na wesele 🙂

I nie wiem co miałam jeszcze napisać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK za duzo do opowiadania, jakos nie mozemy sie zgrac, M nie jest przyzwyczajony do mnie jako do silnej kobiety jaka teraz jestem, po urodzeniu Mai. 🤢 🤢 🤢 glupio tak mowic o samej sobie ale ja na prawde czuje sie silna, maciezynstwo dalo mi ogromnie duzo sily! SUPER WOMAN normalnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜 no a temu to chyba nie pasi, albo to po prostu kryzys pierwszego dziecka 🤔 🤔 🤨 🤨 dzieki za komplementy dla Majeczki. Tez dostala taka ladna branzoletke z imieniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU ZOBACZYSZ ŻE W KOŃCU PRZEKONA SIĘ JAKA TO Z CIEBIE SIĘ SILNA BABKA ZROBIŁA ALE TY MUSISZ DAĆ MU TROSZKĘ CZASU ABY TO ZROZUMIAŁ, MUSISZ Z NIM O TYM POROZMAWIAĆ ALE I PRZEKONAĆ GO ŻE KOCHASZ GO NADAL TAK SAMO JAK NIE BYŁO JESZCZE MAJECZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Ale sie naspacerowalysmy :P

Dzieki dziewczyny za uznanie dla sukienki, butkow pazurkow itd... 🙂

a na wesele szykowac bede sie juz u Krzyska 😉 obyscie mialy racje,ze padnie 😁 haha. jednak bedziemy spac u niego ale bede miec osobny pokoj tak jak sobie zazyczylam 🙂

ja padam na zbity pysk! tak mnie ten spacer wykonczyl...

z tym wkrecaniem zarowek to normalnie niezle 😁 hahaahhahahahahhahahahaha

a mnie dzisiaj po raz kolejny czkawka dopadla... hmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze was rozbawiłam 😁
Wiola Maja jest cudna!
Udało mi sie dac oklaska Akomf 🙂
A tak poza tym to Mikołaj zrobił nam teraz taka awanture, ze nie wiedzialam o co chodzi. A chodziło o to ze chce mu sie spac 🙃 I teraz czysciutki juz lula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE MŁODSZE SZCZĘŚCIE WYKAPANE 🙂 🙂 🙂 DZIŚ COŚ NIE BARDZO CHCE CYCA CIĄGNĄĆ 🤢 DOSTAJE NA ŚPIKU 🤢 OD POŁUDNIA MA TAKI KŁOPOT ALE MOŻE JUTRO BĘDZIE LEPIEJ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za oklaski dziewczyny 🙂 Ja sie chyba nie załapie na rozdawnictwo, bo ciągle poblokowane 🙂
Wiolka - no to się przekonalaś, ze jak trzeba, to Majeczka jest kochaniutka i grzeczniutka 🙂A kreację miała przepiękną!!!!! A co do męża to przejdzie. My dzięki zasadzie życiowej " nigdy nie kłaść się spać pokłóconym" zyjemy w ogolnej zgodzie i harmonii ale czasami jakbym kopnęła w zadek to... ;];];];];]
Wogóle to mnie zazdrośc zżera od środka bo Basia u mnie ryczy a u tatusia smieje się do łez! ehhhhh jak podrosnie to jej to wygarne 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Gosiu - tak mi przykro z powodu tej katastrofy, a jakże musi być ciężko na sercu gdy się okazuje, ze się znało którąś z ofiar... [*]

Fredeczka - tylko grzecznie się bawcie 🙂 hehehehehhe koniecznie wklej tą fotkę ! A najlepiej z w nowej kreacji i policjantem do tego 🙂



Basia już lula 🙂 Maruda jedna 🙂 Całą apteczke leków jej zaaplikowalam. Wiekszość strzykawką 🙂 Bo z łyżeczki połowe wylewałam jej za kołnierz 🙂

Uciekam pomóc mężowi w sprawdzianach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu to przykre 😞

Akompf my też żyliśmy w harmonii, kłóciliśmy się jak wszyscy, ale zawsze szybko sobie wyjaśnialiśmy co nam leży na wątrobie i było ok.
Teraz jest jakaś masakra, jakbym mogła to bym się wyprowadziła 😞

Ajjj nie będę Wam truła. Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! 🙂

Fredeczka - oby sukienka pasowała, buciki też niezłe, a paznokcie to marzę o takich 😉 moja siostra ma codziennie inny kolor paznokci, teraz ma krótkie, bo znów zaczęły jej się rozdwajać 😞 , ale nie łamać 🙂
Wiola - śliczna laleczka, gdzie ją kupiłaś? 🙂 dobrze, że nie prowadziła mszy za księdza

Mój Bobuś jest dzisiaj bardzo marudny już nie wie czego chce, choroba już mu przeszła. Może po niej chce mu się brykać? Zączął jeść jak mały wielorybek. Podnoszę go do góry i w dół sprawia mu to wielką radość, a mnie wielkie bicepsy 😁 cały czas topię się w jego ślinie. A to jawa czy sen już drugi dzień nie śpię (oprócz kilku godzinnych drzemek). Wiktorek chce sobie zjeść dłonie boję się żeby się nie pogryzł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...