Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Picasso ja tam daję różne smaki na przemian. Właśnie dzisiaj wypróbowaliśmy owoce leśne. I chyba smakowały bo Antoś wcisnął 150 i teraz śpi.

A na spacerek na razie nie idziemy bo mnie nogi strasznie bolą. Odgnioty dają się strasznie we znaki 😠 A po za tym strasznie wieje. Może popołudniu się poprawi.

Agnieszko też masz ode mnie kopa. Mnie też by sie przydał bo mam strasznego lenia. Na razie włączyłam żelazko, szkoda że ubrania nie chcą się same uprasować 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 tylko uważaj, bo jak Cie te kuruśki dopadną to podzióbią Cię po spodniach albo po butach, bo one pracowały kiedyś przy sprawdzaniu jakości materiałów 😁 A poza tym one nie są na obiad!!! One jajka znoszą, upss... teraz mi jajka zabierzesz 😲

gosiag ja dawałam jedną kaszkę, a jak mi się skończyła, dawałam drugą, ale raczej zacznę dawać na zmianę tak jak ty. Dobrze, że mam takich mini "lekarzy" przy sobie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji agnieszkaw26 jak będziesz je gonić to nazrywaj trawy dla króliczków takich malutkich, nie musisz się martwić, że Cie ich mamuśka pogryzie, bo jest o osobnej klatce, w końcu małe króliczki już są samodzielne, ale bierz ich na obiad!! Ani mamuśki, ani tych "średnich" króliczków.

nie wiem dlaczego, ale tan post wskoczył mi do styczniowych maleństw ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Wczoraj miałam zajrzeć, ale zabrakło mi czasu.
Dziś tylko też na chwilkę... Oczywiście nadrobiłam co pisałyście - bo ja muszę wiedzieć co u Was 😉 Ale nie odniosę się teraz do Waszych postów.

Chodzę od wczoraj wku...ona nieprzeciętnie 😠 😠 Babka, która miała zadzwonić do kliniki, nie zadzwoniła 😠 Lekarz powiedział, że muszę po prostu czekać 😠 😠 Ile można 😞 ??
Na skórkę dostałyśmy kolejne smarowidła... na szczęście, że tu takie rzeczy są za darmo, bo inaczej bym zbankrutowała 🤔

Wieczorem postaram się napisać więcej...
Buziaki i miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U nas nocka taka sobie mała w miare spała,ale ja coś nie mogłam 😞
A od rana odcięta od świata byłam,bo ani internetu ani kablówki,na szczęście już włączyli 🙂

Emmax niestety z księdzem nic już nie wywalcze,nie wiem co zrobimy mężu przyjedzie niech se decyduje.Ja mam dość.

AgnieszkaK superowa kabina czuję się zaproszona na prysznicowanie 😉 🤪 😁

Skóreczko Mikołajek śliczniutki 🙂

AgnieszkoW jak udało Ci się fotke zmienić zainstalowałaś firefoxa?? śliczna Lenka 🙂

Mam nadzieje że Bartuś jednak nie załapał kaszelku ja też tak myślałam że Emila ma kaszelek ale to był jakiś jednorazowy epizod 🙂

A u nas niby słoneczko ale straaasznie wieje i nie wiem czy wychodzić.Zobacze 🙂

Nie wiem co jeszcze miałam napisać,jak mi się przypomni to uzupełnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt a ja myślałam że tylko u nas tak działa służba zdrowia. Dość że człowiek ma taki problem to jeszcze oni dokładają zamiast pomóc 😠

A ja robię eksperymenty na mojej głowie póki Antoś śpi 🙃.

Picasso ja mam przynajmniej dwie kaszy napoczęte i tak daje na zmianę żeby trochę urozmaicić mu to jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!
ale sobie pospaliśmy dzisiaj... oczywiście moje dziecię obudziło się po 7 bo płakało przez sen kurcze felek, cos za często się to zdarza... no ale padło po 8 i spaliśmy sobie do po 10 ja a do 11 on 🙂
pogoda taka do bani że nic się nie chce, jak rano wstawałam do małego to mi się tak w głowie kołowrotało że aż się bała że go upuszczę... w łóżku jak leżałam i otworzyłam oczy to też..

Agaw26 ode mnie i Szymka też masz kopa 🙂

ja wczoraj ugotowałam krupnik i miał być w zamyśle dla mnie na cały tydzień no ale jak rodzinka się dowiedziała że jest TA zupa to kuniec... zamiast na tydzień będzie na dwa dni...

Asiula cieszę się że bierzmowanie się udało. No to teraz macie choć ten problem z głowy. Ja kaszki też nie daję bo mój jest jeszcze za młody 🙂

ostatnio się tak zastanawiałam co u dziewczyn które były tu tylko d oporodu np. Agusiaw....

Skóreczko ale Mikołaj jest słodziaśny! jaka ma słodziutko niewinną buźkę 🙂

Ewcia ja też uważam że z babcią będzie Piotrkowi najlepiej! Zobaczysz!!!

Fredeczko jedź do lekarza! pewnie nic Wikuni nie jest ale koniecznie się upewnij! nie ma żartów z takimi maleństwami

AgaK ja pierdzielę ale wypaśna ta kabina prysznicowa!!!

PannoNikt właśnie chciałam pisać co z tą wizytą ale widzę żę mnie ubiegłaś... no to nie fajnie że trzeba czekać... to chyba najgorsze co może być... będzie dobrze, zobaczysz! I już się nie denerwuj!

więcej nie pamiętam... ja z dnia na dzień coraz bardziej trzęsę gaciami przed wyjazdem... brrr

kurna znowu dziś caaaały dzień w domu bo pogoda nie dej sie...
więcej nie pamięam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my sie dzis lenimy 🙂 Pogoda do tego zmusza!
Mikołaj spał dosc długo teraz lezakuje na macie.
Co do kaszek to ja daję jabłkową. Jednak na 180ml mleczka daje na oko 1 lub 1,5 łyżki stołowej kaszki. Nie jest to bardzo gęste, a ma smak 🙂
A wczoraj dałam małemu chlebek do ciumkania ale skrzywił sie 🙃
Musze was jeszcze poczytac bo jednak pojwiłyscie sie i naskrobałyscie troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO TAK ZAINSTALOWAŁAM SOBIE FIREFOX , ZAJEŁO MI TO DOSŁOWNIE KILKA CHWIL 🙂
TERAZ BEDE SZALEĆ I CO DZIEŃ ZMIENIAĆ FOTKI PROFILOWE 🙂

PICASSO NIE ZABIORE CI JAJEK BO MOJA MAMA TEZ MA KURKI NIOSKI I MAM ŚWIEŻUTKIE JAJECZKA 🙂

PANNO NIKT SUPER ŻE MACIE ZA DARMO LEKI 🙂 MAM NADZIEJE, ŻE W KOŃCU SIE MARICZCE POPRAWI

GOSIU POCHWAL SIE NOWĄ FRYZURKĄ 🙂

MITTKO WEZCIE KOGOŚ KTO MOZE BYC CHRZESTNYM I Z GŁOWY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI NIE BYŁO MNIE 2 GODZINY A 8 STRON NASKROBAŁYŚCIE 🤪 🤪 🤪 🤪

ASIU SUPER ŻE BIERZMOWANIE SIĘ UDAŁO I JAK KTÓRAŚ NAPISAŁA SĄ JESZCZE NORMALNI KSIĘŻA 🙂

GOSIU2301 WIEŚCI SUPERANCKIE 🤪 🤪 CHOĆ ŻYCZYŁAM TOBIE CÓRECZKI TO I Z JAJECZEK TEŻ SIĘ CIESZĘ 🙂 TERAZ NAJWAŻNIEJSZE ABYŚ DONOSIŁA SWOJEGO SKARBEŃKA DO SAMEGO KOŃCA BEZ ŻADNYCH PROBLEMÓW 😘 😘 😘 😘 😘

U NA ŚWIECI SŁONECZKO ALE WIATRZYCHO STRASZNE 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA CHCIAŁAM SWOJĄ MAŁĄ WYSTAWIĆ NA BALKON. TYLE SIE NATRUDZIŁAM BY JĄ UBRAC W CZAPKE I KURTKĘ ŚPIACĄ PRZY CYCU A JAK JA TYLKO WŁOŻYŁAM DO WÓZKA NA BALKONIE TO ONA OCZY JAK 5 ZŁ I ZACIESZ 😁 😁 NO I MUSIAŁAM ZABRAĆ JĄ I ROZEBRAĆ BO NAWET BUJANIE NIE POMOGŁO. NIE CHCE JEJ SIE SPAĆ. MOŻE POTEM POŚPI NA POWIETRZU BO JA DZIS SIE NA SPACER NIE WYBIERAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ZAPOMNIAŁAM WAM NAPISAĆ ŻE TEN WSTRĘTNY KASZEL JEDNAK JEST U MOJEGO DZIECKA ALE UAKTYWNIA SIĘ TYLKO WTEDY JAK BARTEK ŚPI 😠 😠 JUTRO IDĘ Z NIM DO LEKARZA BO NIE CHCĘ ABY COŚ SIĘ WIĘCEJ ROZWINĘŁO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGAK1601 masz rację idź do lekarza, bo nie wiadomo co z tego może wyjść, poza tym patrzałam na twoje zdjęcie w profilu, a raczej twojego bobo i zauważyłam, że to zdjęcie jest bardzo ŚMIECHOWE 🙃

Tak jak z moimi przywidywaniami - fabryka asfaltu pracuje i śmierdzi jakimś dymem OHYDA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...