Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No własnie Marika mała akrobatka nie chce jesc nic poza mleczkiem. Moj Mikołaj nie łapie nózek a wcina wszystko. Kazde dziecko jest inne 🙂
Zdrówka dla wszystkich chorowitków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

gosiag dzięki za wyjaśnienie 🙂

U nas pogoda jest niezadowalająca. Jest pochmurno, ale padać raczej nie będzie. Wieje taki sobie wiaterek. Nie jest za zimno, ale w podkoszulku nie można chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO MOJA LENUSIA TEŻ SIĘ NIE INTERESUJE SWOIMI STÓPKAMI JESZCZE 🙂

ZJADŁAM 2 TALERZE ROSOŁU 😁 ZROBIŁAM Z LANYMI KLUSECZKAMI 🙂 PYCHA

PANNO NIKT ZDRÓWKA DLA WAS . TERAZ TWÓJ MĄZ MA W DOMKU TRZY POCIĄGAJĄCE KOBIETY 😉

JA DZIŚ DAŁAM LENCE JABŁUSZKO Z MARCHEWKĄ . ZJADŁA PÓŁ SŁOICZKA 🤪

A TERAZ JUŻ MARUDZI. NIE CHCE SPAĆ W DOMU GÓWNIARZ. MOŻE W KOŃCY UDA MI SIE JĄ NA TEN BALKON WYSTAWIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sie zastanawiam czy kazde dziecko musi wszystko robic np. trzymac stópki. Wydaje mi sie ze nie. Przeciez niektóre dzieci nawet nie raczkują 🙂 Mittko masz zdrową córcie wiec nie wymyslaj problemów 😜

No to super agus, ze Lenka zjadła owoc + warzywko 🙂 Smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt życzę Wam duuużo zdrówka!!! żeby Wam to katarzysko szybko minęło!!!
A mój maluch od wczoraj zaczął pakować zabawki do buzi 🙂 zaczął od gryzaczka
[URL=http://img19.imageshack.us/i/zdjcie0436u.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/540/zdjcie0436u.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img24.imageshack.us/i/zdjcie0438q.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5701/zdjcie0438q.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaw26 mój Bobek zjada około 2-3 łyżeczek, a czasem jak mu smakuje to dochodzi do połowy słoiczka, a ja robię na obiad krupnik, właśnie siekam ziemniaczki, w kostkę, prostopadłościany, stożki i jakieś coś co się nie nazywa. Napiszę Wam jakie było dobre.

Zaraz chyba pomyślicie, że tyle piszę to nic w domu nie robię. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha przyda Ci się jeszcze błękitny do kolekcji
Błękitny
kolor ten niesie ze sobą uczucie odpoczynku, łagodności, harmonii oraz ciszy, działa on jak środek przeciwzapalny, ma zdolność uśmierzania bólu.
znaczenie tego koloru to pewność, bezpieczeństwo, zaufanie, profesjonalizm, stabilność, trwałość. Błękit to synonim arystokracji.
W Grecji znaczenie koloru niebieskiego jest bardzo istotne. Wierzy się, że niebieski odstrasza złe duchy, nieszczęście i pecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha no szybciutko ci sie rozwija dzieciątko. On jest najmłodszy w koncu! Super Szymonek.
A ja nie moge sie do niczego zmobilizowac bo zimno!!!
Mikołaj marudził az padło dziecko ze zmeczenia, eh znow dziąsła, ostre jak zyletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Pikasso 🙂 odrobina łagodności przyda mi sie na wyjazd 🙂
a co do złych duchów to dziś mi się śniło że spotkałam dziewczynkę potrzebującą pomocy bo jej mama zginęła potrącona przez auto a jej grozi niebezpieczeństwo bo ktoś chce porwać ją i jej malutkie rodzeństwo... matka pojawiała się co chwilę jako duch wychodzący po zakupy bo wtedy ją potrąciło auto i to się działo cały czas... wychodziła z domu i było wiadomo że idzie na śmierć, po chwili znowu się pojawiała i znowu wychodziła z domu... aż przyjechali jacyś obrzydliwi faceci i chcieli porwać dzieciaki i mnie i nas wszystkich zabić... udało mi się dodzwonić na policję i ufff... wszystko dobrze się skończyło... kurna skąd takie sny??? filmów nie mam kiedy oglądać... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA NO NIEZŁY SEN

PICASSO JA TEZ WIECZNIE AKTYWNA NA BRZUSZKU A W DOMKU MA POSPRZĄTANE, OBIAD ZROBIONY, DZIECKO PRZEWINIĘTE , NAKARMIONE ŚPI SOBIE JUZ NA BALKONIE 🙂 TAKA JESTEM SPRYTNA 😁 😁
A KRUPNIK TEZ LUBIE. W OGÓLE BARDZO LUBIE ZUPY 🙂 NAJLEPIEJ PROSTO Z OGNIA , TAKIE GORĄCE 🙂

KAJTUCHA SZYMUŚ ZARAZ POŁKNIE TEGO GRYZAKA 😁 I SKÓRECZKA MA RACJĘ, STRASZNIE SZYBKO SIĘ ROZWIJA TWÓJ ŁOBUZ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie sniło ze wprowadzili w nszym kraju pismo obrazkowe, kazdą literke zastopiono jakims drzewkiem 😜 Bzdurne sny!
A i jeszcze jechałam windą i sie popsuła i urwała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha naprawdę nie wiem skąd takie masz sny, może zajrzyj do sennika i zobacz co to oznacza może coś Ci się przytrafi jeśli w to wierzysz, ale nie chcę nic krakać, być może to będzie coś dobrego.
A teraz dla Ciebie kolorek żółty 🤪
Żółty
Znaczenie żółtego koloru to radość, szczęście, optymizm, nadzieja, wzmaga intelekt, koncentrację, poprawia refleks a także pomaga podejmować decyzje. Wzmacnia system nerwowy. Pomaga w oczyszczaniu organizmu.
W Japonii kolor żółty symbolizuje odwagę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha ale sen 😲 🤔 straszne

Skoreczko mi się śnił podobny z windą... Tyle, że przygniotła ona moją siostrę i jej synka 🤨
I masz rację, nie każde dziecko musi robić to co inne... Są np. takie które nie raczkują tylko od razu chodzą... Są takie, że posuwają się pupcią a nie raczkują itd 😉

U mnie na obiad będzie pomidorowa... Właśnie nastawiłam. Marika uśpiona, Majka zajęta bajką. Uwielbiam takie chwile 😁 Idę po herbatkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WIDZISZ PICASSO , TO CO SIE MARTWISZ 🙂 MOZESZ CAŁY DZIEŃ NA BRZUSZKU SIEDZIEĆ. TRZEBA UMIEC SOBIE WSZYSTKO TAK ZORGANIZOWAĆ, ŻEBY NIE ZANIEDBAĆ BRZUSZKA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziweczyny!

Wrocilismy od dermtologa i nic nowego nam nie powiedziala mamy dalej stosowac ta sama kuracje bo to jest jakies okropne swinstwo 🤢 a mnei za to wychwalala na caly szpital jak dobrze gadam i pytala sie jak zesmy sie tak odnalezli bo tacy podobni jestesmy ze to musialo byc przeznaczenie hehehhe, fajna babka 😁 😁 😁 😁

Musze isc posprzatac bo mamy dziasiaj zjazd kolegow meza, nie wiem czy z babami bo jak tak to z lekka kicha bo nie lubie zadnej z nich 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETY Z SKĄD WY MACIE TAKIE SNY 🤢 AŻ STRACH CZYTAĆ 😁 😁 😁

A JA PADAM NA PYSZCZEK BO MÓJ BZIBZIOŁEK NIE CHCE SPAĆ TYLKO MARUDZI 😞 ZJADŁY I CYCA I KASZKĘ I ZUPKĘ JARZYNOWĄ I NAPIŁ SIĘ HERBATKI I DUPA NIC 😠 TRZE OCZY BO JEST ŚPIĄCY I ZA CHWILĘ STARSZEGO SYNA UDUSZĘ 😠 BAŁWANEK DAŁ MU MOJE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE I CHCE CHYBA ŻEBY BARTEK SAM SOBIE OCZY WYDŁUBAŁ TYM CZYM CO SIĘ ZA USZY WKŁADA 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...