Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No a ja dzisiaj zostaję na noc sama 😞 Mąż jedzie na urodziny siostry. Ja nie jadę no bo taki jeden mały brzdąc mi nie pozwala 😜 Namawiała mnie żebym przyjechała z Piotrkiem i tam spała, ale przecież będzie hałas i nie będę dziecka męczyć.

Wiola no moja mama też ma takie pomysły 😠 Tylko, że ja będę musiała jej zostawić Piotrka.

U nas dzisiaj 26 stopni i duszno na maksa!

AguśK no masz rację, że nie zaszkodzi, mam jakieś soczki to dam mu troszkę łyżeczką 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holoł dziewczyneczki 🙂

Jej trzymajcie mnie bo ja zwariuje 😠 ten ksiądz mnie wykończy w tym kościele ni kupy ni dupy się to trzyma 😠 masakra jakaś wywiozą mnie na bank.

Co tam u Was>? coś przeczytałam,ale przepraszam jeśli coś pomine 🙂

PannoNikt wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂

Piotruś super wyszedł porozbierała mama to wygodnie 🙂

Ale macie sny 😲 niektóre groteskowe.

Pikasso piżamka niestety była w słoniki 😁 😜 ☺️

Akompf obrazek super a Basieńka słodka.

No i chyba więcej nie pamiętam.Mężu dziś przeżył szok bo został z mała a ta się darła i nie potrafił jej uspać,on chyba myślał że ja siędze w domu i się nudze bo Emila grzeczna 😜 w końcu mu zasnęła 🙂 teraz zabrał obydwie córy na spacer a mama ma wypocząć 🤪

A bajzel w domu normalnie sajgon jakiś 🙂

No nic zmykam dziewczynki,może jutro rano uda mi się zajrzeć.Miłych majówek życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mittko trochę sobie odpoczniesz 🙂

AgaK zdarza się 😁

Mój mężol wrócił z pracy, zjadł obiad i pojechał imprezować. No a my sobie tu urzędujemy 🙂 Za to obejrzę sobie na canal+ film z moim ukochanym jasonem stathamem 🙂 🙂 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski faktycznie puuusto
ja tylko chciałam się pożegnać... mały jeszcze nie śpi i wcale mu się nie ma na sen, a dzis pierwszy raz zaśmiał się w głos jak go gilgotałam po cycochach 🙂 tak to tylko się prężył a dziś się śmiał 🙂
no to zabieram dupę do spania!
udanego wypoczynku wszystkim życzę i do napisania! jak się coś wydarzy u smoczycy to na piszę którejś z was smska 🙂
3majcie się dziewczynki!

kurcze ciężko się z wami rozstać...
papapapapapapatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - albo rembrandt ;] heheheh, też małej kupiłam zajebiste bucie ;] sportowe 🙂 a co do dłoni to mam to samo 🙂 Śmiałysmy sie z bratowa bo ona ma odwrotnie. Zrobiła się balsamem Garniera tym delikatnie brązującym i po nim trzeba umyc ręce i dłonie ma blade a reszta sie zbrązowiła ;] hahahha jak dwie sieroty wyglądałysmy 🙂
PannaNikt - napewno jestes w czymś mistrzynią! Chociażby jestes SuperMamą a to już bardzo dużo! :* 🙂 No i najlepsze zyczonka dla Was! Faktycznie - czas zapierdziela i widac najbardziej po naszych pociechach!
Skóreczka a mi sąsidki wkładaja łeb do wózka i komentują jaka ona malutka ;/ brrrr a ja, że nie malutka ale zgrabniutka po mamie 🙂 hahahha nie znosze tych wścibskich bab.
Mittka - numer z piżama dobry był 🙂 hehehe a jaką masz piżamkę? satynowa z koronką? 🙂 hehehe
Picasso 🙂 hehehe ale masz sny 🙂 szynka na polu 🙂 i ten maluch z kierownica pod brodą 🙂 hahahahahha dobre 🙂 Skórka Ty te
z widze wymiatasz 🙂

Co do rysunku to mój debiut w tej dziedzinie - taki dziecięcy, bo zawsze sie w poważniejsze "malunki" bawiłam 🙂 A w Biedronce kupiłam sobie zestaw blejtramow i mam zamiar cos namalować farbami olejnymi 🙂 Jak chcecie sobie pooglądac co kiedys dawno temu robiłam to zapraszam na www.akompf.prv.pl


Wiolka - wstawiaj nie gadaj te zdjecia a tesciowej dobrze powiedziałas... co za baba, rybe w kawałkach - może tuńczyka w oleju, a najlepiej niech sobie sama jeszcze puszkę otworzy! Ja pierdziu!

AgaK - dobrze prawisz z tym dopajaniem 🙂 no i wracaj tego 4 maja bo mam urodziny 🙂 Dzieki, ze mi przypomniałaś 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mittka - ja tez sie nie moge doczekać aż mężu bedzie miał wakacje a ja bede chodzic do pracy i on bedzie caly dzień z Basią. Cwaniaki ci mężowie jak jestesy z pobliżu, ale zostawic im na chwile płaczące dziecię i odrazu panika 🙂 Sama jestem ciekawa ile męzu wytrzyma ;] heehe ale nie powiem, mój ukochany docenia to, ze tak sie staram i sama sobie z brzdącem radze (jakoś) 🙂

A teraz news - moja Basia to symulantka 🙂 Nic jej nie jest 🙂 Heheheheh tzn gorączkę ma i marudna jest ale pies wie dlaczego?! Lekarka kazała podawac tylko paracetamol, prawdopodobnie goraczka przez zęby bo reszta jest okej. Co prawda dziąsła na to jeszcze nie wskazują ale to jedyne logiczne wytłumaczenie... A co sie nawściekałam na przychodnię to moje :P

Nie wiem kiedy się znowu pojawię ale postaram się częściej :P

Miłej majówki wszystkim!!!!!

Buziolki!!!!!!!!!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

CHCĘ WAM WSZYSTKIM MOJE KOCHANE BABOLE ŻYCZYĆ UDANEGO WEEKENDU MAJOWEGO, PIĘKNEJ POGODY, DOBREGO BOCZKU Z GRILLA , LUB ŁOPATKI, BO NP KARKÓWKĘ JUŻ WYKUPILI 😁
NO I WSPANIAŁYCH CHWIL SPĘDZONYCH ZE SWOIMI POCIECHAMI I MĘZAMI 🙂

U NAS NOC OK. 2 POBUDKI O 2 I O 5 I SPANIE DO 7

MUSZE SIE WAM POCHWALIĆ, ŻE WCZORAJ ZALICZYŁYŚMY 3 SPACERKI, W TYM 2 W SPACERÓWCE. LENKA JEST ZACHWYCONA. GRZECZNA JAK ANIOŁEK 🙂 MAM NADZIEJE, ŻE TAK JUŻ ZOSTANIE NA SPACERACH 🙂

AKOMPF JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM TWOICH PRAC. ŚLICZNE ZDJĘCIA, ŚLICZNE RYSUNKI... NAPRAWDE JESTEŚ ZDOLNA 🙂

NIE WIEM CZY POTEM ZAJRZE, BO MĄZ JEST W DOMKU, A JAK ON JEST TO STARAM SIE NIE OTWIERAĆ KOMPUTERA. TERAZ JESZCZE ŚPI WIĘC NIE MOGŁAM SIE POWSTRZYMAĆ.

CAŁUJE WAS WSZYSTKIE MOCNO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Jakie pustki 😲 Dziewczyny weekendują majowo 😉

Jeszcze raz dziękuję kochane :*

Akompf również popieram byś zajęła się tym zawodowo!
Ja mam urodziny 14 maja 😁

Co do zaglądania w wózek... tu tż są ciekawscy...Pytają jaki kolor oczu ma mała a tak na prawdę chcieliby znać całą prawdę o jej zezie 😁 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też Wam życzę miłego weekendu 🙂

AguśW łopatka z grilla na pewno będzie pyszna 😜 😁

Tylko oczywiście cały tydzień były upały, a jak przyszedł weekend to u nas pada i jest chłodniej. No ale to nas nie powstrzyma od grillowania 😁 Mąż ma po mnie przyjechać tylko ciekawe do której będzie spał po wczorajszej imprezie 😠

Aaa... i śniło mi się, że Piotrek chodzi 😁

Jeszcze raz miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie babolki 🙂
Mam straszny dzien przez mojego P. który wrócił ze szkolenia 😠 😠 😠 Juz nawet sie nie denerwuje. Zgubił telefon!!!!!!!! Na abonament, dobrze ze z innej sieci dało sie go zablokowac. no ale tak szkoda, bo był nowiutki. Przyczyn zgubienia nie dochodze, bo nie mam na to sił.

Teraz spi a powinien isc psa zaszczepic, bo dzis sa ogólne szczepienia. Ehhh

Ewa84 Zdrówkai szczęścia dla Piotrusia od ciotki Skórki 🙂[color=red][/color]

Akompf no widzisz jak z tymi babskami jest...i tak zle i tak zle...niech zajmą sie własnymi dziecmi albo wnukami!!

Zycze wam udanego weekendu i smacznych potraw z grilla 🙂

Ja pewnie bede tu zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie babolki 🙂
Mam straszny dzien przez mojego P. który wrócił ze szkolenia 😠 😠 😠 Juz nawet sie nie denerwuje. Zgubił telefon!!!!!!!! Na abonament, dobrze ze z innej sieci dało sie go zablokowac. no ale tak szkoda, bo był nowiutki. Przyczyn zgubienia nie dochodze, bo nie mam na to sił.

Teraz spi a powinien isc psa zaszczepic, bo dzis sa ogólne szczepienia. Ehhh

Ewa84 Zdrówkai szczęścia dla Piotrusia od ciotki Skórki 🙂[color=red][/color]

Akompf no widzisz jak z tymi babskami jest...i tak zle i tak zle...niech zajmą sie własnymi dziecmi albo wnukami!!

Zycze wam udanego weekendu i smacznych potraw z grilla 🙂

Ja pewnie bede tu zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki ciociu Skórko 🙂

No kurcze tacy są faceci... ładne szkolenie 😁 Może przynajmniej będzie miał nauczkę.
Mój mąż za to napisał właśnie smsa, że się obudził i jak się pozbiera to po nas przyjedzie, a ja myślałam, że o tej porze już tam będziemy. Pewnie ostro wczoraj popił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczynki 🙂

u nas pogoda bleeee 😠
Lenka ładnie przespała noc, a ja sprzatam i piekę karpatkę pierwszą w moim życiu, ciekawe czy mi wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...