Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

Persy świetny pomysł na ujarzmienie Madzi w misce 😁

My też więcej siedzimy niż leżmy bo tak w ogóle to Antek nie przepada za pozycją leżącą i jest wrzask jak go w niej zostawię. A na brzuchu to też nie jest jego ulubiona pozycja 🙂

Agnieszko a co ci się z suwaczkami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

CZESC DZIOŁCHY

U NAS NOC STANDARDOWA. 2 POBUDKI I SPANKO DO 7.

KAJTUCHA FAJNIE ŻE WRÓCIŁAŚ. JAKOŚ SIE PRZEMECZYŁAŚ U SMOCZYCY. PODZIWIAM KOCHANA, JA TO 2 GODZIN U SWOJEJ NIE MOGE USIEDZIEC. JAK JESTEM TO PO PÓŁ GODZINIE JUZ UCEKAM 😁 😁

EWO WSPÓŁCZUJĘ TEGO AMBARASU Z ŁAZIENKĄ, NO ALE W KOŃCU BEDZIE OK.
I Z PIOTRUSIEM TEZ MI SIE WYDAJE ZE LEKARZE TROCHE PRZESADZAJĄ, BO TAK JAK PISZA DZIEWCZYNY - KAZDE DZIECKO W TAKIM RAZIE WYMAGA REHABILITACJI.

DZIECIACZKI SŁODZIACHNE MAMY.
MARIKA WOLI WIDOCZNIE DYWAN OD MATY
MAJKA MA SUPER FRYZ, CIEKAWE KIEDY MOJEJ TAK WŁOSY UROSNA 😁
MIKOŁAJ RZECZYWISCIE TE RĄCZKI TRZYMA JA STARY CHŁOP 😁 😁
ANTOS MA SUPER KUBEK 🙂 MOJA LENKA TEZ TAK DZIOBA OTWIERA DO KUBKA 🙂
A MADZIA MA NAJLEPSZA MATE - MISKE 😁 I RZECZYWISCIE SLICZNIE SIEDZI

MITTKO CHRZESTNY LENKI TEZ JEST ZAPISANY JAKO SWIADEK CHRZTU, BO ZYJE W KONKUBINACIE 😉

MIŁEGO DNIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂
Napisałyscie tyle ciekawych rzeczy a ja pewnie do wszystkiego sie nie odniose bo mam sklerozę 😞

Kajtucha fajnie ze juz w domku 🙂 Wyszłas ze smoczej jamy 😁 😁 😁 A propo maty troszke skromna jest w porównaniu do tych z fishera no ale nie ma co narzekac 🙂
Panno Nikt twoja Marika mnie zaskakuje 😁 😁 😁 Dywanik w lepszym stylu, mieciutki 😁 😁 😁
Ewa oj te remonty. Zawsze cos nie tak, znam to z autopsji. Pocieszam sie ze za 30 lat bedzie juz wszystko.....popsute hehehe
A co do lekarzy to wynajdują wszystko co sie da, wiadomo ze u kazdego dziecka cos by znalezli. Moj mały ma podobno małą asymetrię na prawą stronę i to z mojej winy bo ja jestem praworeczna i zawsze do niego podchodze z prawej strony ehhhh Bedzie dobrze Ewus 🙂

Reszte dopisze jak sobie przypomne.

A u nas piekna, długa noc przespana, a teraz głosne gadanie Mikołaja, który lezy u mnie na kolanach. No i zimno i deszczowo wiec nie wiadomo jak ze spacerkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maly lezy na macie i sie wkurza bo prszczolka wisi nad nim i nie moze jej sciagnac.. ma nerwy.... hihi... nie daje mu nic do jedzenia od wczoraj oprocz mleka i ewentualnie jabluszko bo to dobrze robi na kupki.. zobaczymy jak to bedzie... mam nadzieje ze zorbi dzis...

u mnie tez srednia podoga.. nie wiem co ze spacerkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja ... mały padł a ja nic nie robie. Zjem cos 🙂 Skąd ta
Gosia ma słonko, u nas tak ciemno 😠
Własnie Aga84 pochwal sie synkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK KOCHAM MOJĄ MAMUSIE, AŻ SOBIE TO NAPISALAM NA BODZIAKU 😁 😁
[URL=http://img72.imageshack.us/i/dsc07133640x480.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/6899/dsc07133640x480.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyneczki 🙂

U nas nocka taka sobie mała się coś w połowie nocy bardzo wierci,ale nawet pospała 🙂

Lenka ślicznego ma bodziaka wysmarowała napis jak ta lala 🤪
Łukaszek jaką ma groźną mine 🙂

A u nas słoneczko za oknem mam nadzieję że tak zostanie do niedzieli 🤪
Mężu poszedł po bułeczki zjemy śniadanie i idziemy złożyć wniosek o dowód dla Emili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJE DZIECKO TEZ JUZ CZYTA 😁

[URL=http://img30.imageshack.us/i/dsc07139640x480.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5416/dsc07139640x480.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...