Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agus normalnie nie czekam, nie jestem nienormalna 😁 😁 😁 😁 tylk owczoraj tak sie juz natawilam ze bedzie w nocy pobudka ze az sie sama budzilam 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃

Majka robi 2/3 kupy dziennie 🙂

Dzisiaj jej ugotuje z brokol, tylko nie wiem cz 🙂 mozna kozystac z zamrozonych, jak myslicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dzień dobry 🙂 Pieknie słonko swieci 🙂

Moje dziecko spało 10 godzin, a nie jadło 12 🙂 Jestem z niego dumna. Jednak pani neurolog miała racje ze dziecko samo zacznie sobie regulowac jedzenie 🙂 A nie ta idiotka pediatra kazała dziecko głodzic 😠 😠 😠
A dzis pierwsze jabłko starte za nami. Mały buzke otwierał ale sie wzdrygał 😜
Wiola daj dziecku pospac 🙂 Jak dziecko spi to rośnie. Ty tez sie wyspij 🙂
Mittko w poniedzialek to padniesz ze zmeczenia bo tak bardzo to przezywasz. Nie dziwie ci sie, ja chrzciny tez bede tak przezywac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA MYSLE ZE MOZNA Z MROŻONYCH, BO WARZYWA CZY OWOCE WCALE NIE TRACĄ DUŻO NA WARTOŚCI POPRZEZ MROŻENIE.

MITTKO TY TEZ WYLUZUJ BO ZEŚWIRUJESZ 🙂
JA TAM DO SWOICH CHRZCIN NA LUZAKA PODESZŁAM. CO MA BYC TO I TAK BĘDZIE. NO I OKAZAŁO SIĘ ŻE LENKA PRAWIE CAŁĄ MSZE PRZESPAŁA A JEDZENIE W KNAJPIE BYŁO PYSZNE... A SŁYSZAŁAM RÓŻNE OPINIE O TYM GOŚCIU U KTÓREGO WYNAJMOWALIŚMY.
BEDZIE DOBRZE 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spoko ja tam jestem wyluzowana tylko wczoraj bylo dziownie bo ona zawsze jadla o polnocy i to jej starczalo na cala noc i bez problemow a wczoraj taki zonk 😮 😁

e tam , ja tez do chrzcin podeszlam na luzie, nie ma sie czym przejmowac, Mittka bedzie dobrze, zobaczysz ze Emilka przespi cala msze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!

U nas nocka ok. Nawet nie wiem ile razy się budziłam bo tylko wyciągałam cyca i zasypiałam, nie wiem czy Piotrek ciągnął czy nie 😁

Wczoraj czekałam na walkę Pudziana, ale się nie doczekałam i teraz szukam w necie 😉

Mittko na pewno wszystko się uda 🙂

Wiola Ty to udana jesteś 😁

Skóreczko to dał Ci Mikołaj pospać 🙂

Miłego weekendu kobity!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA SUPER 🙂 MAŁY SPAŁ OD 21 DO 6 RANO 🤪 🤪 🤪 ZJADŁ CYCUSIA I SPALIŚMY JESZCZE DO 9 😜 😜 😜

EMMAX DUŻO ZDRÓWKA DLA LENKI Z OKAZJI CHRZTU 😘 😘 😘 😘 😘

NO WIOLKA BRUKSELKI TO RACZEJ MAJECZCE NIE PODAWAJ BO TO WARZYWO KAPUŚCIANE 😉

MITTKO NIE DENERWUJ SIĘ 🙂 JUTRO WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE 🙂 KOMUNIA WYPADNIE SUPER A EMILKA PRZEŚPI CAŁĄ MSZĘ PRZY CHRZCIE 🙂 🙂 🙂

MIŁEJ SOBOTY WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtajcie kobitki po poludniu ... dopiero zeszlam z lozka ale nie siedze w pizamie 😁
wiolu uspokuj sie widocznie maja nie byla glodna 🙂 trzeba bylo isc spac 🙂
moj maly pospal od 21,30 do 6 ... yslalam ze sie wyspie ale biore antybiotyk i musialam wstac w nocy i go przyjac - ale opuchlizna juz prawie znikla tylko jeszcze troszke boli 😮
u nas trz piekna pogoda wiec ugotuje zupke bo juz sie gotuje i mykam na spacerek a raczej do ogrodka 😁 wiecie co wczoraj zauwazylam ... kwiatki na truskawkach 🤪 juz nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂

ja tylko wpadłam się przywitać bo za 3 godzinki wielkie wydarzenie w życiu mojej córeczki 🙂 mamusia podjarana, rączki zaczynają drżeć, a bobo śpi w najlepsze 😁
no tak na powaznie to mam stresa, ale juz wszystko prawie ok, tylko sie jeszcze pomalowac i ubrać 😜

to ja uciekam do jutra i trzymajcie kciuki 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki,gdyby to był sam chrzest to spoko była bym pewna że Emila prześpi,ale to jest msza komunijna i spoko jeśli będzie pogoda bo będą z nią jeździć i napewno pośpi,ale jak będzie padać to masakra bo w kościele nie będzie miejsca żeby jeździć 🤢
No nic nie zamartwiam się na zapas.

Meżu zabrał Emile na spacer,a ja ide suszyć włoski i dołącze do nich odstresuje się troche 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu pustki 😎 😎 😎 Pewnie wszystkie damy na spacerach bo słonko wyszło i cieplutko 🙂

A my bylismy na długim spacerze no i Mikołaj zaczał wyrzucac zabawkiz wózka. Dobrze ze sie zorientowałam i poszłam szukac. Znalazłam w trawie 😎 A to smykuś 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa a ja mam uczulenie na truskawki 🤨 W ciazy jak zjadłam to dostałam zatrucia jelitowego 🤨 A w dziecinstwie po truskawkach miałam wysypki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ TEŻ JUŻ SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ TRUSKAWEK 🙂 ALE JUŻ KWITNĄ 🤪 🤪 🤪
A PAMIĘTACIE JAK JESZCZE W PAŹDZIERNIKU WSTAWIAŁAM ZDJĘCIE Z TRUSKAWKAMI Z OGRÓDKA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skóreczko może Mikołajowi znudziły się te zabawki i chciał się ich po ciuchu pozbyć 😁 😁 😁
Współczuję alergii na truskawki bo to najlepsze owoce na świecie!

Emmax wszystkiego dobrego dla Leny 🙂

Wiola ja mam rozłożoną deskę do prasowania od rana, ale jakoś nie mogę się zebrać żeby w końcu przy niej stanąć 😁

AgaK no pamiętam jak wstawiłaś zdjęcie truskawek i narobiłaś nam smaka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski!
widzę że dzisiaj temat kupek był na tapecie 😁 Mateusz robi co 2-3 dni ale już mnie to niemartwi bo podobno dzieci tak maja jeśli brzuszek jest miękki i nie płacze to podobno ok 🙂 pomagałam mu czopkami poczatkowo, ale lekarz mi odradził i nic małemu się nie dzieje, jest wesoły, widać że nic go nie boli więc po co mam mu aplikować coś co może przynieść w przyszłości jakieś niepożdane skutki 🙂
a wpadłam żeby wam podrzucić fajna stronke z darmowymi filmami 😁 ogladam właśnie Ciacho, zajebista komedia 🙂
http://myfilms.pl/video/1667/Ciacho-2010
http://www.megavideo.com/?v=N469T8X3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczynki gdzie to sie podziewacie ... czyzby wszystkie ogladaja filma czy na spacerkach jeszcze ... u mnie zaciaga sie na jakas burze ale to sie jeszcze okaze ... jak narazie zrobilao sie zimno i ciemno bo czarne chmurska przyszly ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...