Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A ja sprzątam w kuchni! Mieliśmy w szafce pełno malutkich robaczków 😠 Musiałam wyrzucić wszystkie przyprawy, kisiele, budynie, kakao itd. Cała reklamówka tego było więc szkoda kasy, ale nie wiadomo gdzie te robale powłaziły więc lepiej było się tego pozbyć. Idę walczyć dalej z małymi szkodnikami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA 🙂
MY TEŻ JUŻ PO KĄPIELI 🙂 BARTUŚ LEŻY W SWOIM ŁÓŻECZKU I BAWI SIĘ MISKAMI OD KARUZELKI 😁 😁 😁
NADZWYCZAJ BYŁ DZIŚ BARDZO GRZECZNIUTKI 🙂
POJECHALIŚMY DO TEŚCIOWEJ I TAM CAŁY CZAS SPAŁ NA DWORZE 🙂

CIEKAWE JAK TAM CHRZEST LENKI EMMAX 😉

JUTRO MITTKA MA DZIEŃ NA PEŁNYCH OBROTACH TO PEWNIE NAWET NIE ZAGLĄDNIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
UUUU strasznie dzisiaj, mloda juz spi dobra godzinke, my po kolacji ogladamy film.

Ewcia takie brazowe male? Jak tak to one z maki sa bodajze. Ja tez mialam te gadziny i wszystkie herbaty musialam powyrzucac 😠 😠 😠 😠

Gdzie wy caly dzienn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki

kurcze nie miałam czasu wcześniej zajrzeć bo od rana sprzątałam tony kurzu któe uzbierały się podczas naszego niebytu 🙂 a potem byliśmy na obiedzie u moich dziadków bo dziadek miał imieniny w zeszłym tyg no i nie byliśmy jak wyprawiał bo byliśmy u teściów no i dziś pojechaliśmy. Wróciliśmy po 18 a maluch był taaaki zmęczony że padł od razu po kąpieli i śpi ale boję się że może się jeszcze obudzić... wczoraj w nocy dał popalić... w sumie to nie była noc... od ok 21 coś mu się ciągle śniło i co jakiś czas zaczynał tak przeraźliwie płakać że ciężko było go uspokoić. w końcu wzięłam go do siebie do łóżka i spał trochę ze mną a ok północy mąż go przełożył do łóżeczka i spał całe szczęście. Ospaliśy do 9.30 🙂

no a poza tym to nic nowego...

jestem baaardzo ciekawa jak tam Emmax i Lenka dzisiaj dały sobie radę 🙂 jestem pewna że było ok. No i dla Lenusi najlepsze życzonka z okazji chrztu.

Mittko życzę powodzenia jutro i 3mam kciuki żeby Emilka była grzeczna i pogoda piękna!!! zobaczysz że wszystko się uda!

Ewunia, jaka strata... budynie i kisiele... moje najulubieńsze jedzonko 🙂

no to na tyle, może potem jeszcze zajrzę.

buziaki póki co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No takie brązowe, ale w tej szafce nie było mąki. Mniejsza z tym, mam nadzieję, że już ich nie będzie.

Dziewczyny SUKCES!!!! Piotrek wypił 10 ml soczku z butelki 🤪 🤪 🤪 Wiem, że to malutko, ale zawsze coś. Widać butelka Lovi bardziej mu pasuje niż Avent. Może jutro wypije więcej... potem spróbujemy z mleczkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my po kąpieli Emila leży może sama zaśnie,ale wątpie bo ostatnio ciężko jej samej wyleżeć.
Dominika się kąpie jutro wielki dzień a ja chyba się bardziej stresuje niż ona 😜
Bajzel w domu jakby jakiś huragan przeszedł jutro pewnie będzie jeszcze gorzej 😮

O jednak gwiazda zasypia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale coś Ty. Śmiałam się jak dzikus jakiś 🙂 ogranął mnie szał śmiechu 🙂)))) byłam posikana!!! Wiolka jesteś NAJLEPSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

AgaK, Bartuś ma podobną bluzę/kurtkę do Szymka 🙂 super wygląa w spacerówce, a jego skromniasty uśiech jest de best!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki macie piekne dzieciaczki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Listopad i grudzień 2009 GÓRĄ!!!!!! 🙂 🙂 🙂
AgaK mój tez kupił dzis kaczke, czerwona kapustke i zrobił obiadek jak ta lala 🙂 Dobre te nasze chłopaki 🙂
Mikołaj zasypia ale wierci sie, ciekawe kiedy sie rozpłacze.
A my kupilismy mu na allegro baseniko- piaskownice. Zaraz wam wstawie link 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...