Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
no my byliśmy na spacerku ale mały tak jak zasnął przed wyjściem tam w wózku się obudził i godzinę nie spał w końcu jak zasnął to na 40 minut i ryyyk bo głodny no i zimnisko się zrobiło a ja w sandałkach...

Wiolka faktycznie Twoje teksty są de best!!!!

a to mój miś jak opróżni cyca 🙂 i jest taaaki zadowolony 🙂
[URL=http://img4.imageshack.us/i/zdjcie0479.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7831/zdjcie0479.jpg[/IMG][/URL]

a tak zajmuje się Szymkiem moja mama 🙂 ach to allegro... to jest uzależnienie
[URL=http://img31.imageshack.us/i/zdjcie0478.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/8493/zdjcie0478.jpg[/IMG][/URL]


kurde mi się ten film nie chce otworzyć... wczytuje i wczytuje i nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
my po spacerku i po zakupkach. mężol serwuje dziś na kolację tortillę 😉

u nas upał, byłam w krótkim rękawku i się gotowałam! nareszcie!

Wiola ja nawet nie będę pisać co czasami myślę jak nie mam już siły do Piotrka 😁
Filmiku, który wstawiłaś nie oglądam bo nie lubię oglądać takich rzeczy, a po Waszych komentarzach widzę, że jest jakiś straszny.

Kajtucha świetne to zdjęcie z Twoją mamą 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE HE JAKI SZYMEK ZADOWOLONY 😁 😁 A BABCIA ZAJĘTA SZYMKIEM ŻE CHO CHO 😁 😁 😁

KURCZE ALE WIEJĘ I JAK CIEMNO NA DWORZE SIĘ ZROBIŁO 😮 😮 😮 OJ BĘDZIE PIZGAŁO 🤢 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA HA HA
Z WAMI TO ZAWSZE UBAW 😁 😁
JA SIE TEZ OD PONIEDZIAŁKU ODCHUDZAM 😁 😁

KAJTUCHA DOBRA TWOJA MAMUSKA 😁A SZYMEK SŁODKI JAK ZWYKLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU A MOJE DZIECKO NIE CHCE SPAĆ 😞 TZN CHCE SPAĆ ALE COŚ ZASNĄĆ NIE MOŻE I JUŻ Z 10 PRÓB USYPIANIA PODEJMOWAŁAM I DUPA 😠 LEŻY SOBIE U MNIE NA KOLANACH, WKŁADA PALCE DO BUZI A POTEM BIJE MNIE PO TWARZY TO MOKRĄ, OŚLINIONĄ RĄCZKĄ 😁 😁 😁
A NA DODATEK COŚ MI W PLECACH STRZYKŁO I CHOLERNIE BOLI JAK BARTKA BIORĘ NA RĘCE I JAK SIĘ SCHYLAM 🤢 🤢 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się rozpisałyście i tak

my byliśmy na mega długim spacerku bo pogoda wspaniała.Oby tak trzymała jak najdłużej 🙂

Agnieszko84 mieszkanko w super cenie ale ja wolę domek i za żadne skarby nie wróciłabym do bloku 🙂

Kajtucha ale babcia zajęta wnusiem 😁

Ale Bartusiowi smakuje wafelek super 🙂

A ja za chwilkę wyjeżdżam po Mateuszka bo mają być o 19.30 🙃

A co do nerwów to ja może nie będę pisać bo jestem strasznym cholerykiem i ......

Później wstawię Wam zdjęcie jak Antoś nauczył się trzymać butelkę, ale to później bo teraz muszę się szykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój misiek zasnął o 17 i teraz go musiałam obudzić, a w dzień od 10 rano spał tylko 40minut na dworze. Ale jest kochany taki zaspany 🙂 i tak słodko się uśmiecha jak otworzy oczka i mamusie zobaczy :-):-):-):-):-):-)

AgaK ostatnio pisałas że Bartus Cię opluł a ja zapomniałam wtedy napisać więc pisze teraz że raz jak podnosiłam Szymka do góry to ślina spadła mi prosto na czoło a drugim razem na zęby 🙂 prosto do buzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU WSTAW TEZ PRZY OKAZJI SWOJE ZDJĘCIE BO WIEM JAK WSZYSTKIE DZIEWCZYNY Z FORUM NASZEGO WYGLĄDAJĄ OPRÓCZ CIEBIE ... 🙂

ALE SIE WKUR.... LENKA MI ZASNEŁA ŁADNIE PRZY CYCUSIU I SŁYSZE KTOŚ NAPIERDZIELA DZWONKIEM DO DRZWI WIĘC POSZŁAM JĄ POŁOZYĆ DO ŁÓZECZKA A TAM KTOŚ SIE DOBIJA JAK DEBIL!!! OTWIERAM DRZWI A TAM MOJA ZNAJOMA Z DZIECKIEM (9 MIESIĘCZNYM ) PRZYNIOSŁA MI ZAPROSZENIE NA ŚLUB !!! JEJKU !! ALE DOSTAŁA OPIERDZIEL ODE MNIE, SAMA MA DZIECKO I SIE NIE DOMYŚLIŁA ZE JAK CHWILE NIE OTWIERAM TO JESTEM ZAJĘTA!!! WRRRRR
OCZYWIŚCIE LENA SIĘ OBUDZIŁA ... WRRRR WRRRR WRRRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE, JA WYSIADAM PRZY NIM DZISIAJ 🤢 😠 NOSZ ILEŻ MOŻNA NIE SPAĆ BĘDĄC W WIEKU NIESPEŁNA 6 MIESIĘCY 😠 BARTEK JUŻ 5 GODZINĘ WOJUJE 😠

WYKĄPAŁAM GO WIĘC NAWET TERAZ SIĘ TROSZKĘ OŻYWIŁ I BAWI SIĘ Z KAMILKIEM 🙂 🙂

KURCZE ALE TE PLERY CO RAZ GORZEJ MNIE BOLĄ 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I W KOŃCU WIEM JAK WYGLĄDA MAMUSIA ANTOSIA 🙂 SYMPATYCZNA DZIEWCZYNA 🙂 ZRESZTĄ JAK WSZYSTKIE GRUDNIÓWECZKI 😘 ŚLICZNIE WYGLĄDACIE Z ANTOSIEM. A JA NIE WIEM CZEMU MYSLAŁAM ZE MASZ CIEMNE WŁOSKI 🙂

LENKA JUZ WYKAPANA, TERAZ JA IDE BO ZARAZ TOP TRENDY. LUBIE OGLADAC TAKIE PROGRAMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF SUKCES 🤪 W KOŃCU ZASNĄŁ 🤪 🤪 🤪 A ILE PŁACZU BYŁO PRZY TYM 🤢
I CO U SIEBIE JESZCZE ZAUWAŻYŁAM ŻE OPRYSZCZKA NA WARGACH MI WYSKAKUJE 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...