Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A LASKI ZAPOMNIAŁAM WAM POKAZAĆ CO DZIŚ W SUPER EXPRESSIE WYCZYTAŁAM 😮 DLA MNIE TO JUŻ RODZICE PRZEGIELI 😠 ZABIŁABYM TAKICH... WRRRYYYY AŻ BRAK MI SŁÓW NA TAKICH LUDZI 😠 😠 😠




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

my juz po spacerku, i było super, ogladała sobie i pózniej zasnela 🙂no i kupiłam parasolke do wózka i swietnie słoneczko zastawióo i nic lenusi nie raziło 🙂 🙂

a wczoraj lenka zjadła pierwsza zupke, i smakowała jej 🙂 🙂

agaw najlepsze zyczonka dla mezusia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka koszmarna nawet Viburcol nie pomógł 🥴 o 1 w nocy wzięłam go do naszego łóżka no i oczywiście spał jak suseł 🤪 🤢 😠

Wczoraj zupki z indykiem też nie chciał i był ryk 🤢 na razie będę mu dawała marchewkowa z ryżem bo ją je a następne smaki po kilku dniach dam może mu się odwidzi 🥴

400 tyś mieszkanie w bloku i jeszcze co miesiąc czynsz płacić do usranej śmierci to wolała bym kupić działkę i dom stawiać 🙂 Mogę sobie pomarzyć o takiej kasie 😁 Ale pojebany kraj mieć własnościowe mieszkanie i jeszcze co miesiąc płacić czynsz pierdolony 😠 😠 😠
Kamil śpi to może was nadrobię troszkę 🙂 ale piękna pogoda trzeba się na spacerek długi wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam troszkę tak więc :

Majka ślicznie na filmikach wygląda a jak się migiem na brzuszek przekręca 🤪
Ja jak mówię do Kamilka to też tak zniżam głos a w rzeczywistości mam zupełnie inny 😁

Szymon super sobie gada 🙂

Bób lubię a mój mąż uwielbia 😁 Jednak obieramy po gotowaniu nie przed 😉 Ale temat był ho ho 😁 😁 😁

Mi lekarka kazała przykładać miejsce po szczepieniu wacikiem nasączonym roztworem wody z sodą tak około 15 minut.

Panno nikt w krótkich fajniej ale w długich włosach tez było ok 🙂

Kajtucha ja zawsze kładę spać Kamila o 22 jakbym położyła wcześniej to dzień rozpoczynalibyśmy o 4 - 5 nad ranem 🤪 🤢 😁

Matki, praczki i sprzątaczki dobre 😁 😁 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meksykańska masakra piłą mechaniczną to pikuś przy mojej dzisiejszej córci. Gdyby potrafiła słyszeć moje myśli to by się szybko brzydkich wyrazów nauczyła.CIEPLIWOŚCI!

Nie smakowała jej mamusiowa zupka, karuzelę miała gdzieś, grzechotkę i tańcowanie też. Jak ja zaniosłam w miejce gdzie je to tak jakbym ja niosiła na miejsce tortur hahaha! W myslach miałam tylko "jedz kurwa" i "jedz kurwa ja pierdole" Ratunku!!! No i zjadla..... przy pomocy telefonu...... ja sie wykoncze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa no i mi się wzięło i zapomniało 😉 😁

Aga 100 latek dla męża 🙂
A tak przy okazji to teściowa pokazała mi laurkę którą dostała na urodziny od mojego męża jak był mały i tam pisało: i żebyś żyła TYLKO 100 lat 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

Mąż w tym roku 28 ja 26 a znamy się półtora roku 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola Twoje teksty mnie rozwalają 🤪 😁 😁 😁 ale aż się wstyd przyznać też przy braku cierpliwości pokurwuję sobie w myślach i nie tylko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU JA TEŻ SIĘ NIECHĘTNIE PRZYZNAM 😁 😁 😁 ALE WIADOMO ŻE AKTYWNEJ ZŁOŚCI TAKIM DZIECKU NIE WOLNO POKAZYWAĆ BO PO 1 JEST ZA MAŁE A PO 2 I TAK Z TEGO NIC NIE ZROZUMIE 🙂 🙂 🙂
ALE W MYŚLACH TO KAŻDY MOŻE POKURWOWAĆ 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA JA PRZY TWOICH POSTACH SIKAM ZE ŚMIECHU 😁 😁 😁

A SZCZEGÓLNIE RAZ MYŚLAŁAM ŻE NA PRAWDĘ SIĘ POSIKAM JAK RAZ EDYTOWAŁAŚ POSTA I W PRZYCZYNIE NAPISAŁAŚ DUPA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRÓCIŁAM ZE SPACERU. DO DUPY Z TĄ POGODA, RAZ SŁONCE, RAZ DESZCZ!!!!

ASIULA DOBRE Z TĄ LAURKĄ, UŚMIAŁAM SIE 😁 😁

WIOLA SPOKO, JA TEZ MAM CZASEM TAKIE NERWY 😁

AGA84 FAJNIE ZE WAM SIE TRAFIŁA TAKA OKAZJA Z MIESZKANIEM 🙂

AGAK SUPER BARTUS WCINA WAFELEK
A Z TYM CHŁOPCEM JUZ WIDZIAŁAM NA NECIE


IDE ROBIC PIZZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA RZADKO PRZEKLINAM ALE KURWA !!!! ROZPIERDOLIŁABYM TEJ STAREJ SZMACIE ŁEB !!!! CO ZA STARA JEBANA KURWA !!!!!!!!!!!!!!!!
AZ MI SIE PŁAKAC ZACHCIAŁO , JAK TAK MOŻNA POSTĘPOWAĆ Z DZIECKIEM. TRZEBA MIEĆ SERCE Z KAMIENIA!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE CO ZA SUKA JEBANA 😠 NOSZ KURWA MAĆ ALEŻ MNIE NOSI 😠 😠 😠 JA BYM TEGO BABSZTYLA ZAJEBAŁA 😠
I WEŹ TU KURWA DAJ NIAŃCE DZIECKO DO OPIEKI 😠 😠 😠 😠
WSPÓŁCZUJĘ TYM KTÓRE MUSZĄ ODDAĆ 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A U MNIE ZA OKNEM ROBI SIĘ NIECIEKAWIE 🤢 BĘDZIE CHYBA BURZA BO TAK DUSZNO SIĘ ZROBIŁO I ZACZĘŁO STRASZNIE WIAĆ I CIEMNE CHMURY IDĄ 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...