Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Mittko jaka tam ze mnie specjalistka po prostu lubię Antosiowi gotować, bo te gotowe zupki jak dla mnie są bez smaku i wychodzą dużo drożej niż jak sama sobie zrobię 🙂

A my uciekamy na spacerek bo deszczyk sobie gdzieś poszedł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI PISAŁY DO MNIE DORUNIA I SKÓRECZKA 🙂 🙂

DORUNIA PROSIŁA ABY JUTRO PAMIĘTAĆ O ROCZNICY ODEJŚCIA JEJ SYNKA NATANIELKA 😞

A SKÓRECZKI MIKOŁAJ MA PIERWSZEGO ZĄBKA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI GOSIU ZA ODP , TO JA JUTRO KUPIĘ BROKUŁA I DODAM DO WARZYW 😉

WIOLA PODZIWIAM ZE CHCE CI SIĘ OBIERAC KAŻDE ZIARENKO 😁 A ROBISZ TO PRZED CZY PO GOTOWANIU ??? 😁 POWAŻNIE PYTAM ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaa pierwszy ząbek 🤪 🤪 🤪 No to gratulacje dla Mikołajka!

Wiola ale nas zaciekawiłaś tym bobem 😁 😁 😁

ja czytałam o tym wprowadzaniu glutenu do diety dziecka i jestem jeszcze głupsza niż przed przeczytaniem tego 😮

No i co do tych wywarów to też było napisane żeby nie dawać dzieciom, nawet takiego z samego chudego mięska 😮
Bądź tu babo mądra jak każdy co innego mówi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też gratuluje Mikołajkowi pierwszego ząbka!
No ja gotuje bób w "ubranku" tak więc równie jestem zaciekawiona sposobem Wiolki.
Moja Madzia lubi zupki gotowane przeze mnie...dziś ugotowałam jej zupkę z buraczkiem. Tylko póki co bez mięska bo musimy wykluczyć alergie na kurczaka.
Co do glutenu to na początku można dawać łyżeczkę kaszki. I z czasem zwiększać ilość.
Ja dodaje do zupek łyżeczkę kaszki manny bądź kleik zwykły, kukurydziany (w większej ilości).
A od przyszłego tygodnia ruszam z indykiem bo z tego co mi doktor powiedziała to mniej uczula.
Jutro rano wyjeżdzam na koncerty...bosz...jak ja przeżyje dwa dni bez Madzi.
Aaa poza tym w sobotę Madzia ma imieniny....trza jej kupić jakiś drobiazg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do żłobka to moja mama powiedziała iż ona zrezygnuje z jednej pracy i zaopiekuje się Madzią. Jest przeciwna podobnie jak ja żłobkowi...tym bardziej iż Madzia nie jest jeszcze gotowa...no i trzeba najpierw wyjaśnić sprawy z jej niedowagą a nie na siłę pchać do żłobka. Bosz...faceci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
persy no to by było super rozwiązanie 🙂
moja teściowa pracuje w żłobku, wiem jak wygląda ta praca więc tym bardziej nie chciałabym oddawać tam Piotrka.

No a ja mam taki problem, że teściowa jest na dłuższym zwolnieniu i od lipca ma się zająć Piotrkiem na zmianę z moją mamą. Tylko, że ja wolałabym żeby z Piotrkiem była tylko moja mama...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA SUPER FILMIKI 🙂 MOJA LENKA TEZ SIE TAK ŁADNIE NA BRZUNIO PRZEKRĘCA, A TY MASZ BARDZO FAJNY , WRĘCZ BAJKOWY GŁOSIK 😉

BYŁA U MNIE NA KAWCE SZWAGIERKA, POPLOTKOWAŁYŚMY TROSZKU NA NASZĄ WSPÓLNĄ SMOCZYCE 😁

EWO TO PEWNIE MA NIEZŁE DOŚWIADCZENIE TWOJA SMOCZYCA SKORO W ZŁOBKU PRACUJE

DZIEKUJE ZA MIŁE SŁOWA ODNOŚNIE AVATARKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaak ma duże doświadczenie, ale jak wzięła wczoraj Piotrka na ręce to płakał więc go zabrałam. u mnie na rękach siedział i się śmiał to ona znowu podeszła i mi go zabrała i Piotruś znowu płakał 😠 Tak strasznie chce udowodnić, że umie się zająć dzieckiem, a mnie szlag trafia 😠 Nieważne, że dziecko jęczy, ważne że ona chce sobie ponosić 😠
No i milion sms'ów co u lekarza? co to za wysypka bo na zdjęciach widziałam? nie lekceważcie tego! dbajcie o synka! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie mogę!!!!!!!!!!
oczywiście smsy pisze do męża nie do mnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JA... MNIE ROZWALAJĄ TEKSTY TYPU NIE LEKCEWAZ... , DBAJ..., UWAZAJ... TO TAK JAK BY KTOS DAWAŁ MI DO ZROZUMIENIA ZE JESTEM ZŁA MATKĄ. PRZECIEZ NIE LEKCEWAZE, DBAM I UWAZAM NA SWOJE DZIECKO.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMOCZYCA MÓWI WCZORAJ DO MNIE ŻEBYM LENKI NIE ZOSTAWIAŁA PRZED SKLEPEM JAK ROBIE ZAKUPY BO ONA GDZIES WIDZIAŁA JAK KOBIETY CO NIEKTÓRE TAK ROBIĄ A JA JEJ NA TO ZE NIE MUSI MI O TYM MÓWIĆ BO JA DOSKONALE O TYM WIEM I ZE NIGDY JEJ NIE ZOSTAWIAM... NO NORMALNIE JEBNIĘTA JAKAŚ !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...