Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

MITTKO A DLACZEGO TAK SIĘ ZŁOŚCISZ O TEN PARYŻ???

WIECIE CO WZIĘŁAM MOJE DZIECKO NA RĘCE I PODNIOSŁAM GO TAK DO GÓRY A TEN CZORCIK CAŁĄ ZAWARTOŚĆ ŚLINKI SPUŚCIŁ MI NA TWARZ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hhahahahah AgnieszkoK Bartuś jest boski 🤪 😁

A no może nie tyle złoszcze co mu zazdroszcze 🙂 teraz nie omieszka mnie pewnie informować w którym miejscu są i pewnie fotkami mnie zasypie a mnioe tu żal dupe będzie ściskał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czy któraś z Was oddaje swoją pociechę do żłobka? Bo ja jestem przeciwna żłobkowi. Co innego przedszkole. Dziecko jest już ciut starsze. A teraz...słabo to widzę. Skoro Madzia nie potrafi długo wytrzymać sama nawet bawiąc się. Poza tym trzeba ją lulać. Sama nie zasypia. To jak ją oddać do żłobka. A najbardziej się obawiam o choróbska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PERSY JA NA SZCZĘSCIE SWOJE I LENKI NIE MUSZE JEJ NIGDZIE ODDAWAĆ.
W ŻŁOBKU MOIM ZDANIEM POWINNO BYĆ TYLE NIAŃ ILE DZIECI BO TAKIE MALEŃSTWA POTRZEBUJĄ STRASZNIE DUŻOOOOO UWAGI.. SAME O TYM WIECIE ....

MITTKO O JA ALE MA FAJNIE TWÓJ MĘZULEK, NIE DZIWIE CI SIE ZE CI ŻAL DUPE ŚCISKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Noc pierwszy raz w miarę przespana od tygodnia ale tylko dla tego ze Viburcol dałam 🤨

Ostatnio nie mam na nic czasu 🤢 może was nadrobię ale nie wiem czy mi synuś pozwoli 😁

Dzisiaj jest 4 rocznica śmierci mojej Mamusi 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Przez to że mieszkam w Kielcach to nawet na cmentarzu nie będę 😠 😞 😞 😞 Ach jej jakie życie jest niesprawiedliwe 😞 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy ja też sobie nie wyobrażam oddać takiego maleństwa do żłobka,wiem co to jest dziecko w przedszkolu i na początku ile musiałam przejść z Dominiką która co troche chorowała,a co dopiero takie maleństwo.No ale niektórzy niestety nie mają wyjścia 😞

AgnieszkoW a no ściska tymbardziej że on już tam trzeci raz jedzie 😜 ale niech tam jak tylko ma możliwość niech zwiedza przynajmniej on 🙂
A moja Dominika wczoraj gdzieś wyczytała że dzieci do lat 12 mogą nocować i bawić się za darmo.Pytam się ją ale gdzie co?? a ona że w disneylandzie pod Paryżem 🤪 to mówie do niej tak bierzemy reszte Twojej kasy z komuni i jedziemy a ona Dobra to jedziemy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO ROZUMIEM CIĘ DOSKONALE MNIE TEŻ ŻAL DUPĘ ŚCISKA ŻE WY TAM BYLIŚCIE 😜 😜 😜

MOIM DRUGIM MARZENIEM JEST PARYŻ 😉 PIERWSZE TO SKOŃCZENIE DOMKU 🙂

PERSY ŻADNEJ MATCE NIE JEST WESOŁO JAK ODDAJE SWOJE DZIECKO DO ŻŁOBKA BO TAKIE MAŁE I TRZEBA POŚWIĘCIĆ PRAKTYCZNIE KAŻDĄ MINUTĘ A NIE KAŻDE DZIECKO POTRAFI SOBIE POLEŻEĆ LUB SAME ZASNĄĆ 🙂 I TAK JAK AGAW NAPISAŁA ILE DZIECI TYLE OPIEKUNÓW POWINNO BYĆ 🙂 ALE CO ZROBIĆ JAK TAK NIE JEST 🙂 🙂 🙂
NO I TE CHORÓBSKA 😞 W PRZEDSZKOLACH I W ŻŁOBKACH JEST ICH NAJWIĘCEJ I JEST TAK ŻE JAKAŚ MATKA PRZYPROWADZI DZIECKO Z KATARKIEM A NA DRUGI DZIEŃ CAŁY ŻŁOBEK JEST ZAKATARZONY 😞
I W PEŁNI CIĘ ROZUMIEM ŻE MASZ COŚ PRZECIWKO ŻŁOBKOM 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIU W PEŁNI ROZUMIEM TWÓJ BÓL 😞
WCZORAJ BYŁAM NA CMENTARZU U SWOJEJ MAMUSI I TAK MÓWIŁAM ŻE WOLAŁABYM DAĆ JEJ KWIATKI DO RĘKI I UCAŁOWAĆ JĄ NIŻ ZAPALAĆ JEJ ZNICZ NA GROBIE ALE CO ZROBIĆ JAK JUŻ JEJ NIE MA 😞 😞 😞
U MNIE MINĘŁO W LUTYM 3 LATA JAK MAMUSIA ODESZŁA ALE NADAL TO CHOLERNIE BOLI 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA SOBIE ZNOWU ZROBIŁAM PASTE JAJECZNĄ NA ŚNIADANKO, ALE PYCHAAAA

CO PICHCICIE NA OBIAD KOBIETKI?? BO JAKOŚ DZIS NIE MAM POMYSŁU.
ALE ZIMNO , MASKARA!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI MITTKA 😘 😘

A JA SIĘ OSTATNIO TYLE NAJADAŁAM TEJ PASTY ŻE NA RAZIE MAM DOSYĆ 😜 😜 😜 😜

A SIOSTRA ZA GODZINĘ BĘDZIE A JAM W DOMU SAJGON 🤪 🤪 🤪 🤪 LECĘ SPRZĄTAĆ 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kobietki 😘 Aż się poryczałam jak ten internetowy znicz zobaczyłam 😞 😞 😞 Teraz przy Kamilku to nawet nie mam czasu tego tak przeżywać ale zawsze dzień Matki i 27 maj przeżywałam strasznie 😞 Najsmutniej mi że nie pozna nie weźmie na ręce nie ukocha mojego synka 😞 😞 😞 Ale wieżę bardzo głęboko że jest jego Aniołem Stróżem 🙂 Ach jej 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć baby 😁

AgaK i Asiu bardzo mi przykro z powodu Waszych mam 😞
Buziaki dla Was 😘 😘 😘

Mittko zdaje się, że niezły numer z Twojej Dominiki 😁 😁 😁 Normalnie świetna jest dziewczyna!
No i też zazdroszczę Twojemu mężowi 😜

AgaW ja dopiero śniadanie zjadłam więc nie myślałam jeszcze o obiedzie 😜 Pewnie nic nie zrobię bo mąż idzie do pracy na 14 i wróci po 20.

Persy dobrze, że wyniki są ok. Trzymam kciuki żebyście się szybko ze wszystkim uporali!
Co do żłobków to pewnie nikt nie chce oddawać tam dziecka, ale jak nie ma wyjścia to nie ma. gdyby moja mama nie była na emeryturze to musiałabym dać Piotrka do żłobka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Miałam wczoraj do Was wieczorkiem zakukać ale miałam takiego nerwa że jak się położyłam z Antosiem to zasnęłam 😞

Persy super że wyniki Madzi są ok. A co do wagi to rzeczywiście jest malutka ale może to jej urok.
A Twój Krzysiek to też ma wstawki. W końcu to on jest głową rodziny więc nich na nią zarobia 😠

Mittko też zazdroszczę Twojemu tego Paryża. U nas na razie zero wyjazdów bo masakra z kasą, więc pozostaje mi przestrzeń koło domu 😁

Asiula i Aga nie smutajcie się mamusie na pewno gdzieś tam z góry na Was patrzą i wspierają Was.

A ja na obiad mam kwaśne mleczko z młodymi ziemniaczkami. Ja to uwielbiam i już mam smak w ustach 🤪

A jutro moje drugie maleństwo wraca. Hura jak ja się za nim stęskniłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie smutam Was już dziewczyny.

Ja ugotowałam już ogórkową 🙂 Kamil przed chwilą poszedł spać a najlepsze że spał i za stopki się trzymał 🤪 😁

Siostra kolegi męża ma do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe za 730zł w tym czynsz , jest dla nas zaklepane czekają tylko na naszą decyzję a my tak samo mocno chcemy je wynająć co boimy się tego 😞 Mąż pracuje w firmie budowlanej, stawia domki jednorodzinne, żyjąc skromnie starczyło by nam na wynajem ale jego praca jest uzależniona od pogody 🥴 jak leje deszcz lub jest sroga zima to siedzą w domu 😞 w tą zimę była tragedia prawie cały czas w domu 😞 Przy takiej sytuacji nie było by na opłaty 😞 Z drugiej strony teściowa pozwoliła nam mieszkać bez dokładania się do mieszkania do czerwca a to suma około 500zł będzie...
Ach jej sami nie wiemy co robić 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU ALE TWOI CHŁOPCY SA DO SIEBIE PODOBNI. TERAZ NA TWOIM AVATARZE ZOBACZYŁAM 🤪
NO I NIE DZIWIE SIE, ZE SIE STESKNIŁAS ZA SWOIM ,,MALUSZKIEM"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!!!

Tak jak przypuszczałam pobudka była rano ale 4?!???!! i takie bujanie się do 6, ja próbowałam się zdrzemnąć ale córci wyraźnie się nudziło więc matkę za włosy ciągnęła albo pierdziała ustami tak głośno, że by największego śpiocha obudziła 😉

Kurna już 3 dzień młoda się męczy z kupą, wali jakiś twarde bobki, ale po czym?? Przecież daję jej teraz tylko mleczko i kaszkę, myślałam, że pójdzie a tu z każdym dniem gorzej. Chyba czas na czopka bo mała mi się zamęczy. Dam jej też zupkę z ziemniaczka i cukinii z oliwą z oliwek bo głowę mam pustą.

Dzisiaj znowu ciepło bardzo a muszę iść do sklepu (15min) po chleb, żeby tylko mała chciała w wózku leżeć. No nic idę pić kawkę i coś zjeść a Majka chyba zaraz padnie 🙂

Asiu i AgoK aż sie popłakałam, bardzo wam współczuję ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😘 😘 😘

Persy super, że wyniki są ok!!!

Ja właśnie wpierdzielam chlebek z masłem i szczypiorkiem heheh, taka mam ostatnio na to chcice, że się opanowac nie mogę, a na obiad będę miała bób z masełkiem 🙂

Mittka ty zazdrościsz Paryża a co ja mam powiedzieć, mój był na całym świecie, teraz Karaiby, Bahamy, Miami, Los Angeles, Meksyk!!!! A mnei trafia 😮 😮 😁 😁 😁 Dobra wiadomo, że za dużo to on tam nie wychodzi ale zawsze! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu fajnie się czyta jak tak piszesz, że tęsknisz za swoim synkiem 😉 Już jutro wraca, ale pewnie nie da się wyściskać mamie bo już za duży 😁 czy jeszcze pozwala??

Asiu to trudna decyzja, ale musicie ją podjąć sami, nikt Wam tu nie doradzi. Może spróbujcie, a jak się nie uda to wrócicie do smoczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asula propozycja kusząca,ale musicie się pożadnie zastanowić.Wierze że podejmiecie słuszną decyzje 🙂

Wiolka udusze Cię Ty się naprawde prosisz o to żebym ja sie wprosiła do Ciebie 😜 ja też chce bób!!! a jak robisz z masełkiem??
Co do Twojego męża to się już nie wypowiadam ten to dopiero ma full wypas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób z masełkiem?
Wiolu Twój mąż to ma zdecydowanie za dobrze 😜

Mój mąż pojechał do domu działkowca 😁 😁 😁 😁 😁 Naszło nas żeby sobie działeczkę kupić 😁 Pomyśleliśmy, że zasiejemy trawą i Piotrek latem będzie cały dzień na dworze zamiast się kisić w domu. A tu taka niespodzianka, że działki koło nas kosztują ok. 7 tysięcy 🤪 🤪 🤪 Pogięło tych ludzi, ja myślałam, że działkę kupimy za tysiaka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...