Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

witajcie dziewczynki
taki jakos mam dzis dziwny dzien ze nawet nie chcialo mi sie kompa wlaczyc ...
moj mlody jezdzi w glebokim wozku a oparcie podnosze tylko troche tak na pol lezaco ... jak narazie mu sie podoba 🙂
witajcie dziewczynki dawno was tu nie bylo 🙂
ciekawe co tam u skoreczki i u fredeczki bo tez juz dlugo sie nie odzywaja 😞
na dworze raz slonko raz deszcz ale wietrzycho takie ze to masakra 😠
musze cos zrobic na obiad a tez mi sie nie chce a pawel juz dzwonil i sie pytal czy zaczelam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o obiady nie msuze sie martwic, bo wracam i jest poki jestesmy u teściów, ale ciekawa jestem co tam dzis pichcicie ;] W pracy siedze głodna.... wiem, że dzis krupniczek i plendze (mojego męża ulubione)
A co do przerwy dla matki karmiącej no to u mnie to bardziej w teorii niż w praktyce... Nie moge zamknąć firmy wczesniej bo zawsze klient może przyjść a dla nas każdy klient to potencjalny pieniądz.. a kolegom nie zostawie firmy bo im by nikt za ta prace nie zapłacił a oni w terenie mają działać cobysmy wszyscy mieli wypłatki na poziomie...

Mitko, ile dałas za te zabawunie? Superowe są! Ja poluję na dmuchaną/szmacianą książeczkę teraz...

Do spacerówki nie przekładam Basika jeszcze, niech się cieplej zrobi, zreszta tesciowa teraz z nią jeżdzi to niech jej sie drze 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 hahaha, żartuję ! ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko fajniusie zakupy zrobiłaś 😉

Emmax no wezmę zaświadczenie o karmieniu więc będę pracowała 7 godzin, zawsze to godzina mniej 😉 A co napisać w tym podanku o godzinę mniej w tygodniu? Nie wiedziałam, że mogę się o to starać.

Akompf a jak się dogadujesz z teściową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo moja kolezanka pisała to tak:

korzystając z przysługującego mi prawa w oparciu o art. 186 k.p. składam wniowek o obniżenie mojego czasu pracy do poziomu 39/40 od dnia...
Wyjasniam, że jestem matką imię i nazwisko wychowującą dziecko w wieku..., wobec czego jestem pracownikiem uprawnionym do skorzystania z urlopu wychowawczego w rozumieniu przepisu 186&2 k.p.\Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.


ja też za bardzo nie wiem o co chodzi, najlepiej zadzwoń do inspekcji pracy to tam powinni wszystko wyjaśnić. ona takie coś złozyła i pracowała krócej, więc dopytaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ LASENCJE 🙂

JEJKU PADAM NA PYSZCZEK 🙂 DZIŚ U KAMILKA W PRZEDSZKOLU BYŁA IMPREZA Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY 🙂 🙂 🙂 DZIECI WYSTĘPOWAŁY DLA RODZICÓW I SZCZERZE MÓWIĄC TE NAJMŁODSZE LEPIEJ WYSTĄPIŁY NIŻ TE STARSZE 😁 😁 W KAMILA GRUPIE DZIECI JAK BYŁY NA SCENIE I ZACZĘŁY ŚPIEWAĆ TO BYŁ JEDEN WIELKI PISK 🤢 NIE ŚPIEWAŁY RÓWNOMIERNIE A O TAŃCZENIU JUŻ NIE WSPOMNĘ 🤢 ALE OGÓLNIE BYŁO OK BO NAJADŁAM SIĘ SKRZYDEŁEK Z GRILLA I OPIŁAM ICE TEE 😜 😜 😜 😜

AGAW CIUSZKI SUPERANCKIE 🤪 🤪 🤪 A LENKA SUPER WYGLĄDA W SWOJEJ SPACERÓWCE 😁 😁 😁

DALEJ NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor mamusie!

My dzisiaj bylysmy u dermatologa, na zakupach i u tesciow na obiedzie. Moje dziecko nie toleruje smoczycy 😁 😁 😁 😁 nawet zjesc w spokoju nie moglam. Sama mi przyznała razcję, że nie wyobraża sobie żebym, poszła teraz do pracy bo by się dziecko wykończyło i ona też. 🙃 😮

Emmax ja też uwielbiam Zare, mam outlet niedaleko więc Majka ma pełno ciuchow tej firmy po smiesznych cenach 😁 😁 😁

Lenka wyglda super w spacerowce a ty AGAw masz niezłe oko. Ja nie moge nigdy nic znalezc w lumpkach 😮

Akompf fajnie ze znalazłas dla nas czas i że u was wszystko wporzadku!!!!!

Ewcia nie poddawaj się, dziewczyny dobrze Ci radzą. Nie wiem jak jest teraz ale pamietam, że moja siostra miała dziennie poł godzinny na odciągniecie pokarmu, więc wychodziła codziennie te pokl godziny wczesniej ale to bylo 3 lata temu.

O Persy kochana, widzisz, że nie tylko Madzia mało ważty, spokojnie i bez paniki, na pewno szybko nadrobi, tylko szkoda, że ma ta pierdzielona alergię 🤢 🤢 🤢

PannoNikt Majka mnie rozwala na łopatki!!!! 😁 😁 😁 😁 😁

Pytanko: mam w domku młodziudką cukinie, prosto z ogropdka, nie pryskana, myslicie, że moge juz młodejk ugotować? Chciałabym jej jutro ugotować zupkę ziemniaczek+cukinia, co myślicie??

Moja księżniczka już śpi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU NIE MAM POJĘCIA CZY MOŻNA PODAĆ JUŻ CUKINIE 😞 W INTERNECIE PISZĄ ŻE NIBY DOPIERO PO 12 MIESIĄCU TAKŻE MOŻE LEPIEJ SIĘ WSTRZYMAJ TYM BARDZIEJ ŻE MAJA MA PROBLEMY Z KUPKAMI I NIE WIESZ JAK ZAREAGUJE NA NIĄ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dalej pustki 😠

Wiolka nie mam pojęcia czy mozna dać ale wydaje mi się , że w tych słoiczkach nie ma jeszcze cukini dla takich małych jak nasze.

Agaw moja lenka to cały czas wymaga uwagi jak nie śpi, tylko trochę polezy w leżaczki i koniec trzeba się z nia bawić i cały czas mówić do niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d kapie malego a ja robie mleko, o 22 d musi jeszcze wyjechac cos zalatwic do koelgi ale z apol godziny powinien wrocic.. jade jutro do rodzicow znowu bo jest dzien matki i wozek zostawilam bo tata mnie podrzucil dzis do d do firmy a nasz wozek sie nie zmiescsi do corsy, bo maly bagaznik...

jak cos to zycze kolorowych snow i wszystkiego dobrego mamusie z okazji Dnia Matki jutrzejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...