Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ewo no jest drogo nawet jak sie samochod popsuje to tez duzo trzeba zaplacic a co dopiero z koparka

mniej wiecej tak ona wyglada
http://www.techmika.pl/koparki/koparka1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

WIOLA 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A TAK POWAŻNIE TO MASAKRA, WSPÓŁCZUJE, MUSISZ BARDZO UWAŻAĆ BY CI MAJKI NIE UGRYZŁY 😞

JA PIER... DOPIERO CO USIADŁAM I JUŻ SŁYSZE ,,MEEEEE/...." Z DRUGIEGO POKOJU A MIAŁA SPAĆ GADZINA !!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola współczuję! Mi szerszeń odbił się niedawno od wózka to się telepałam ze zdenerwowania!
No właśnie, macie siatkę na wózek??? Kiedyś chyba AgaK pisała, że ma siatkę? Można kupić taką specjalną do wózka?

AgaW miałam dziś to samo 😁 Tylko, że mąż już wrócił i zabawia małego 🙂

Pikasso fajna kopara 🙂 Tylko szkoda, że trzeba było naprawiać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA pierdole ..... jeszcze te francy nie wyleciały, jak tu jest jakies gniazdo to pierdole to i sie wyprowadzam. Przepraszam, że tak przeklinam ale mam fobie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ i jestem przerazona ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Dzieki Bogu, że zdążyłam zamnknąć balkon zanim wleciały do mieszkania bo inaczej juz bym siedziala w samochodzie i jechała na niewaznym prawku do tesciow ☺️ ☺️ ☺️ 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja pierdziu co za pogoda,zanim się wygramoliłam z małą to już leje wściec się można 😠

Pikasso to nie fajnie że tak się stało i kupe kay trzeba w sprżet wywalic 😞
A Wiktorek śliczniutki jakie mądre ma spojrzenie 🙂

Edytka fajnie że u Was wszystko dobrze a marudy to chyba wszystkie ostatnio :P

Wiola kurcze nie zazdroszcze najbardziej na świecie nienawidze niezidentyfikowanych robali czy latają czy fruwają wszystkie dla feeeeee.
Ja aż się boję tego lata trzeba będzie dzieciaczki pilnować,ja właśnie nie mam moskitiery,ale zapewne można ją gdzieś kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhaha Wiola wiem co przeżywasz,ale ten tekst mnie rowalił hehe.
Kuźwa wleci takie gówno i poradzić sobie człowiek z tym nie może,a może psiknij w to czyms a potem dobij.Ja to bym się bała zabijać fuuuu ale mi ciary przeszły masakra 😞

Hehehe Ewo nie ma za co,ja też się musze w taką zaopatrzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Emila ostatnio wytrzymuje 3 godziny od obiadku do następnego posiłku.Ale to chyba zależy od tego ile dziecko zje i o której się potem domaga o następną porcje.

A moja się wyspała jak słoneczko pięknie swieciło a teraz jak wstała to czarne chmury idą 😠 cały dzień dziś tak mamy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA TEZ MAM MOSKITIERE. BYŁA W KOMPLECIE Z WÓZKIEM 🙂

WIOLA JA DAJE OBIADEK OKOŁO 14 POTEM CYC, JABŁUSZKO OKOŁO 18 I CYC 🙂
A MLECZKO KIEDY PODAJESZ ???
WYGONIŁAŚ TE LATAJĄCE BADZIEWIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To scierwo dalej tam jest bo nie moze sie wydostac 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 oszaleje!!!! Popsikalam rajdem i to dlugo i otworzylam okno jeszcze jedno i albo zdechnie od raida albo wyleci mam nadzieje. cala sie trzese, glupia baba 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuźwa to co to jest 😲 mam nadzieję że zdechnie od tego rajda.Masakra jak dla mnie mogło by nie być robali i latających dziwadeł 😠

A ja byłam w sklepie zostawiłam iśke z Emilą a ta mi dzwoni że szybko bo kupe Emila zrobiła.Jedziemy na złamanie karku a tu nie ma kupy wrrrrrrr no myślałam że ją udusze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde Wiolka współczuje.... ja też nienawidzę robactwa... spanie w namiocie? chyba że sie nawalę do nieprzytomności i mnie tam położą.. ninawidzę jak coś po mnie chodzi... a u nas tyle meszek i tak kąszą... obrzęk się robi jak cholera, jedna dziewczynka dziś pojechała do szpitala bo ją na wsi ugryzła taka mała suka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...