Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ale mnie rozbawiłyście 🤪 🤪 🤪 no teraz to minimum 3 lata choć pisałam że wcześniej chce dzidzie 🙂 No wreszcie nie będzie skrzypieć... 😉 😜 🤪

Ja nawet jakbym chciała to ćwiczyć nie mogę przez ten kręgosłup 🤢 został mi tylko basen ale to tylko w wypadku jak będę miała równe piersi bo jedna pierś rozmiar B a druga D 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Zawsze ważyłam około 70kg i zostało mi jeszcze 5 do zgubienia po ciąży 🤨 Kiedyś byłam szczuplutka ale w wieku dojrzewania coś się ze mną porobiło i zaczęłam tyć no i zostało 🤢 Na szczęście mąż nie lubi chudych dziewczyn i jak to mówi nigdy nie chciał się o kości ocierać 😁 😁 😁 więc jestem jaka jestem i dobrze mi z tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E TAM KOBIETKI, KOCHANEGO CIAŁKA NIGDY DOŚĆ. NAJWAŻNIEJSZE ZE PODOBAMY SIĘ SWOIM MĘZOM. MÓJ BRAT OSTATNIO SIE MNIE PYTA KIEDY JA TO SADŁO ZGUBIE A MĄŻ NA TO ,,JAKIE SADŁO, ONA NIE MA ŻADNEGO SADŁA " 😜 🙂 WIĘC SUPER ŻE MU SIE PODOBAM ( CHOCIAŻ E 5 KG BY SIE PRZYDAŁO ZRZUCIĆ ) 😁 😁

EMMAX WIDOCZNIE LENY TAK MAJĄ, ŻE MUSZĄ BYĆ W CENTRUM ZAINTERESOWANIA I RYCZĄ BY DAC ZNAĆ ŻE PO PROSTU SĄ 🙂

KAJTUCHA A JAK SZYMUŚ W GONDOLI?? GRZECZNY??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax hehe właśnie przed chwilą zrobiłam Emili identyczną kitke 🤪 byłam poszukać u iśki w pokoju jakichś malutkich gumek,ale oczywiście wszystko powsiąkało 😠

Moja też ostatnio fochy miała w spacerówce to ją przełożyłam przodem do mnie i cisza teraz jest zobaczymy kiedy jej się odwidzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety Agow nie możemy przełozyc co uważam za wielki minus naszego wspaniałego wozu 😁

moja Lenka to ma taka grzywę, że jej do oczu wchodzi ja jej na czoło włosy zaczeszę 😁 😁 😁a z tyłu jej się wycierają, ale jeszcze skóry samej nie ma 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taaaa, jak aniołek 🙂 ale czasami bywa że mu coś nie pasuje to wtedy ryczy i trzeba go wziąć na ręce i chwile potrzymać ale za chwilę wrzutka do wózia i jest oki. Poza tym ja mam w gondoli możliwość podniesienia spodu do pozycji siedzącej więc prawie jak w spacerówce 🙂 ale ja go wożę jak już to w pozycji półsiedzącej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂
mojemu szkrabowi tez zaczynaj rosnac po woli wloski juz ma taki meszek z tylu i nie widac tej lysiny 😁
kilka kilo moge od ktorejs wziasc bo ubrania sprzed ciazy sa na mnie dobre a zawsze chcialam troche przytyc ... jem ile moge ale i tak nic nie pamaga - chyba sie zglosze na przeszczep 😁 😁
noc okropna od 12 w nocy mlody sie wiercil i zucal nie wiem co mu jest - strasznie niespokojny nawet po poludniu nie chce juz spac dlugo
z glebokiego wuzka wyciaglam gondole i polozylam koc - nadal jezdzi w glebokim tylko czasami podnosze troszke oparcie zeby poogladal swiata
dzwonilam do przychodni nie iwadomo czy nas przyjmie mam nadzwonic po 13 - mnie zaraz cos wezmie przeciez to juz miesiac od ostatniego szczepienia 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA JUZ POSPRZATAŁAM, LENKA SIE OBUDZIŁA WIĘC IDZIEMY NA SPACER.

EMMAX NO ALE TAK POZA TYM TO NA PEWNO PRZYZNASZ MI RACJĘ, ŻE WÓZEK JEST ŚWIETNY 🙂

NO TO DO POTEM CHUDZIELCE I GRUBASY 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokonałam mojego smoka, ciekawe na jak długo 😁
a słodkiego ja się chce to dlaczego sobie odmawiać, życie takie krótkie 😁

dziewczynki kupujecie coś maluszkom na dzień dziecka? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma Lenka kitusie fajną 🙂
Kamil ma długie włosy na środku głowy aż mu się grzywa z nich zrobiła, a z tyłu ma takie pierza troszeczkę ale nie wytarły mu się żeby główkę było widać 🙂

Jeździ już mały w spacerówce niestety tyłem do mamy jest a to mi przeszkadza czasami no ale już tak musi być 😁 Jak jest śpiący to po 20 metrach wózkiem już śpi a jak nie to często mam darcie takie że na ręce tylko muszę wziąć innej rady nie ma 🥴 😁
A no i najważniejsze to musimy jeździć po wertepach nierównych chodnikach dziurach to śpi a jak gładka powierzchnia to już oczy jak 5 zł 🤪

Widzę że nie tylko Kamil ma ostatnio problemy ze snem, może to zęby dokuczają maluszkom... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w końcu ruch 🙂 🙂 🙂

Emmax Lenka ma śliczną kitkę 🙂 bosko wygląda!

AgaW no najważniejsze to podobać się swojemu mężowi 🙂

Asia nie mów nic o piersiach!
Jak skończę karmić to będę miała cycki do kolan, a sutki do pięt 😮

Dzisiaj jestem ostatni dzień na L4, a od jutra mam opiekę na Piotrusia 😉

My kupiliśmy Piotrkowi zabawkę na dzień dziecka, ale bawi się nią już od 2 tygodni!

Wiola fajną miałaś kolację i jeszcze lepsze śniadanko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane Mamusie 🙂

Nasza nocka nienajlepsza. Moja Malutka ma tragiczną skórkę 😞 Nic nie pomaga... Ropa się leje... Mam doła, wcinam suchary i parówki, bo już nie wiem co jeść. Z nerwów mam coraz mniej mleka. Jutro idę po raz kolejny do lekarza... Może trafię teraz na jakiegoś normalnego i przepisze mi Nutramigen, bo się wykończę a razem ze mną dziecko 😞
Odchudzać się jak widzicie nie muszę, bo z nerwów waga sama spada...

Wiolu Majeczka wygląda jak księżniczka
Emmax Lenusia jest śliczna, i jak się zmieniła!! A kiteczka wymiata 😁 Też takie robimy, bo na czubie to Marika ma włosy, za to z tyłu już się przetarły 😁
Asiula śliczna kanapa!
Persy to dobrze, że Madzia polubiła mleczko! A kaszka Sinlac nie jest jakaś wyśmienita, ale się przyzwyczai. Podawałam ją Majce. A zdjęcie ze stópeczką gdzieś mi umknęło 🥴
AgnieszkoW No pięknie Lenka wkłąda stópkę. A ta huśtawka to specjalnie dla Ciebie 😉 ??
Mittko Ty mnie nie osłabiaj z jakimś odchudzaniem, bo Ci przyrżnę klapsa w dupsko. Wyglądasz bardzo dobrze. Ja też już chce wakacje, bo męczy mnie te bieganie do przedszkola 😉
Picasso jak można o Tobie zapomnieć? Pisz częściej 🙂
Ami ucałuj Basieńkę ode mnie i pogratuluj, że wyrosła jej chrupawka.
AgnieszkoK Marika też mnie tak ciągała przez moment... Oj bolało... Ale wtedy przestawałam ją karmić na chwileczkę i przystawiałam znowu 😉
Kajtucha Twój mąż jak i mój... niewyspany, zarwie noc a potem umiera w pracy 😉

I więcej nie nadrobię bo lecę do przedszkola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt tak mi przykro że Marika tak cierpi,a Ty bidulko razem z nią 😞 mam nadzieję że teraz traficie na super specjaliste i coś Wam poradzi.Trzymam kciuki i trzymajcie się kochane 😘

A ja Emili nic nie kupiłam na dzień dziecka bo non stop jej coś kupuje 🤪 więc specjalnego prezentu chyba nie będzie miała.No chyba że mamie coś się do jutra przyklei do rączek 😜
A iśce dołożyłam do jakiegoś pieska (mogła by już wyluzować z zabawkami w tym wieku 😮 )
i mam dla niej jeszcze poduszke z high school musical więc będzie wniebowzięta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI W KOŃCU JEST CO CZYTAĆ 😁 😁 😁 2 GODZINY MNIE NIE BYŁO A TU 6 STRON DO NADROBIENIA 🤪

EMMAX JAK LENCE ŚLICZNIE W KITUSZCE 🤪 🤪 🤪 SŁODZIUTKO 😁

MOJEMU BARTULEKSOWI TEŻ RZUCIŁA SIĘ GRZYWKA OD ŚRODKA GŁOWY TAKA DŁUGA ALE Z TYŁU MA TAKI MESZEK 🙂 🙂 🙂 A POZA TYM JEST BLONDYNKIEM 😜 😜 😜 😜 😜

U MNIE NADAL PADA 😞 😞 😞 I WAKACJE TEZ BY MI SIĘ JUŻ PRZYDAŁY BO TEŻ MAM DOSYĆ WSTAWANIA 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och biedna Marika 😞 mam nadzieje że wreszcie dobrze traficie na lekarza i pomoże dziecku za co trzymam kciuki 😘

Mały się obudził i rżnie kupala a ja biorę się za sprzątanie bo po weekendzie zawsze jak jest mąż w domu to mam burdel na kółkach 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DLA DZIECI TEŻ NIE MAM SPECJALNIE ŻADNYCH PREZENTÓW BO TAK JAK MITTKA DOSTAJĄ COŚ ZAWSZE BEZ OKAZJI A TAK POZA TYM W TYM MIESIĄCU JESTEŚMY KONKRETNIE SPŁUKANI 😁 😁 😁 🤢 🤢 🤢

PANNONIKT WSPÓŁCZUJĘ WAM TEJ ALERGII 😞 😞 😞 TY JAK TY JESZCZE MOŻESZ POCIERPIEĆ ALE MARICZKI SZKODA ŻE TAK BIEDACTWO SIĘ MĘCZY 😞 😞 😞

A CO DO SPACERÓWEK TO OGÓLNIE MAM 2 JEDNĄ TĘ NOWĄ ALE TO BARTUŚ JEST TYŁEM DO MNIE WIĘC NIE WIDZIMY SIĘ A TA DRUGA TO Z GŁĘBOKIEGO WÓZKA A TU MOŻE BYĆ DO MNIE ODWRÓCONY I MOŻE BYĆ TYŁEM DO MNIE 🙂 🙂 W GONDOLCE JUŻ DAWNO NIE JEŹDZI CHOĆ PEWNIE BY SIĘ ZMIEŚCIŁ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...