Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

EWUNIU MNIE NIE BOLI MIEJSCE NACINANIA.
STO LAT DLA PIOTRUSIA Z OKAZJI PÓŁ ROCZKU
A DLACZEGO BOLI CIE RĘKA??
WYDAJE MI SIĘ, ŻE STOMATOLODZY DAJĄ ZNIECZULENIE PRZY KARMIENIU PIERSIĄ.

NO I DLA WSZYSTKICH DZIECI WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO 🙂 Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ GRUDNIÓWECZKI 🙂 🙂

NOCKA DO BANI BO MOJE PRZYPUSZCZENIA CO DO CHOROBY KAMILKA SPRAWDZIŁY SIĘ 😞 😞 😞

KASZLE JAK GRUŹLIK, DO TEGO KATAR I GORĄCZKA 😠 😠 WRRRYYY JESTEM ZŁA NA NIEGO BO TO JEGO WINA 😠 W SOBOTĘ NA WIECZÓR WYSZEDŁ MI NA DWÓR NA KRÓTKI RĘKAWEK A ZA CIEPŁO PRZECIEŻ NIE BYŁO 😠 JA TEGO NIE ZAUWAŻYŁAM BO BARTKIEM SIĘ WTEDY ZAJMOWAŁAM 😞 DOPIERO PÓŹNIEJ ZAUWAŻYŁAM ŻE JEGO BLUZA KTÓRĄ TEGO DNIA NOSIŁ WISI NA WIESZAKU A JEGO NIE MA 😠 😠 😠 😠

NA 10.50 IDZIEMY DO LEKARZA WIĘC ZMYKAM ZARAZ SIĘ SZYKOWAĆ BO TEGO MAŁEGO CZORTA MUSZĘ WZIĄĆ ZE SOBĄ 😉

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA NASZYCH POCIECH I TYCH DUŻYCH I TYCH MAŁYCH 😘 😘

A PIOTRUSIOWI OGROM ŻYCZEŃ Z OKAZJI UKOŃCZENIA PÓŁ ROCZKU 😘 😘 😘 🤪 🤪 🤪

PANNO NIKT JAK TAM WŁAŚNIE U LEKARZA??? ZNALAZŁ SIĘ JAKIŚ NORMALNY??? 🤨 🤨 🤨 😉

KTÓRAŚ PYTAŁA O MÓJ KRĘGOSŁUP 🙂 ODCZUWAM TO MIEJSCE ALE DA SIĘ ŻYĆ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

no,. dzisiejsza noc ok. Mały mimo tak szybko padł jak już padł 🙂 że nie zdążył zjeść, obudził się dopiero o 4 na cyca, otem o 6.30 znowu cyc i pospaliśmy sobie razem w łóżku jeszcze godzinkę. teraz znów śpi.

Ewa, co z tą ręką? a ja jak byłam w ciąży i leczyłam zęby to dostawałam znieczulenie, ale to na NFZ bo jest słabsze niż to płatne, a płatnego już nie wolno mi było, także myślę że też dostaniesz

PannoNikt no właśnie co tam z Mariką?

Aga84 dasz radę! wierzymy w Ciebie!!!

Agaw właśnie że był śpiący, tylko za dużo go interesuje... zabrałam się za usypianie bo już się walał, jak siedział to sie pokładał, nie maił siły stać no i ryczał już konkretnie. A u mnie na rękach już zasypiał oczy zamykał i nagle coś mu się przypomniało i cały wyginał się do tyłu i obserwował nawet głupie drzwi na których nic nie ma...

kurcze kupiłam w niedzielę składniki na sałatkę z makaronu ryżowego i nie mogę się za nią zabrać... zjadłoby się ale nie chce się robić... zaraz mi się ogórek skiśnie i będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ciotki klotki!!!!

Przepraszam za kuszsenie winem, więcej nie będę 😜 😉

Wszytskiego najlepszego dla wszystkich naszych dzieciaczków!!!!!

Dla Piotrusia szczególne zyczenia!!!! Rosnij zdrowo maluchu!!!

Aga84 trzymam kciuki, żebys nie uciekŁa!!!

U nas pobudka o 5.30 z tym, że mała mamę kopała w wyrku do 8.30 bo dopiero wtedy sie zciągnęłysmy z tego wyra. W sumie się nie wyspałam bo czekałam aż mąż wczoraj zadzwoni co było dopiero o północy ale dzisiaj nie będę spać jak wczoraj bo muszę w końcu poprasować 🤢 🤢 🤢 😮

Panno Nikt jak tam u Mariki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

no,. dzisiejsza noc ok. Mały mimo tak szybko padł jak już padł 🙂 że nie zdążył zjeść, obudził się dopiero o 4 na cyca, otem o 6.30 znowu cyc i pospaliśmy sobie razem w łóżku jeszcze godzinkę. teraz znów śpi.

Ewa, co z tą ręką? a ja jak byłam w ciąży i leczyłam zęby to dostawałam znieczulenie, ale to na NFZ bo jest słabsze niż to płatne, a płatnego już nie wolno mi było, także myślę że też dostaniesz

PannoNikt no właśnie co tam z Mariką?

Aga84 dasz radę! wierzymy w Ciebie!!!

Agaw właśnie że był śpiący, tylko za dużo go interesuje... zabrałam się za usypianie bo już się walał, jak siedział to sie pokładał, nie maił siły stać no i ryczał już konkretnie. A u mnie na rękach już zasypiał oczy zamykał i nagle coś mu się przypomniało i cały wyginał się do tyłu i obserwował nawet głupie drzwi na których nic nie ma...

kurcze kupiłam w niedzielę składniki na sałatkę z makaronu ryżowego i nie mogę się za nią zabrać... zjadłoby się ale nie chce się robić... zaraz mi się ogórek skiśnie i będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW MŁODSZYCH I STARSZYCH 😘 😘 😘 I DLA CIEBIE PIOTRUSIU 100 LAT 😘 😘 😘

Nocka tyńkę lepsza od poprzednich poszliśmy spać o 22 a obudził się pierwszy raz o 1:30 🙂 później co godzinę 🤢

Czasami mnie pobolewa rana po cc w ogóle to gina muszę odwiedzić bo mi coś dolegać zaczyna 🤢

Mój mały przy cycu zasypia właśnie aż w szoku jestem o tej godzinie? 🤪

Persy7 może później kładź Madzie spać to później będzie wstawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna ale mi się brzuszek zawiesza... wyskoczył mi komunikat o errorze a post się wkleił dwa razy...

AgaK to ja pytałam o kręgosłup 🙂

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych maluszków, no i oczywiście tych starszych Waszych pociech też no a w szczególności sto lat dla Piotrusia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Kajtucha teraz Ty mi przypomniałaś o sałatce,ostał mi się jeszcze jeden makaron z mięskiem więc chyba sobie zrobie na połowe.Tylko musze dymać po dymke bo nie mam 🤪

Wiola o to długo wytrzymała Majka w tym łóżku,moja co najwyżej 20 minut da mamusi jeszcze poleżeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka bo ja mam bardzo ciemno w pokoju i ona jak się obudzi to tak jest przez jakiś czas w półsnie a później bawi się w kopanie mamy albo pierdzenie albo przekręcanie sie na brzuszek i to takie spaie nie spanie ale wstawać jeszczez nie muszę heheh.

Nawet nie wiecie jakbardzo muszę ze sobą walczyć żeby nie położyc sie teraz na łóżku obok Majki!!!!! Masakra!!! Chyba sie poddam 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dymka w 6 rzędzie 🙂
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.akten.com.pl/PIMAGE/125/Szczypiorek%2520(5).JPG&imgrefurl=http://www.akten.com.pl/warzywa,kategoria.html&usg=__A8aSF-HbIPq0cd4_JtuIOcxiWRo=&h=599&w=900&sz=43&hl=pl&start=4&um=1&itbs=1&tbnid=g1hKfYew8oy9GM:&tbnh=97&tbnw=146&prev=/images%3Fq%3Ddymka%2Bcebula%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko dobre! muszę dymać po dymkę 😁 😁 😁

AgaK to Ci się załatwił Kamil! Szybkiego powrotu do zdrówka no i mam nadzieję, że nie zarazi Bartusia!

Wiola poddaj się! Prasowanie nie zając...niestety!

Dziękuję za życzenia dla Piotrusia!

Ręka nie wiem czemu boli, może źle spałam! A do dentysty to tak się boję iść, że szok! Przeraża mnie to bardziej niż poród 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane.

Ja dopiero do lekarza za półtorej godziny. Jeny jaka jestem zestresowana 😮

Moja Marika miała dziś gorączkę w nocy 😞 Ja prawie wcale nie spałam, bo katar ją zatykał... A jak nie katar, to drapała się niemiłosiernie... Brak słów.

Piotrusiu dużo zdrówka od cioci Kasi :*

Wiola u mnie sterta prasowania leży i leży... i na dodatek powiększa się, bo pralka u mnie to codziennie chodzi 😁
AgnieszkoW a no dziwi widok Polaka... bo na naszym osiedlu jest może 5-6 polskich rodzin. Są też typowo polskie osiedla, tam gdzie są socjalne mieszkania to Polaków jest pełno... a tam nigdy nie chciałabym mieszkać, bo jest niebezpiecznie...

Idę pobawić się z małą piczką, bo żmędzi...

Persy czekam na zdjęcie K. w nowej fryzurze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JUŻ WRÓCILIŚMY OD LEKARZA I NA CAŁE SZCZĘŚCIE NA PŁUCACH I OSKRZELACH CZYSTO 🙂 TO TYLKO FLEGMA MU ZLATUJE DO GARDŁA I JĄ ODKASŁUJE 🙂
MAM PODAWAĆ MU FLEGAMINĘ I COŚ NUROFEN NA PROFILAKTYCZNIE ŻEBY DO ZAPALENIA NIE DOSZŁO ORAZ PSIKAĆ GARDEŁKO TANTUM VERDE ALBO HASKO SEPTEM A MAM TO I TO 🙂 🙂 🙂

HE HE DYMAM PO DYMKĘ 😁 😁 😁 😁 😁 😁 DOBRE MITTKA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu ja krwawiłam na początku ciąży i był to 7 tydzień właśnie później mi się to kilka razy powtórzyło niech koleżanka leci do ginekologa ja miałam zapisaną Luteinę dopochwowo chyba 3 miesiące ją brałam żeby dzidziusia nie stracić 🤨
Ale jak wiesz wszystko dobrze się skończyło tak że pociesz koleżankę i niech do gina ucieka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLU TO NIECH TWOJA KOLEŻANKA ZADZWONI ALBO POJEDZIE DO LEKARZA BO ŹRÓDŁA KRWAWIENIA SA RÓŻNE 😞
NA POCZĄTKU MOGĄ WYSTĄPIĆ KRWAWIENIA W MOMENCIE JAK JAJECZKO ZAGNIEŻDŻA SIĘ W MACICY A TAK TO NIE WIEM CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...