Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

a co tu takie pustki - wszystkie dziewuszki poszly na procesje ... mnie to sie nie chce 😜
niby swieto ale ja dzis w domu sprzatam bo pawel jest w domu i ma sie kto malym zajac
a moj maly wiktor wziol i spadl z lozka 🤢 poszlismy razem sie dzemnac a ten jakos sie przekrecil i spadl - ciesze sie jedynie z tego ze mam miekki i gruby dywan a na podlodze przewaznie leza jego pluszaki wiec tylko sie wystraszyl - nic mu sie nie stalo naszczescie 🤨
ide zrobic sobie jakies sniadanko bo jeszcze nie jadlam 😮
asiula my to ciekawskie jestesmy czemu spalas na tej podlodze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach aż szkoda pisać 🤢

Byliśmy u znajomych mąż się najebał na całe wyrko rozjebał i ostatnią rzeczą na jaką miałam ochotę o 1 w nocy to kłótnia o posunięcie się oczywiście jak bym go dobudziła 🤢 wie została mi podłoga 🤢 a dzisiaj cichy dzień... wwwrrryyy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Asiu to zaszalał mąż 🤢

Pikasso ja też dzisiaj sprzątam bo w końcu jest okazja.

Dałam Piotrkowi dynię z ziemniakami z Hippa i biedaczek tak się krzywił, że masakra. Nie wmuszałam w niego tylko wyrzuciłam cały słoiczek bo tak śmierdziało, że sama w życiu bym tego nie zjadła 🤢 🤢 🤢 Za to pochłonął marchewkową z ryżem 🙂

Teraz moje chłopy są na spacerze, a ja się biorę za mycie podłogi. Do smoczycy jednak nie pojechaliśmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane 🙂
Ja nawet nie wiedziałam, że dziś Boże Ciało 😁

Gosiu2301 zapalam wirtualny znicz dla Twojego synka {*}
Śliczny masz avatarek!!
Asiula było zrzucić męża i się położyć 🙂

A my od dziś uczymi się picia z butelek i kubków. Kto miał styczność z nutramigenem to wie jak to śmierdzi. Marika płacze i nie chce tego jeść. No, ale to dla jej dobra i mam nadzieję, że jakoś ją przekonam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my też po obiadku 🙂 mała wsunęła jarzynki z szynką i kaszką pszenna 🙂
Kurcze musze też wkońcu ten blender kupić bo te kupne to paskudne,aczkolwiek mała wsuwa aż jej się uszy trzęsą 😁

Asiula trzeba było męża zepchnąć,no ja to bym się nie przejmowała 😜

Gosiu śliczny avatarek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNONIKT JUŻ RAZ DAŁAŚ RADĘ WIEC I TYM RAZEM DASZ 🙂 🙂 🙂 🙂

GOSIU JAKI ŚLICZNY AWATAREK 🤪 🤪 🤪 NO I BRZUNIO CO RAZ BARDZIEJ OKAZAŁY SIĘ ROBI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko a dawałaś wcześniej Emilce coś z glutenem? Czy od razu tą zupkę dałaś z kaszką pszenną?

AgaK jakby co to miłego trzęsienia 😁

PannoNikt może masz jakieś sprawdzone sposoby do zachęcenia do jedzenia z butli? Życzę powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiula tzeba bylo zrobic jak dziewczyny mowia - zzucic z lozka 😜
(*) dal anioleczka ... awatarek sliczny 😁 a brzusia to juz sporo widac 🙂
pannonikt napewno dacie rade a z butelki napewno sie nauczy pic a zapach chyba jakos pzezyje - nie mam pojecia jaki to moze byc zapach 🤢
moj mlody zjadl dzisiaj zuoke brokulowa z kleikiem ryzowym ... myslalam ze zwymiotuje jak to prubowalam gdy mu gotowalam a on to wsuwal jak by to byl jakis deserek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo możesz spróbować dać małemu w butelce to co lubi pić... jakiś konkretny smak soku, albo nawet trochę swojego mleka. Może zacznie ssać. Ja na zmianę przystawiam raz do butelki, raz do kubka. I w sumie kubek zaczyna się chyba bardziej sprawdzać 😉
Z Majką przeszłam wielką wojnę. Wymieniałam smoczki do butelek, zmieniałam butelki aż w końcu jak była bardzo głodna to zjadła mleko 😉
Marikę interesują wszystkie kubki, butelki, ale zawartość jej nie smakuje 🙂 No i tylko raz kiedyś ładnie napiła się soku jabłkowego, ale to chyba dlatego, bo nie robiła kupki 😉

Wiola umieram z ciekawości 😲 🤪
AgnieszkoK no to trzęsienie ziemi murowane 😜
AgnieszkoW a co Ty taka małomówna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HHAHA, PANNO NIKT CHCIAŁAM NAPISAĆ WIĘCEJ, ALE LENA ZACZEŁA MARUDZIĆ I MUSIAŁAM DO NIEJ PÓJŚĆ. ZARAZ BEDE JĄ KĄPAĆ , POTEM LULKĄĆ.
PANNO NIKT A Z JAKIEGO KUBECZKA UCZYSZ PIĆ MARICZKĘ? Z NIEKAPKA?? PYTAM, BO CHCĘ WŁASNIE UPIĆ NIEKAPEK I ZACZĄĆ LENCE DAWAC TAK PIĆKU WODĘ, SOCZKI, BO MYŚLĘ ŻE JUZ BEZ SENSU NAUKA PICIA ZE SMOKA, TYM BARDZIEJ ZE CYCEK NADAL U NAS KRÓLUJE 🙂

DZIEWCZYNKI WYBACZCIE ALE DO POSTÓW SIE NIE ODNIOSĘ, BO MUSZE KĄPAĆ LENKĘ. MARUDZI , ŚPIĄCA STRASZNIE. DZIŚ CAŁY DZIEŃ SPACEROWALIŚMY Z MĘZEM I LENKĄ 🙂 POGODA PRZEPIĘKNA U NAS. LENKA WYMĘCZYŁA SIĘ TROSZKĘ BO BYŁY TEZ Z NAMI DZIECI BRATA MĘZA I SZWAGIERKA I GŁOŚNO TROSZKU BYŁO 🙂

MOŻE POTEM UDA MI SIE JESZCZE ZAJRZEĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Dałam małej zupkę więc mam chwilę to wam opiszę mój dzisiejszy, jakże wspaniały, pełen uroków i perełek dzień 🙂

Zaczęło sie od przyjazdu teścia,. który zaraz po wejsciu stwierdził, że znowu się kiszę w chacie. Wszystkie okna miałam pootwierane, nawet na balkonie, tylko pozamykane drzwi żeby nie było przeciągu. W czasie kiedy się szykowałam, stwoerdził, że coś mu nie pasuje w 1 oknie (to akurat zepsute, stare okno więc go nie otwieram) więc go OTWORZYŁ mimo moich wyraźnich upomnień, żeby tego nie robił! Cóż, jakoś mu się udało to okno ale zaczął mi zasłaniać okiennice. Ja się pytam po chuj? A no bo...yyyy...Mowie otwory spowrotem to okno i odsu} okiennice bo robisy mi ciemno w jadalni. Dobra. Juz miałam lekkiego wkurwa a to dopiero początek dnia. Poc=jechalismy do jamy. Ja patrze a mój piesek maltańczyk na schodach od chałupy, lata wolny jak ptak. Wspomne tylko, że ze schodów schoidzi się od razu na ulicę a paręnaście metrów dalej jest droga główna. Naokoło jest pełno kotów za którymi mój pies gania więc wystarczy chwila a nieszczęście gotowe. Piesiu ma motorek w dupie i zadna siła nie jest go w stanie powstrzymać jak upatrzy swoją zwierzynę (czyt. kota). Ja do teściowej z ryjem! CZEMU NIUNIA NIE JEST ZAMKNIETA!!!!!! A ona na to, że tak jest ciągle i ona nie wychodzi na ulice, no to ja do niej, że przecież wystarczy, że jej sie odwidzi, poleci za kotem i zostanie z niej plama!NIE MARTW SIE NIE POLECi!!!!! Przepraszam ale.... kurwa jego pierdolona mać! Co za pizda... Dalej, idę do kibla, zostawiłam moje dziecko leżące na kanapie pod opieką smoczycy, wracam a ona siedzi pod osłoną poduszek i się chwieje, głowa do przodu ii ogólnie dziecko się męczy. Ja ja biorę i mówię miłym głosem, proszę nie stawiaj jej tak bo Majka jeszcze dobrze nie siedzi a nie chciałabym żeby później miała problemy z kręgosłupem. CO?!?!?! DZIECKO PRZECIEŻ MUSI ĆWICZYĆ, SADZAJ JĄ PODPARTĄ PODUSZKAMI JAK NAJCZĘŚCIEJ! Ja mówię, nie, jak Majka będzie gotowa to sama usiądzie i nie mam jej zamiaru zmuszac do siedzenia. Kurwa smoczyca na to, że gadam pierdoły bo ona jak mój mąż miał 9 miesięcy stawiała go pod ścianą , żeby ćwiczył stanie!!!!!! No i czego mu teraz brakuje?! Jezus Maria biedny ten mój mąż.... az mi tchu zabrakło z szoku!!!!! Musiałam wyjść bo chyba bym jej trzasnęła. Dalej... smoczyca daje mi czerwony kwadracik i każe go włożyc do wózka, pytam co to a ona, że to śmierdząca trawa na uroki, brrrr. Bo nie wiesz na jakich ludzi trafiasz 😮 😮 😮 😮 😮 😮 a najlepsye haha "NIE DAJ BOŻE" i wręcza i ta śmierdzącą trawę. No to ja się przyczepiłąm jak może być taka dwulicowa, tu mówi nie daj Boże a w drugiej ręce trzyma to gówno... Ja pierdziele, no maks jakiś dzisiaj! Po obiedzie stwierdziłam, że spadam bo nie wytrzymam, pojechałam bo jakby ten dzien dalej sie tak toczył tyo chyba dostałabym wścieklizny. Dodam tylko, że przez cały ten czas miałam miły usmiech przyklejony do gęby, żeby nie było, że kłóce się ze smokiem hahaha.

To tak w skrócie.

Poza tym moje dziecko przestawiło sobie dzień z noca i jest nieziemsko marudne. Próbuje ja przytrzymac jak najdłużej żeby już spiochała cała noc.

PannoNikt ja bym sie nie bawiła w butelkę jak Marika pije z kubka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEDNAK ZAGLĄDNĘŁAM 🙂 🙂 🙂

OCH WY JUŻ O TRZĘSIENIACH 😜 A TAK APROPOS BYŁO COŚ CZUĆ 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜

MOJE CHŁOPAKI JUŻ POKĄPANE 🙂 🙂 🙂

BARTEK TERAZ LEŻY I KŁÓCI SIĘ PO SWOJEMU Z KAMILKIEM 😁 😁 😁

WIOLKA JA ZOSTAWIĘ TO BEZ KOMENTARZA 🤢 JA BYM TYLKO PODESZŁA DO TWOJEJ SMOCZYCY BYM JEJ PIERDOLNEŁA LEWYM SIERPOWYM 😠 CO ZA BABSZTYL 😮 😠

A U MNIE GRZMI 🤢 🙃
CIEMNO SIĘ W CHAŁUPIE ZROBIŁO JAK W DUPIE 😁 😁 😁 😁 A W DUPIE BYŁAM I GÓWNO WIDZIAŁAM 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja pierdziu Wiolka medal dla Ciebie że przeżyłaś wizyte w jamie 🤪 😁
tyle niespodzianek Ci zgotowali hehe

AgnieszkoK to dlatego mi się wszystkie szklanki stłukły w szafce 🤪 ładnie to tak?? prosze teraz odkupić koleżance szklaneczki 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, dziś nic nie wyszło z basenu, za to zaliczyliśmy plac zabaw...gdzie zrobiliśmy trochę zdjęć dla teściowej bo ostatnio mało fotografujemy Madzie i w ogóle się jakoś zaniedbałam w tym temacie.
Poza tym jestem wściekła bo mam mnóstwo roboty...prasowanie itd. a ciągle coś innego wpada w ręcę...ehhhh... 😠
Jutro chce kupić Madzi kubek niekapek...czas najwyższy przejść na "dojrzalsze" naczynie 😁
No i w przyszłym tygodniu ruszam na łowy p;o komisach z artykułami dziecięcymi...muszę kupić krzesełko do karmienia.
A na basen idziemy w sobotę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...