Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

hej dziewczynki 🙂
ja mam taki kubeczek http://www.smartbay.pl/images/products/1351,12674,829887.jpg
wiolu nie iwem co napisac 🤢 😮
wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia przez MAJKI, MARIKI I MADZI 6 miesiecy - duzo zdrowka i usmiechu 😁
AGAK1601 masz racje maz tez ma raczki wiec niech zrobi kolo siebie trosze - napewno sie czujesz jak bys miala 3 dzieci w domu ... tez bym mu nie napuscila wody przeciez ma raczki
asiulo kawaly super tak z samego ranka paprawiasz humor 🤪
pogoda super na dworze bo slonko swieci a jak wyszlam na chwilke sprawdzic temperature to chcialo mi glowe urwac 🤢 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja lala nadal śpi 🤪

mittka pewnie na sklepach szaleje 😜

Kajtucha niezłe z tym lekarzem 😁 😁 😁 😁 😁 a co sobie będziesz żałować z tym zwolnieniem, w końcu wszyscy jesteśmy wariatami 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnej nocy żona zauważyła swojego męża przy kołysce ich nowo narodzonego dziecka. W ciszy obserwowała męża. Kiedy patrzył w dół na śpiące maleństwo, zauważyła na jego twarzy mieszankę emocji: niewiarę, wątpliwość, rozkosz, zdziwienie, zauroczenie, sceptycyzm. Wzruszona tym niezwykłym przejawem głębokich uczuć, kobieta podeszła do męża i przytuliła się do pleców, obejmując go ramionami.
- Dam grosik za twoje myśli - szepnęła mu do ucha.
- To niesamowite! - odpowiada mąż
- Po prostu nie mogę sobie wyobrazić, jak oni robią takie kołyski tylko za 29.99 zł!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Jestem AgnieszkoK jestem 🙂 dziś pospałyśmy do 10:30 🤪 a co raz nam wolno 🤪 tylko z godzinną przerwą między 7 a 8 mała coś się dzierała,ale padła no i tak żeśmy dżumiły 😜 😁

Wszystkiego najlepszego Dla naszej wspaniałej trójki M czyli Mai,Mariki i Madzi 🙂 kurcze na dodatek dziś piątek więc równe pół roczku 🙂

Kajtuch no to niezły ten lekarz hehe ważne że masz to zwolnienie 🙂

AgnieszkoW no to nieźle mąż załatwił Lenke mam nadzieję że się nie najadła tej czekolady i nie będzie miała problemu z kupką.

AgnieszkoK mąż Twój też rewelacyjny no już ja bym mu poszła wody nalać hehe chyba by kopa w dupe dostał 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek...
Bez dwóch zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego samego wniosku. Aby to sprawdzić, pewnego dnia udał, że wychodzi do pracy i schował się w szafie. Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i wchodzi Rysiek...
Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem bóstwo.
Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek to ma klasę!".
Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze i najdroższe w tym sezonie.
Facet w szafie myśli: "szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest zajebisty!".
Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka-kaloryfer, wysportowany, a klatka jak u gladiatora.
Facet w szafie myśli: "ten Rysiek, to ekstra gość!".
Rysiek zdejmuje super-trendy bokserki, a tu penis cudowny - pierwsza klasa.
Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny"
W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem, obwisłe piersi, rozstępy...
Facet w szafie myśli: "Ja pierdolę! Ale wstyd przed Ryśkiem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Asiula, popłakałam się ze śmiechu.... Kawał o kołysce, szmacie i Ryśku wymiatają 😁 😁 😁 😁 😁
Nie mogę przestać się śmiać 😁

Dziękuję za życzenia, przekażę małej 😘
Majeczko i Madziu wszystkiego najlepszego

Jeny kiedy te pół roku zleciało 😮

Kajtucha no to niezły psychol z tego kolesia 😁
AgnieszkoK wybacz, ale uśmiałam się z Twojego męża jak nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha kawały zajebiste 🙂

A PannoNikt Mariczka mi się dzisiaj śniła że już chodzi 🤪 😁

Dzięki Emmax za 200 oklaska 😘 😘

A ja dziewczynki zmykam do tej dobrej koleżanki na kawke i ciasto z kremem truskawkami i galaretką 🤪 🤪 ide się odchudzać 😁 😁
Do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULKA DOBRE Z TYM ANANASEM 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
A Z RYŚKA KŁADĘ SIĘ ZE ŚMIECHU NA PODŁODZE 😁 😁 😁 😁 😁

POTRAFISZ POPRAWIĆ HUMOR 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

PISZ ASIULKA PISZ 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam tabletkę i niestety łeb mnie dalej napier... 🤢

Kamil usypia przy cycu więc też się położę trochę a co tam 😜

- Mamusiu, mamusiu! - krzyczy Jasio. - A co robi bocian jak przyniesie dziecko?
Na to mama:
- Odwraca się na bok i śpi.
🤪

Przychodzi mężczyzna do księgarni i mówi:
- Poproszę książkę "Mężczyzna - najdoskonalsza istota na ziemi".
Sprzedawczyni:
- Niestety nie mamy książek science-fiction.
🤪

Spotyka się dwóch kolesi, było nie było, blondynów. Jeden z nich niesie lampkę nocną.
- Co ty tu robisz z tą lampką.
- A z randki wracam.
- Z randki? Z lampką.
- A kto by tam trafił za tymi babkami. Najpierw standard. Kino. Kolacja. Spytała czy chcę zobaczyć jak mieszka. Chcę. Jedziemy. wchodzimy do niej, a ona czy wino lubię. No, ba. A ona na to: "Chcesz lampkę?" Fajna, sam widzisz, to wziąłem.
🤪

Mała dziewczynka pyta mamę:
- Co to?
- Pająk je biedronkę- odpowiada mama.
- Mamo, a co to jest dronka???
🤪 😁

Do sypialni, w momencie zakładania przez tate prezerwatywy, bezceremonialnie wkracza maly Jasio.
Żeby ukryć swój stan, tata udając, że niby nic się nie dzieje schyla się i szuka czegoś pod łóżkiem.
• Co robisz? - pyta Jasio
• A szukam kota - odpowiada tatuś.
• I co, będziesz go ruchał ??
🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden przedszkolak mówi do drugiego:
- U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem.
- U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.

Kopnijcie mnie w dupę żebym już przestała 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI MÓJ BARTEK CO RAZ BARDZIEJ KASZLE I JEŚĆ NIE CHCE 😞 DAJE MU PIĆ ŻEBY COŚ MIAŁ NA TYM ŻOŁĄDECZKU ALE ILE NA TYM PICIU WYTRZYMA A I JESZCZE ROZWOLNIENIE DOSTAŁ 😞 😞 😞

W KAŻDEGO PAMPERSA ROBI TAKĄ RZADKĄ KUPKĘ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PÓJDĘ Z NIM NA PEWNO ALE TAK PO 18 😞 U NAS TAKIE GŁUPIE PRZEPISY SĄ ŻE W DZIEŃ NORMALNY LEKARZ PRZYJMUJE (DZIŚ AKURAT PRZYCHODNIA ZAMKNIĘTA) A DOPIERO PO 18 MOGĘ NA POGOTOWIE SIĘ ZGŁOSIĆ BO TAK TO MNIE Z KWITKIEM ODPRAWIĄ 😞

TERAZ ŚPI MOJE SŁONECZKO KOCHANE 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...