Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Wlazłam do Was, bo mam pytanie. Używacie może jakichś nosidełek albo chust dla dzieci? Ja mam ochotę się w jakąś zaopatrzyć, ale zależy mi na tym, żebym mogła ją sama obsługiwać, więc wszystkie chusty wiązane raczej odpadają, bo sama się nimi nie omotam 😞 możecie coś polecić? Z góry dzięki.

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochana, ja mam chustę i wiązanie jest proste jak drut!!!! znalazłam gdzieś tam na chustowanie.pl chyba tak ta strona się zwie i tam sie nauczyłam wiązać. I sama wkładam i wykładam małego z związanej chusty! to tylko wygląda tragicznie!!! skoro mój mąż sam się nauczył wiązać i za drugim razem zrobił to sam, to każda inna osoba też się połapie raz dwa!

Wiolka ma mei tai, taką chusto- nosidełko i jest zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

Ojjj biedna Mittka! Oby szybko wróciła do formy!
Buziaki dla Emilki 😘 😘 😘

Szymuś super sobie pływa i robi kosi kosi 🙂 🙂 🙂 fotki znad jeziorka super 🙂

Majeczka też super wygląda w baseniku 🙂

AgaW wczoraj miałaś być nad jeziorem cały dzień to wiadomo było, że nie zaglądniesz 😉 Jak było? opowiadaj i wklejaj fotki, a nie się tu będziesz obrażać 😁

Akompf Ty też wstawiaj fotki! 😉

Aga84 pokaż się w nowej fryzurze!

AgaK ja to mam dopiero blade nogi, aż wstyd pokazywać 😁 😁 😁

PannoNikt fajnie mieć w domu takiego koguta 😁 😁 😁

U nas dziś cieplutko, ale bez słońca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

O rany co tej Mittce się dzieje... biedna. moc buziakjów ode mnie i Basiulka!
Kajtucha! Ale Twój Szymek wywija w tym baseniku! I jak ładnie siedzi... Moja Basieńka jeszcze się chwieje jak pijany zając ;]
czekam na zdjecia Agnieszki w nowej fryzurce ;]

A ja swoje zdjęcia wkleję wieczorkiem jak sie uda.

Dziś męzunio pierwszy raz sam na sam z Basia przez cały dzień ;] Zamiast siedziec na dupce wolał przyjechac do parku do miasta ;] Później mnie zgarną i pojedziemy kupic mi butki bo mam braki w obuwiu ;]

O znalazłam nasz basenik na allegro : http://allegro.pl/item1109103615_basen_basenik_kojec_z_oslona_przeciwsloneczna.html
my kupiliśmy w Biedronce za 22 zł (chyba, już nie pamiętam) ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ DZIEWCZYNKI, JA ŻARTOWAŁAM, WCALE SIĘ NIE GNIEWAM 😁

TO MOJE BEJBI WCZORAJ NAD JĘZIORKIEM
JA TEZ BLADA JAK TRUP, ALE JAK TU SIĘ OPALIĆ JAK TRZEBA Z DZIEKIEM W CIENIU SIEDZIEĆ 😁 😁 ZRESZTĄ JA NIE LUBIE SIĘ OPALAĆ, MAM TYLKO OPALONE RECE, TWARZ , RAMIONA - TAK SIE OPALIŁAM NA SPACERACH, A RESZTA BLADE ... ZRESZTĄ WIDAĆ NA ZDJĘCIU PONIŻEJ

Z KUZYNEM IGORKIEM (MOIM CHRZEŚNIAKIEM) NA KOCYKU 🙂
[URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc07946640x480.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/214/dsc07946640x480.jpg[/IMG][/URL]

Z MAMUSIĄ, MOCZĘ SOBIE NÓŻKI 🙂
[URL=http://img815.imageshack.us/i/dsc07958640x480.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/4489/dsc07958640x480.jpg[/IMG][/URL]


KAJTUCHA ŚWIETNIE SIE SZYMUŚ KĄPIE W BASENIKU 🙂 A TY MASZ GŁOS PODOBNY DO WIOLI, TEN BAJKOWY GŁOS.. 🙂

BIEDNA NASZA MITTKA 😞 SMUTNO BEZ NIEJ NA FORUM , ALE ZDRÓWKO NAJWAŻNIEJSZE. OBY JEJ SZYBKO MINEŁY TE BÓLE 😞

DZIŚ UGOTOWAŁAM LENCE NA OBIAD KRUPNIK. WCINAŁA AŻ MIŁO 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHA NO I CHCIAŁAM POWIEDZIEC JESZCZE ŻE BARDZO FAJNY TEN BASENIK AKOMPF. JA TEZ POLUJĘ NA COŚ TAKIEGO, TYLKO ZE MOJA MAŁA JESZCZE NIE SIEDZI SAMA I RZEBA BEDZIE JĄ TRZYMAĆ...
DLATEGO W SUMIE NIE SPISZY MI SIĘ TAK DO ZAKUPU

EMSI SUPER ZE ZAJRZAŁAS DO NAS. TE TRZY MIESIĄCE SZYBCIUTKO MINĄ I BEDZIESZ SIE CIESZYĆ SOWIM MALEŃSWTEM 🙂 BUZIA W BRZUSIO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kobitki nie bylo mnie ponad 2 dni a tu tyle sie wydazylo ... zdjecia w basenach i basenikach ... rozklady jedzenia
u mnie to roznie jest z tym jedzeniem ... zalezy od humoru i od pogody - czyli od wszystkiego
zebow nadal nic 🤨 choc juz nie wyrabia z jego slinieniem i marudzeniem ...
bylam dzis w pup sie zarejestrowac i jestem bezrobotna bez zasilku 😞
jak beda pieniadze to mama mi zalatwi staz u siebie na gospodarce ale grosza nie dostane bo z pawlem postanowilismy ze to co ja zarobie ... czyli chyba okolo 500-600 zl to pojdzie na oplaty
za tydzien chrzciny pokoj mam juz pusty ... nawet dywanu nie ma tylko goly beton ale nie moge drugiej czesci firanki znalesc i jest dziura w oknie 🤢
to chyba narazie na tyle bo mlody strasznie marudzi no i trza jeszcze obiad dokonczyc ... buziole i pamietajcie o mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAMIĘTAMY PICASSO, PAMIETAMY 🙂
NIE MARTW SIĘ ŻE WIKUŚ NIE MA JESZCZE ZĄBKÓW, MA JESZCZE CZAS 🙂 JA NAWET O ZĄBKACH NIE MYSLAŁAM A TAK NAGLE DOJRZAŁAM. DZIĘKI BOGU LENUSIA DZIELNIE PRZECHODZI ZĄBKOWANIE, A DZIĄSEŁKA SPUCHNIETE MA BIEDACTWO MOJE ... 😞


JEJKU JAKIE PUSTKI NA FORUM, GDZIE WY SIĘ PODZIEWACIE DZIEWCZYNY ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! gdzie Was wywiało???

AgaW super fotki, Lena ma super strój kąpielowy 🙂 🙂 🙂
Jak ugotowałaś krupnik? Przepis poproszę 😉

Akompf fajny ten basenik 😉 gdybym wcześniej zobaczyła to bym go zamówiła, a tak Piter będzie miał żabę http://allegro.pl/item1102546870_basenik_basen_kojec_brodzik_dla_dzieci_zabka.html

Emsi 3 miesiące to tak szybko zlecą, że ani się obejrzysz, a będziesz miała maleństwo przy sobie 🙂

Pikasso jak byśmy mogły nie pamiętać? no coś Ty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj Dziewczynki,
My dziś dzień spędziłyśmy na mieście...ja też mam opalone ramiona, plecy i dekolt...nie lubię leżeć na plaży...wolę aktywne opalanie 😁

PannoNIkt, tylko pozazdrościć takiego kogucika;-)

Biedna Mittka, moc buziaków dla niej i Emilki!!! 😘 😘 😘

Persy wściec się można co ten K wyprawia
AgaK...Bartuś wymiata!
Wiola, Twoja córcia to sama słodycz... to co jak będziesz w Wawie to może się zobaczymy?

Ja dziś próbowałam połechtać męsko dumę K...bo oczywiście znów pojawił sie temat mojego pójścia do pracy. Powiedziałam że może będzie lepiej jak wyjadę zagranicę skoro on zamierza się kurczowo trzymać obecnej roboty która nie dość że nie przynosi mu satysfakcji to jest słabo płatna. Ale on postanowił czekać aż trafi mu się praca w zawodzie masażysty...a nieważne za ile czasu to będzie...
Tak więc powiedział że skoro chce jechać do pracy to Ok. Czyli ja mogę jechać zagranicę coby zarobić jakieś pieniądze ale on NIE...no ku...a 😠
Oczywiście temat zaręczyn...był rzucony od TAK...
Postanowiłam zlać to wszystko...mam córkę i jej się poświęcę bo jak będę się tak stresowała i przejmowała zachowaniem K to osiwieje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze grudniowe dzieciaczki są nieziemskie.
Szymuś pięknie robi kosi kosi 🙂
Lenusia super się opalała 🙂
A Madziulka-kropeczka również pięknie siedzi na trawce.

W ogóle widzę, że większość waszych dzieciaczków już pięknie siedzi. Moja pierducha jak na razie wszędzie pełza. Już mi dwa kwiatki przesadziła i weszła pod szafkę z telewizorem 😁 😲 Nic się nie da przy niej zrobić jeśli puszczę ją na podłogę, bo spryciula jest wszędzie. A siedzenie ma w nosie i chwieje się jak pijany zając.

No tak... Mąż wziął dziewczyny na zakupy a ja zamiast sprzątać to do Was zaglądam 😉

Persy Kochana nawet nie wiem co napisać, bo dziwi mnie postawa K 😞 Czy wy często przed narodzinami malutkiej mieliście takie problemy?

Picasso o Tobie nie da się zapomnieć!
A co do chrzcin to kupiłam sukienkę Marice:
http://cgi.ebay.co.uk/New-Ivory-Christening-Party-Dress-Bloomers-6-9-Months-/220626431050?cmd=ViewItem&pt=Baby_Clothing&hash=item335e5c2c4a
o taką. Nie jest jakaś zajebista, ale na lepszą w tym momencie mnie nie stać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Musiałam do Was zajrzeć bo ileż można bez brzuszka wytrzymać 😞
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa i za życzenia dla Emili 😘 😘 😘

Przepraszam że do Was nie zaglądam,ale lekarz ciut mnie nastraszył i postanowiłam trochę zająć się swoim kręgosłupem.Niestety jest podejrzenie dyskopati kręgów szyjnych dostałam zastrzyki żeby ból minął reszta maścią smarować i ewentualnie tabletki.Jak ból minie mam iść na rehabilitacje no ale jak tu iść skoro sama jestem.Z tego powodu też doła załapałam i weekend był koszmarny 😞 😞 eh no ale trza się wziąść w garść 🙂

Przepraszam,ale nie dałam rady nadrobić wszystkiego.Jednak zdjęcia rzucają się w oczy.Bartuś sobie super pływał na basenie.Szymek jaki dumny siedział na kocyku i w basenie pływak 🙂
Majeczka super siedzi w baseniku pięknisia 🙂
Lenka z mamusią śliczne laseczki a Madzia kruszynka słodka 🙂
Jeśli pominęłam jakieś fotki to przepraszam.
A i jeszcze Szymek ślicznie robi kosi kosi 🙂 ja próbuje moją nauczyć,ale ta pierona mała patrzy na mnie jak na głupią co ja od niej chce 😜
U nas ząbków też brak,ale nie dziwi mnie to bo iśka też późno miała.Także martwić też się nie martwie.Emila niestety nie zważa na mamusi chorobe i daje nieźle popalić.Siedzi sobie już sama chociaż czasem się przewróci i nie zdąży podeprzeć ręką 🙂
Kolejny problem bo nie ma mi kto łóżeczka obniżyć a Emila już wstaje na nogi eh musze jakiegoś męża koleżanki zwerbować 🙂

No niic to tyle u nas napisałam się chyba za te wszystkie dni.Jak dojde bardziej do siebie to będę częściej zaglądać.Mam nadzieję że nie zapomnicie o nas 🙂
Jeszcze raz Wam dziękuję i miłego wieczorku Wam życze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNONIKT SUKIENKA JEST ZAJEBISTA 🙂 CO TY PLECIESZ, PIĘKNIE BEDZIE MARICZKA WYGLĄDAŁA 🙂
MOJA LENKA TEZ NIE SIADA, PEŁZA JAK TWOJA CÓRECZKA 🙂

PERSY MADZIA JEST BOSKA, A TWÓJ FACET ... BRAK SŁÓW.... AŻ DZIWNE, ŻE TAKĄ FAJNĄ CÓRECZKĘ ZROBIŁ 😁 😁 😁 NIE , NO ŻARTUJE OCZYWIŚCIE 🙂

EWO - UGOTOWAŁAM WARZYWA - ZIEMNIAKI, MARCHEW, SELER, PIETRUSZKĘ I KASZĘ JĘCZMIENNĄ W WODZIE, BEZ ŻADNYCH PRZYPRAW, DODAŁAM TROSZKĘ MASEŁKA I KAPKĘ OLIWY Z OLIWEK, ZMIKSOWAŁAM I KRUPNICZEK GOTOWY 🙂

IDE KĄPAĆ LENKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PannoNikt sukienka jest bardzo ładna 🙂
Aga, też się zastanawiam jak mu się udało zrobić taką słodką córcię 😁 😁 😁
Zaczynam się zastanawiać poważnie nad przyszłością tego związku...ale póki co muszę rozesłać CV po agencjach i klubach muzycznych.
jak będę miała pracę a on nadal będzie tak fikał to chyba podziękuję mu za współpracę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale z Madziulki słodka kruszynka 🙂

AgaW dzięki za przepis 😉

PannoNikt super jest ta sukienka, Marika będzie cudnie wyglądać 🙂 🙂 🙂

Mittko zadbaj o siebie i zaglądaj jak tylko dasz radę 🙂 Buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘

No właśnie obniżałyście już łóżeczka, my tak bo bałam się, że Piter fiknie. Co prawda leży w łóżeczku 10 minut tygodniowo, ale co tam 😁

u nas jest babcia męża przez kilka dni, Piter jest teraz wykąpany i w piżamce, a babcia siedzi w pokoju i ani myśli wyjść. Oj mam nadzieję, że przeżyję te kilka dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE EWO NO TO NIEŹLE DOMYSLNA TA BABCIA, ALE CO SIĘ DZIWIĆ, STAROŚĆ NIE RADOŚĆ 😁 NAS TEŻ TO CZEKA 😞
EWO DO KRUPNICZKU MOŻNA TEZ DODAC WCZESNIEJ UGOTOWANE MIĘSKO NP Z PIERSI KURCZAKA, MI SIE NIE CHCIAŁO BAWIĆ DZISIAJ I ZROBIŁAM SKROMNIEJSZĄ WERSJĘ, ALE TEZ SIĘ LENKA ZAJADAŁA , ZRESZTA ONA WSZYSTKO JE 😁

MITTKO KOCHANA NO JAKŻE BYŚMY MOGŁY O TOBIE ZAPOMNIEC?? KURUJ SIĘ I CZEKAMY NA WIEŚCI. MAM NADZIEJĘ, ŻE SZYBKO CI MINIE TEN BÓL PLECÓW 😘

MY JUZ PO KAPIELI I PO CYCU. LENKA SIE BAWI NA PODŁODZE 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...