Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie
byliśmy nad jeziorkiem Szymus nóżki pomoczył tatuś się wykąpał a mamusia się prażyła na słońcu... Muszę sobie kupić strój ale czy szyja na wieloryby? Mąż jak usłyszał że kupiłam sobie kieckę na wesele to pyta czy kupiłam ją w sklepie z odzieżą dla otyłych... No ale nie zezłościłam się na niego bo przecież wiem jak wyglądam.
Swoją droga mężu miał w ten weekend taka ochotę na molestacje że ja już ledwo żyje...
To do jutra, lecę spać. Dobranoc mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Aga jakie fajne fotki 🤪 🤪 🤪 Widać, że Bartusiowi się podoba w wodzie 🙂 Świetne to kwadratowe kółko 😁 😁 😁

Kajtucha ja się właśnie boję zacząć brać tabletki żebym znowu nie przytyła. Ładnie schudłam i jak się tak zaczęłam zastanawiać to zaczęłam chudnąć jak tylko odstawiłam tabletki, nawet na początku ciąży waga mi leciała w dół. Żrę jak świnia, a i tak chudnę. Tylko znowu gumki mi się nie uśmiechają 🤢
I teraz mi się przypomniało, że pytałaś jak się mąż czuje -dzięki za pamięć 😉 Już jest ok, dostał jakiś zastrzyk, czwartek i piątek był w domu i doszedł chłop do siebie 😉

Dobranoc lasencje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczynki!

Wszystkiego naj dla naszych 3M - Mariczki, Majeczki i Madziulka!

AguśK - ale macie fajnie z tym basenem!
Persy - :*
kajtucha - u nas podobnie, Basia moczyla nózki w jeziorze, tatus się pluskał a mama sobie plecki zjarała jak idiotka - mam potrójne ramiączka od bluzki ;] Chciałam kremować ale jakoś tak wyszło, ze filtra to moje plecy nie widziały.... ehhhh

A my dzis spędzilismy dzień rewelacyjnie!
Najpiewr pojechaliśmy nad jeziorko, wracając po drodze kupilismy basenik dla Basiulka w Biedronce (jest zaj....sty) i mała cała w skowronkach sie w nim pluskala, pózniej posadziliśmy małą do jej huśtawki i tez była zachwycona! Wczoraj kupilismy spacerówkę - co prawda uzywaną ale w idealnym stanie. Dotychczasowy wózek chcemy sprzedać, bo jednak spacerówka w im okazała sie licha... za to gondola sie rewelacyjnie spisywała ;] owa spacerówka tez idealnie nam pasuje ;] póki co ;] Coneco Solar pierre cardin...

jutro wstawie zdjecia

Uciekam...

aha.. a ja mam @ od 26.06! ale to dobrze ;]

Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry.. dawno mnie nie bylo bo caly weekend poza domem bo sliczna pogoda...

spoznione ale szczere zyczenia dla naszych wczorajszych solenizantow...

dzis jade do tesciowej bo ide do fryzjera na 15...

maly od 3 nocy praiwe nie spi ale dzisiejsza noc przespal cala wiec czuje sie duzo lepiej...

zycze milego dizonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
u nas nocka OK, chociaz ja poszłam późno spać bo oglądałam wieczór wyborczy.
Aga, super fotki. Widać że masz urodzonego pływaka 🙂 A gdzie kupiłaś takie koło?
Dziękujemy z Madzią wszystkim za życzonka 😘 😘
Akompf, nie ma jak dobra spacerówka...dla nas to podstawa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY RANO 😁 😁 😁 😁

DZIĘKI LASKI 😘 😘 😘

PERSY KÓŁKO BARTUŚ DOSTAŁ OD CHRZESTNEJ PO JEJ SYNKU WIĘC TEN KOSZT MNIE OMINĄŁ ALE TO NIE DUŻY KOSZT BO TAKIE KÓŁKO KOSZTUJE OKOŁO 10-15 ZŁOTYCH 🙂
A GDZIE MOŻNA DOSTAĆ TO NIE MAM POJĘCIA 😉

WŁAŚNIE A GDZIE MITTKA SIE PODZIAŁA 🤨

DLA EMILKI MOC BUZIACZKÓW Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĘCY 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

AKOMPF WIEM JAK WYGLĄDA TA SPACERÓWKA I TEŻ MI SIĘ ONE PODOBAŁY ALE JAKOŚ BARDZIEJ PRZEMÓWIŁO DO MNIE Z TEJ SAMEJ FIRMY CONECO ALE TAPER 🙂
I CO ZAUWAŻYŁAM ŻE W MOIM MIEŚCIE DUŻO MATEK MA SPACERÓWKI FIRMY CONECO 🙂

ZAPOWIADA SIĘ KOLEJNY UPALNY DZIEŃ 🙂 WIĘC DZIŚ KORZYSTAM ZE SŁONKA BO MUSZĘ TROSZKĘ NOGI OPALIĆ BO MAM BLADE JAK MĄKA 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laseczki!! Nocka boska! 🙂 🙂 🙂 🙂

Wczoraj bylysmy caly dzien nad morzem a dzisiaj powtorka wiec moze sie w koncu opale 😁 😁

EMILKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! 😘 😘 😘 😘

AgaK fajne fotki, widac, ze Bartusiowi sie podoba!

A tak sie moje dziecie kompala w swoimmega wielkim baseniku 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

A O MNIE TO SIE NIKT NIE PYTA , A TEZ MNIE NIE BYŁO CAŁY DZIEŃ WCZORAJ 😞 MAM SIE POGNIEWAĆ TAK JAK EMMAX????

SPÓŹNIONE ŻYCZONKA DLA NASZYCH KSIĘZNICZEK MARIKI, MAJI I MADZI 🙂
I STO LAT DLA EMILKI 🙂

MOJEJ KLUSECZCE WYCHODZĄ ZĄBKI. DZIWNE, BO WYGLĄDA NA TO, ŻE PIERWSZE BĘDZIE MIAŁA DWÓJKI NA GÓRZE 🤪 JEDNĄ JUŻ DOŚĆ ŁADNIE WIDAĆ 🙂 WCZORAJ NAD JĘZIOREM ZAUWAŻYŁAM 🙂 PODJARAŁAM SIĘ JAK NIE WIEM 🙂 STRASZNIE WSZYSTKO PRZEŻYWAM CO DOTYCZY ROZWOJU LENY....

ZARAZ WAM WSTAWIE ZDJECIA JAK NIUNIA SOBIE FAJNIE NÓŻKI MOCZYŁA 🙂

JA NA SZCZESCIE NIE MAM PROBLEMU I MOJA LENKA JE WSZYSTKO I TO UGOTOWANE PRZEZE MNIE I ZE SŁOICZKÓW 🙂 NIE LUBI TYLKO KASZEK, ALE SIE TYM NIE PRZEJMUJE BO PÓKI CO MA CYCA KTÓREGO UWIELBIA 🙂

MAJA ŚWIETNIE WYGLĄDA W BASENIKU 🙂 FRYZURA JAK ZWYKLE BOBMA 🙂

A BARTUŚ ZADOWOLONY NA DUŻYM BASENIE 🙂 SUPER CHŁOPCZYK 🙂

EWO A CO CIE TAK WKURZYŁO ZE SKASOWAŁAŚ NK??

AGA84 POCHWAL SIE NOWĄ FRYZURKĄ JAK WRÓCISZ 🙂

PERSY BARDZO DOBRY POMYSŁ Z TYM MMSEM 🙂 WYŚLIJ MU ZDJĘCIE PIERŚCIONKA, MOŻE SIE OPAMIETA CHŁOPINA ... 🙂

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ AGUŚ FAKTYCZNIE CIEBIE TEŻ NIE BYŁO 😉 BUZIOLEK NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 😘 NIE OBRAŻAJ SIĘ NA NAS 😉 😉 😉 😉

TO POKAŻ SWOJĄ KSIĘŻNICZKĘ 🙂 NO I GRATULUJEMY ZĄBKÓW ALE TAK DZIWNIE OD DWÓJEK I TO GÓRNYCH 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyleciao mi z gowy, Persy nosz kurde to chlopina ma poczucie humoru, skopac dupe tylko 🤢 😠 wyslij mu to zdjecie moze jednak sie opamieta 😮

Co do zupek to moje dziecko od prawie tygodnia wogole ich nie jada, mecze sie z nia po 2 godziny dziennie i moze lyknie czasem cos ale tak to jakas katastrofa! Ani sloiczkow ani moich zupek niet!!! Jestem zalamana ale dalej walcze bo MUSI to jesc i basta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

u nas nocka ok i pospaliśmy do 7.40
teraz siedzimy sobie przy kompie i oglądamy zdjęcia
jak Majeczka fajnie sobie siedzi w baseniku!!! później wstawię też Szymka w baseniku bo w sobotę się kąpał na balkonie w basenie 🙂

przyszła w końcu spacerówka 🙂

kurde coś mi nie chce chodzić imageshack...

Najlepsze życzenia dla Emilki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI PRÓBOWAŁAM DODZWONIĆ SIĘ DO MITTKI ALE COŚ NIE ODBIERA 🤨

KAJTUCHA TEŻ RAZ TAK MIAŁAM 😞 ZROBIŁAM ODŚWIEŻ STRONĘ I POTEM ZADZIAŁAŁO 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane 🙂
Nocka rewelacyjna 🙂 Marika spała do 5 rano i o piątej tatuś przed wyjściem do pracy dał jej mleczko i zasnęła. Ale Majka ją o 8 zbudziła bo udawała koguta 😁 😁 😁 😠 Nie no zajebisty pierwszy dzień wakacji 😜

Majeczko i Madziu spóźnione życzonka: wszystkiego najlepszego i zdrówka dużo!!!
Emilko wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka 🙂

Persy wściec się można co ten K wyprawia 😠
AgnieszkoK nie no Bartuś w tym kółku jak Królewicz 😁
Wiola Twoja Majeczka jest przecudna. Basen wymiata. Współczuję Ci tej walki i rozumiem co przechodzisz, bo mam to samo 🤔 Tyle, że u nas chociaż mleko jej posmakowało i to zjada.
AgnieszkoW czasem tak dzieciaczkom wychodzą ząbki 🙂 Czekam na zdjęcia Lenusi
Kajtucha na wieloryba to mi nie wyglądasz 😠

Lecę sprzątać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu zdjęcia znad jeziorka
[URL=http://img8.imageshack.us/i/p7040104.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3636/p7040104.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img535.imageshack.us/i/p7040098.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8561/p7040098.jpg[/IMG][/URL]

a tu w baseniku
[URL=http://img710.imageshack.us/i/1005034s.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5436/1005034s.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU LASKI JA W KOŃCU OD DNIA PORODU MOGŁAM KOLCZYKI ZAŁOŻYĆ 🤪 BO KIEDY ZAŁOŻYŁAM TO ZARAZ MI USZY ROPIAŁY 😞 A TERAZ JUŻ 4 DZIEŃ I CISZA 🙂 HURRRA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETY UDAŁO MI SIĘ DODZWONIĆ DO MITTKI 🙂

NIESTETY NIE JEST U NIEJ WESOŁO 😞 KRĘGOSŁUP JEJ WYSIADŁ I MA ZAKAZ SIEDZENIA PRZED KOMPUTEREM 😞 GROZI JEJ DYSKOPATIA 😞

JAK BĘDZIE MIAŁA SIŁY TO NA CHWILĘ ZAJRZY CHOĆ JEJ MÓWIŁAM ŻE NIE MUSI JAK NIE MA SIŁY 😞 ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE 😞

ŻYCZENIA DLA EMILKI PRZEKAZAŁAM 🙂 MITTKA BARDZO WAM DZIĘKUJĘ W IMIENIU EMILKI 😘 😘
SERDECZNIE WAS POZDRAWIA 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HA I DOSTAŁA SKIEROWANIE NA REHABILITACJĘ ALE NIE MA JAK Z NIEJ SKORZYSTAĆ BO NIE MA KTO SIĘ EMILKĄ ZAJĄĆ 😞 MAMIE TEZ NIE CHCE NIĆ MÓWIĆ BO SAMA CHORUJE 😞

KAJTUCHA ALE SZYMUŚ SUPER ROBI KOSI KOSI ŁAPCI 🤪 A PŁYWAK Z NIEGO EKSTRA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...