Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Wy babole 😁 😁 😁 fikacie koziołki 😁 😁 😁

Marta fajnie masz to wszystko ułożone 🙂

AgaK super, że synkom się podobało. może wstawisz nam jakąś fotkę z basenu?
Jaki sosik dajesz Bartusiowi do ziemniaczków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
U nas z jedzeniem jest tak od rana, godzinowo różnie to wypada: 8 cyc, 10 cyc, 12 deserek albo danonek, 15 cyc, 16 zupka, 17.30 cyc, 19 cyc, 20.30 kaszka. W między czasie chrupki kukurydziane. Czasami cyca jest więcej w zależności jak sobie pan zażyczy 🙂

Mężu jedzie właśnie z Łodzi do domu i już mu powiedziałam że czekam na niego zwarta i gotowa 🙂 i ma mnie budzić więc też pofikamy koziołki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jaki mi dobrze... Wypralam dziś poszewki od pościeli, wywiesilam na balkonie i ubrałam pościel na nowo i jak cudnie pachnie... Nie prasowałam żeby zatrzymać ten zapach... Uwielbiam to... No nie wiem czy mąż mnie obudzi 🙂 kocham moje pachnące łózeczko 🙂 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

My już nie śpimy bo komuś zachciało się o 7 rano dywany trzepać a tu okna pootwierane i słychać łup łup jakby metr od ciebie robili 😠 😠 😠

A tak to nocka w miarę ok tylko mój kręciołek mimo włożonej poduszki przekręcił się na brzuszek i mama musiała go ratować 😉

Dzisiaj jedziemy na wieś do dziadków męża, mieszkają tam też te bliźnięta o których pisałam kiedyś, będzie wesoło, 🤪 wracam jutro późnym wieczorem więc w poniedziałek się odezwę dopiero, ale do 15 jestem dzisiaj więc będę pisać 😜 Boję się tylko jechać bo ostatnio jak wracaliśmy to Kamil płakał całą drogę a z godzinę się jedzie 😞 Jak już do Kielc wjechaliśmy to go wyjęłam z fotela i wzięłam na ręce bo mi się serce krajało od tego jego płaczu 😞 Ciekawe jak dzisiaj będzie 🤨 🤨 🤨

No to teraz was nadrobię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien odbry, u nas nocka koszmarna...

po 22 zasnal bo bylismy wczoraj w kinie wiec w domu bylismy przed 22.. placze od polnocy do 1... potem pobudka o 3 i o 5... pewnie szczepionka...

teraz sprazatam, piore i bed eprasowac... maly lezy i sie buja w hutawce i oglad abaajke...

zycze Wam mielgo dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałam to dalej o jedzonku było 🙂

U mnie to tak wygląda: rano robię sobie kawę siadam przy laptopie biorę poduchę i małego do cyca i trochę mogę poczytać brzuszka bo mam spokój jak doi 🤪 😁 później dostaje deserek, w zależności o której rano wstanie to później cyc i idzie drzemać około półtorej dwie godziny a ja razem z nim 😉 jak wstanie dostaje pić albo soczek albo mineralną albo herbatkę jabłko z melisą zależy co mi pierwsze w ręce wpadnie 😉 i obiadek, później cyc i druga drzemka około godziny często jesteśmy w tedy na spacerku więc mam ze sobą coś do picia jak się budzi to dostaje, na wieczór dostaje puree Misiowe wcześniej mu kaszkę dawałam ale butelka została w Piotrkowie a z nią smoczek do kaszek a puree łyżeczką wcina 😉 na noc cyc chyba że jakiś niespokojny wiercioch jest to mu mleka modyfikowanego daje ale to rzadko 🙂 Godziny są najróżniejsze, zależy o której wstajemy więc nie pisałam 🙂

Bożę jedyny patrzę właśnie a Kamil takiego kupala narżną że mu z pampersa wypada 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 idę go przebrać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

NOCKA OK 🙂

EWO NAJZWYKLEJSZY SOSIK Z MIĘSKA SMAŻONEGO 🙂 OCZYWIŚCIE MIĘSKA SMAŻONEGO JESZCZE MU NIE DAŁAM 🙂

MIŁEGO DZIONKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

U NAS NOC OK. POBUDKA O 2 I O 5 I SPANIE DO 8.30

GOSIU WIEM, ŻE MY BYLISMY KARMIENI MLECZKIEM KROWIM I NAM NIC NIE JEST, ALE JA MIMO WSZYSTKO NIE PODAM LENCE PÓKI CO. OCZYWIŚCIE NIKOGO NIE POTĘPIAM ZA TO JAK KARMI SWOJE DZIECKO, WYRAŻAM TYLKO SWOJE ZDANIE 🙂
ADZEK TEZ MOGĘ NAPISAĆ ZE TAKIEGO SOSU TEZ BYM JESZCZE LENIE NIE PODAŁA 🤪

MARTOR TY TO WSZYSTKO TAK CO DZIEŃ DOKŁADNIE CO DO MINUTY?? U MNIE SIE TO NIGDY NIE SPRAWDZA. LENKA RAZ CHCE OBIADEK O 14 A RAZ O 16 🤪 DLATEGO JAK PISAŁAM GODZINY KARMIENIA LENY TO PISAŁAM ,,OKOŁO"

ASIULA JAJECZNICĘ PO PROSTU TRZEBA TROSZKE KRÓCEJ SMAŻYĆ , WTEDY NIE BĘDZIE SUCHA 🙂 ALE JA TEZ LUBIE JAK KTOŚ MI UGOTUJE, WTEDY LEPIEJ SMAKUJE, A JESZCZE JAK UGOTUJE MĄZ TO .. MMMMMM 🙂 😁 😁 😁 😁
MIŁEGO WYPOCZYNKU I OBY KAMILEK ZNIÓSŁ ŁAGODNIE PODRÓZ 🙂

JAK TAM DZIEWUSZKI PO NOCNYCH AMORACH?? BEDZIE JAKIEŚ NOWE BEJBI U GRUDNIÓWKOWYCH MAMUSIEK???

MIŁEJ SOBOTY WAM ŻYCZĘ 🙂
BEDE ZAGLĄDAĆ 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkaW26 dzidzi nie będzie bo się Azalie łyka 😜 😁

Ale mi odbija 🤪 szukam moskitiery na wózek a wózki oglądam 🤪 zobaczcie jaki fajny nr 39 mi się podoba bo oczywiście druga będzie córa 😉 😁

http://www.allegro.pl/item1088567600_3w1_wozek_bis_fotelik_samoch_folia_moskitiera.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO WŁAŚNIE AGAW AZALIA DZIAŁA WIĘC DZIDZI NIET 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁

ASIU TO TY JAK JA JA TEŻ IDĘ COŚ NA ALLEGRO POSZUKAĆ A LĄDUJE NA STRONIE Z WÓZKAMI 😁 😁 😁

ALE CUDNA UPALNA POGODA 🤢 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

U nas dzisiaj na termometrze 39st. Wylegujemy się od rana we troje na tarasie schowani przed słońcem. Natalia buszuje na kocu w stosie zabawek 😁 Basen grzeje się.

AguśW, Natalia od jakiś 3mcy jest jak w zegarku, wstaje o tej samej porze i śpi 2 razy w ciągu dnia, ale też zasypiając o tej samej porze, więc wszystkie jej posiłki są z wahaniem maxymalnie do godziny, ale rzadko jest przesunięcie. Tym lepiej, bo rozregulowana lubiła się podrzeć bez powodu. Teraz jest spokój. Drze sie wtedy jak się przydzwoni zabawką albo poleci jej za daleko a nie chce jej sie siegnąć. Jak wychodzimy gdzieś lub do kogoś to jedzenie biorę ze sobą, ciepłe lub pogrzewam u kogoś. Kładę ją od wstania zawsze po 3h i wie, że ma iść spać czasem zdarzy jej się wić około 30min. w łóżeczku, więc stąd jest przesunięcie.

Muszę Wam powiedzieć, że ja bardzo bym juz chciała drugie dziecko, myślałam, że może nam się udało, ale dzisiaj akurat dostałam okres lub plamienie, sama nie wiem, bo przy karmieniu piersią to sobie można sprawdzić w dupce chyba czy to okres czy nie. I tak mi sie przykro zrobiło. Mąż chcę drugą córkę 🙂 hehe chciec nie znaczy móc 🙂
Dwie moje koleżanki ze studiów, jedna zaszła w ciąże chyba po 4mc o ile dobrze pamietam, nieplanowane oczywiście, drugie po chyba 7mc planowane. I jakoś żyją, różnica wieku dzieci w drugim przypadku 14mcy.
Też bym tak chciała, może nam sie zrobi przez przypadek, a może to nie okres i się już zrobiło 🤪

Miłego weekendu laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Dziś moja babcia robi urodziny u ciotki za miastem i mieliśmy jechać, ale jest taki upał, że nie chcę Piotrka męczyć. I to jeszcze o 16 jak najbardziej pali. Oczywiście mama się na mnie obraziła i nie chce ze mną gadać. No widać jak jej zależy na Piotrku, chuj z tym jaka pogoda, trzeba jechać i już. I tak cały dzień będę na nią wściekła wrrrr 😠 😠 😠

Martuś to życzę Ci żebyś jak najszybciej miała fasolkę w brzuszku 🙂

Asiu miłej zabawy na działce 😉 u mnie też druga będzie córeczka hehe 😉

muszę kończyć bo maruder woła. miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LICZYŁAM NA TO ŻE BĘDĘ MIAŁA CO POCZYTAĆ A TU CISZA 🤢 RAPTEM 2 POSTY W 4 GODZINY 😞 ALE CO SIĘ DZIWIĆ WEEKEND 😉

MARTO ŻYCZĘ POWODZENIA W ... NO WIESZ 😜 😁 😁 😁
A U MNIE MOŻE 3 BĘDZIE CÓRECZKA 😁 😁 😁 😁 MARZĘ O NIEJ 😉 ALE TO TYLKO NA RAZIE MARZENIA 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARTUNIU TO MASZ NAPRAWDE ZŁOTE DZIECKO 🙂 DOSŁOWNIE KSIĄZKOWE 🙂 NIE DZIWIE CI SIĘ ZATEM, ŻE JUZ MYSLISZ O DRUGIM 🙂 ŻYCZE CI Z CAŁEGO SERDUSZKA, ABY JAK NAJSZYBCIEJ CI SIĘ TO MARZENIE ZIŚCIŁO :*

EWO MIAŁAS RACJE, ŻE NIE POJECHAŁAS. NIECH SIĘ OBRAŻAJĄ. ZDROWIE DZIECKA WAŻNIEJSZE.

MY JUTRO JEDZIEMY NAD JEZIORO NA CAŁY DZIEŃ, ALE NA TAKA PLAŻE GDZIE SĄ DRZEWA I CIEŃ I BEDE Z LENKA NA KOCYKU POD DRZEWKAMI SIEDZIAŁA. NIE UDAŁO MI SIĘ NAMÓWIĆ MĘZA NA MORZE 😞 MOŻE JESZCZE POJEDZIEMY DO KOŃCA WAKACJI 🙂 ZRESZTA STWEIRDZILIŚMY, ZE LENKA NAM SIĘ UMĘCZY NAD TYM MORZEM I W AUCIE BO KLIMA NAM SIE POPSUŁA I DALIŚMY NA RAZIE SPOKÓJ.

ZROBIŁAM 16 SŁOIKÓW TRUSKAWEK I PADAM NA TWARZ 🤪 HAHAH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśW, ale ona nie jest sama w sobie złota. Ja od urodzenia pracowałam nad jej wyregulowaniem, nieważne czy nie miałam na coś chęci czy siły to i tak to robiłam. Moja też nie zawsze miala ochotę na zupę o danej porze, ale nie miała innego wyjścia 🙂 Jest pora na obiad a nie na deser, więc je obiad. Tym sposobem nie robi krzywej miny i nie zaciska buzi. Od pierwszych tygodni przestrzegam planu jej dnia. Byłam miesiąc w Pl i się nierozregulowała.

Tutejszy pediatra mi powiedział jak Nati miała może ze 2tyg. "kluczem do dobrego dziecka jest wyregulowanie jego życia". Wypróbowałam, działa wg mnie. Kosztuje wiele pracy, ale przynajmniej nie ma darciucha i strojącego fochy dziecka, bo wie, że pewne rzeczy muszą być.
Chociaż raz muszę przyznać rację Turkowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś ja wiem, że mam rację hehe 😜 Tylko jest mi cholernie przykro, że mama obraża się na mnie za to, że nie chcę ładować Piotrka w auto na 40 minut w taki upał 😞 Do tego taki marudny jest ten mój syn, że oszaleć można 🤪
na pewno nad jeziorkiem też się będziecie super bawić 🙂

Martuś no dużo cierpliwości i zawziętości wymaga taka regulacja, ale jak widać opłaca się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO DZIWIĘ SIĘ TWOJEJ MAMIE BO OBRAZIŁA SIĘ NA CIEBIE JAK NA KOLEŻANKĘ KTÓRA NIE CHCIAŁA IŚĆ NA DYSKOTEKĘ 🤢

AGAW DOBRE I JEZIORKO BO MY TEŻ JUTRO ZNÓW JEDZIEMY NA BASEN A CO BĘDZIEMY SOBIE ŻAŁOWAĆ 😉 🙃

MARTO GRATULUJE CIERPLIWOŚCI DETERMINACJI 🙂 JA NIE NARZEKAM NA MOJE SŁONECZKO BO JEST GRZECZNIUTKI 🙂 CZASAMI JAK TO DZIECKO MUSI POPŁAKAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO SPACERKU 🙂 TERAZ FAJNIE, CHŁODNIEJ 🙂

MARTO MOJA LENKA TEZ NIE JE DESERKÓW W PORZE OBIADU I ODWROTNIE 🙂 TEZ W SUMIE NIE MAM Z NIĄ PROBLEMÓW. JEST GRZECZNA I JE WSZYSTKO CO JEJ DAJĘ 🙂 MYŚLĘ, ŻE TO CZY DZIECKO JEST GRZECZNE I JE ŁADNIE WSZYSTKO ZALEZY NIE TYLKO (CHOĆ W DUŻEJ MIERZE) OD ,,WYREGULOWANIA" ALE RÓWNIEZ OD TEMPERAMENTU I CHARAKTERU DZIECKA 🙂

EWO POROZMAWIAJ Z MAMĄ NA SPOKOJNIE I POWIEDZ JEJ ZE JEST CI PRZYKRO. NIECH NIE STRZELA FOCHÓW, TYLKO PRZEMYŚLI ...

AGUŚK FAJNIE MACIE Z TYM BASENEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśW pewnie masz rację. Chociaz moja jest dosyć temperamentna 🙂 Moja mama się śmieje, że z dwóch narwańców nie mogło być nienarwanego dziecka.

Dziewczyny sadzacie dzieci przed TV? Moja jeszcze nie miała okazji nawet zerknąc, bo u nas rzadko leci TV, a jak jest włączony to w obecności Natalii wyłączamy. Dzisiaj się zastanawiałam kiedy można brzdącom włączać TV na jakieś filmy przyrodnicze lub bajki i znalazłam w necie art., stary, ale...
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/8184,niemowl%C4%99,przed,telewizorem.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To wybacz Wiolu, że Cię wkurzyłam. 🤔

Moja też czasem nie chce jeść, ale jeść musi, nie ma wyjścia przecież, a i czasem z pomocą wielu zabawek, podawanych co 10sek. 😁 Na każde dziecko trzeba znaleźć sposób, nie ma złotego środka, niestety.

Dobrej nocy, bo ja dzisiaj wyczerpałam swój oczny limit siedzenia przed kompem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...