Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hmmm AgnieszkoW trudno powiedzieć co to było za ciasto 😜 było niestety kupne ciemne z kremem ala budyń i na wierzchu miało coś owocowego 🤪 hehe mówiła nazwe tego ciasta ale nie pamiętam.
A humor hmmm marzą mi się wakacje z mężem chętnie bym gdzieś wyjechała a tu dupa tak mnie naszło coś sama nie wiem czemu.O jak to pisałam to mąż mi sygnałka puścił,chyba wyczuł 🙂
Dziś rozmawialiśmy i mówił że tam gdzie teraz jest to może siedzieć do 2012 do stycznia 😞 czyli w tym roku będę go widziała średnio przez 3 dni co 6 tygodni i dopiero na Boże Narodzenie przyjedzie na dłużej.No nie można się wziąść i załamać ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MITTKO NIE SMUTAJ 😞 NIESTETY TAK JUZ JEST W TEJ PIERD..NEJ POLSCE ŻE JAK CHCESZ MIEĆ WIĘCEJ GROSZA, TO SIĘ MUSISZ POŚWIĘCIC 😞
JA TEZ SOBIE MOGE POMARZYĆ O WAKACJACH. MIELISMY JECHAC NAD MORZE, ALE JAK POLICZYLIŚMY WYDATKI TO STWIERDZILIŚMY ŻE MOŻE ZA ROK GDZIEŚ WYJEDZIEMY 😞 😞


ZMYKAM SPAĆ, MOŻE MARUDA W KOŃCU ZAŚNIE, OSTATNIO DRZEMAŁA 40 MINUT O 17 🤪

EWUNIU PIOTRUŚ SIĘ SUPER BUJA 🙂

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor!

Piotrusiou wszystkiego najlepszego!!!!

Persy z Wawy zawiezie mnie moj kuzyn wiec po klopocie ale jakbys sie mogla zorientowac na 26.08 bezposrednie z gda do wawy to bylabym, wdzieczna!!! 😘 😘 😘

Wybaczcie ze sie nie odniose ale jakis mnie dolek dzisiaj zlapal, strasznie tesknie za mezem 😞 😞 😞

Dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja Piotruś wygląda na takiego maluśkiego w tej huśtawce 🙂 ślicznie!

Kurna moje dziecko po flaszce kaszki mannej po godzinie ciągnie jeszcze cyca. Ja już nic nie rozumiem...

Mi dziś też jakoś tak tęskno do męża... Też jakiegoś wieczornego doła załapałam.

Dobranoc mamusie, życzę wszystkim dobrego humoru jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA JA JUŻ W DOMKU 🙂 WRÓCILIŚMY DOSŁOWNIE O 22.30 🙂

MAŁY PADŁ JESZCZE W SAMOCHODZIE 🙂 BYŁ U CIOCI PO RAZ PIERWSZY ALE BYŁ TAKI KOCHANIUTKI ŻE SIOSTRA BYŁA PEŁNA PODZIWU A JA DUMNA 🙂

NIE PAMIĘTAM CZY WAM PISAŁAM ŻE SIOSTRA BĘDZIE MIEĆ SYNKA A IMIĘ WYBRALI OKROPNE 🤢 CYPRIAN 😮 🙃 😁 ALE TO ICH WYBÓR 😉

LASKI A WY CO ZA DOŁY ŁAPIECIE 😠 😠 😠 UŚMIECHAĆ MI SIĘ TU I TO JUŻ 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko i Wiolu wierzę, że tęskniecie, bo po części to mam podobnie jak Wy... Męża ostatnio prawie w ogóle nie widzę.
Ewo no proszę jak się Piotruś buja. Moja Marika boi się huśtać 😮

Nie pamiętam co miałam napisać... padam na pyszczek.
Miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...

ale jestem chora, masakra.. kaszel mam jak gruzil nie wiem czy do lekarza nie isc...

rano na szczepionke z malym, potem do tesciowej i na 19 do kina na Zacmienie... przeczytalam ksiazki wiec juz sie nie moge doczekac az porownam ta 3 czesc z ksiazka...

nie dolujcie sie mamusie, mezowie wroca... glowa do gory.. macie swoje szkraby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka OK tylko Madzia chyba się przeziębiła. Ma katarek i kaszelek.
Oj dziewczyny...współczuję Wam. I rozumiem Waszą tęsknotę za mężami...trzymajcie się cieplutko!!! Buziaki na osłodę Waszych samotnych dni... 😘 😘 😘
Wiolka, tylko podaj mi o której chcesz jechać....to sprawdzę.
Oooo Ewa widzę że Piotruś też lubi się bujać 🙂 🙂
My dziś idziemy kupić Madzi huśtawkę do domu..."husiu" "husiu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

LASKI JAK JA WCZORAJ PADŁAM 🤢 TAK NIE CHCĄCO ZROBIŁAM SOBIE DZIEŃ DZIECKA BO POSZŁAM BARTKOWI DAĆ CYCE BO SIĘ PRZEBUDZIŁ I ZASNĘŁAM A TOMEK MÓWI ŻE NIE MIAŁ SUMIENIA JUŻ MNIE BUDZIĆ A GDY RANO SIĘ OBUDZIŁAM TO PATRZE NA SIEBIE ŻE NAWET W OPAKOWANIU SPAŁAM 😁 😁 😁

BARTUŚ TEŻ WYMĘCZONY BYŁ PODRÓŻĄ TO TEŻ ŁADNIE POSPAŁ 🙂

A SIOSTRZE BRZUSIO FAJNIE ROŚNIE 🙂 JUŻ JESTEM ZAZDROSNA 😁 😁 😁 😁

TYM CO SIĘ DOŁUJĄ BUZIOLKI NA POCIESZENIE 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

AGUŚ JAK JESTEŚ ZAZDROSNA O BRZUSIO TO DO DZIEŁA 🙂 JA TAM PÓKI CO NIE ZAZDROSZCZĘ 😁 😁 I TAK SOBIE MYŚLE.. PISAŁAM WAM, ŻE CHCIELIŚMY ZACZĄĆ SIĘ STARAĆ O DRUGĄ DZIDZIE JAK LENA SKOŃCZY ROK, ALE NIE WIEM CZY SIĘ NA TO ZDECYDUJĘ , CHYBA WYMIEKAM 😁 😁

NAS NOC SPOKOJNA. SPAŁYŚMY DO 8.

TEZ TESKNIE ZA SWOI MĘZEM 😞 ON DO DOMU JAK DO HOTELU 😞 ECHHH... TAKIE ŻYCIE... CO Z TEGO ZE MOGE IŚĆ NA BUDOWE I PATRZEĆ NA NIEGO PÓŁ DNIA JAK NIE MAMY CZASU USIĄŚĆ SPOKOJNIE POROZMAWIAĆ , NAPIĆ SIĘ RAZEM HERBATKI, POPRZYTULAĆ... 😞 ... UDZIELIŁY MI SIE WASZE DOŁY WIOLU , MITTKO I PANNO NIKT 😞 😞 😞

NO ALE JUŻ GŁOWA DO GÓRY, BO ZACZĄŁ SIĘ KOLEJNY PIĘKNY, SŁONECZNY DZIEŃ 🙂

MUSZE IŚĆ DZIŚ DO PUP PODPISAĆ LISTĘ, ALE TO PÓŹNEJ JAK KOLEJKI BEDĄ MNIEJSZE 😉

MIŁEGO DZIONKA KOBIETKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.

Nocka spoko,pospałyśmy do 8:30.Tylko jaki sen miałam 😲 normalnie jak się obudziłam to potem zasnąć ze strachu nie mogłam 😲

U mnie dziś tak sobie,myślałam że jak się prześpie to będzie lepiej,ale jakoś tak nijako 🤔
No nic nie smęce Wam więcej.

Persy zdrówka dla Madzi,mam nadzieję że to nic poważnego i szybko jej przejdzie 🙂

AgnieszkoK po co zazdrościć jak można mieć swoje 🙂 super że siostra fajnie się czuje a imie hmmm nie jest takie najgorsze 🙂 od razu mi się skojarzył z Norwidem 😜

Miłego dnia kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka może była by ok ale jak jest tak gorąco to mąż chrapie niemiłosiernie 🤢 🤢 🤢 albo budził mnie albo Kamila 🤢 Czekałam z upragnieniem do 5:30 jak do pracy wstanie i będę miała ciszę i całe wyrko dla mnie i małego 😁

Wczoraj tak się mały w głos śmiał że szok 🤪 siedział mi na nodze tyłem do mnie a ja gołą stopą uderzałam w podłogę, całkiem przypadkiem odkryłam że go to tak bawi, jak mało do szczęścia potrzeba tym dziecinkom naszym, tylko mnie kochaj... 🙂 🙂 🙂

Oj kobietki wierzę że wam ciężko że mężowie tak daleko 🥴 Buziak na pocieszenie 😘

Ja idę odhaczyć się 8 do PUP to znaczy jadę bo do Piotrkowa 😉 Przysłali mi że 18 czerwca dostanę kuroniówkę a tu jeszcze nic nie mam na koncie OSZALEJĘ!!! 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh , dobre Asiula, mąż ma poczucie humoru 🙂
Moja Lenka bardzo często śmieje się w głos, duzo rzeczy jest ją w stanie tak rozbawić 🙂
a co do chrapania to mój mąz nie chrapie 🙂 le i tak spimy w osobnych pokojach 😞

Ja jeszcze nie dawałam Lenie nic z pomidorami, ale nie dlatego ze sie boje tylko po prostu jakoś tak wyszło 🙂 wczoraj troszkę farszu z gołąbka jej dałam. W sumie mięsko gotowane i ryż - nic wielkiego, smakowało jej jak nie wiem 🙂

sprzatam mieszkanie, ale mozolnie mi to idzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!!!

U nas nocka kijowa bo pobudka o 4 🤢

Persy sprawdz te o 09:49,11:16 i 13:30 😘 😘 😘

Oj dziewczynki do dupy z taka robota, maz daleko nawet nie widzi jak Majka rośnie tylko przez skype. Mittka powiem Ci, że współczuję bo mój jakby nie było przyjeżdza do domu na te 2 miechy po 4 miesiącach. Wogole to zaczal szukac nowej firmy tak zeby byc jak najczesciej w domu bo nie moze z tesknoty.... no nic trzeba sie wziac do kupy!!!

Zaraz wam wrzuce obiecane zdjecie Majki w spacerowce!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA UŚMIAŁAM SIĘ Z TEKSTU TWOJEGO MĘŻA 😁 😁 😁 😁 😁

A MY JEDZIEMY DZIŚ NA BASEN 🙂

WIOLU TO JUŻ ZA MIESIĄC BĘDZIE BARDZO BLISKO NAS 🤪 CHODZI MI OGÓLNIE BO BĘDZIESZ W POLSCE 😉 😉 😉

MÓJ BARTOLINEK TEŻ JADŁ ZUPKĘ POMIDOROWĄ NAWET NIE MIKSOWAŁAM MU RYŻU TYLKO WIDELCEM PODUSIŁAM 🙂 JADŁ AŻ MU SIĘ USZY TRZĘSŁY 😁 😁 😁 😁
I POWIEM SZCZERZE ŻE BARTEK ODKĄD POSMAKOWAŁ OBIADKI GOTOWANE W DOMU TO MU TE KUPNE NIE SMAKUJĄ BO PLUJE NIMI 🙂 GRZECZNA DZIDZIA WIE CO DOBRE 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic nie dawalam Majce jeszcze z pomidorkiem ale chyba dzisiaj bedzie pierwszy raz bo kupilam jakies mieszane warzywa zamrozone i tam jest pomidorek wiec go nie bede wyrzucac 🙂

http://picasaweb.google.com/lh/photo/vCS5FQxYP7ngnd_0vqKoewctyrOiEw7QzALrDC9n-Mw?feat=directlink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola super spacerówka tylko dopiąć parasol i na spacer uciekać 😉

Kobietki mam pytanko, chcę kupić małemu zupki po 6 miesiącu a one są w dużych słoiczkach i nie wiem porcjować mu to czy jeden słoiczek na raz dać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASIULA JA BYM NA POCZĄTEK ODZIELIŁA PÓŁ SŁOICZKA, NAJWYŻEJ JAK BEDZIE CHCIAŁ JESZCZE TO MU DASZ TE DRUGIE PÓŁ A TAK JAK NIE BEDZIE JUZ CHCIAŁ TO JAK KARMISZ PROSTO ZE SŁOICZKA TO RESZTE JUZ TRZEBA WYRZYCIĆ, NIE MOŻNA PRZECHOWYWAĆ BO DANIE KTÓRE MA JUZ KONTAKT ZE SLINĄ SZYBKO GROMADZI BAKTERIE CO MOŻE SPOWODOWAC BÓLE BRZUSZKA , TAK ŻE ZDECYDOWANIE PODZIEL SŁOICZEK NA PÓŁ JEŚLI NIE JESTEŚ PEWNA CZY ZJE TAKI DUZY CAŁY OD RAZU 🙂

MOJA LENA TE MAŁE SŁOICZKI TO JUŻ CAŁE WCINA, JUŻ JEJ NIE ROZDZIELAM 🙂

WIOLA MAJA JEST TAKA SŁODKA, ŻE AŻ ACHHHH 🙂
FAJNA SPACERÓWKA 🙂 A ROZKŁADA SIĘ DO SPANIA??

AGAk POKĄP SIĘ ZA MNIE NA TYM BASENIE 🙂

A JA MOŻE MĘŻA WYCIĄGNE W NIEDZIELE NAD MORZE , MAM NADZIEJE ZE JAKOS MI SIE UDA 🙂 MAMY TYLKO 100 KM A NIE PAMIETAM KIEDY OSTSTNIO TAM BYLISMY 😞

JA JUZ MAM POSPRZATANE W DOMKU, LENUSIA ŚPI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...