Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AKOMPF MITTKA MA RACJE SMARUJ PO TEST BO MY CIEKAWE JESTEŚMY A I TWOJE SUMIENIE ZASPOKOI 😜 😁

MITTKO WIEM O CZYM MÓWISZ MNIE TEŻ DUPY SIĘ NIE CHCE RUSZYĆ BO MAM NASTĘPNE PRANIE DO WYWIESZENIA 🤢 A W POKOJU JESZCZE TAMTE NIE POSKŁADANE 😁 😁 😁

A MI COŚ W UCHU BOLI 😞 NIE JEST TO ZAPALENIE TO TAK JAK BY MI COŚ W NIM WYSKOCZYŁO 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A JA WYCHODZE W TE UPAŁY NA SPACERY. MAM BLISKO PARK I ŁAWECZKI OBOK KTÓRYCH ROSNA DRZEWA. MAM PARASOLKE PRZY WÓZKU, LENKE UBIERAM LECIUTKO... NIE WIDZĘ POTRZEBY SIEDZENIA W DOMU, PRZECIEZ WYCHODZĄC NA DWÓR NE TRZEBA CHODZIĆ PO SŁOŃCU 🙂 🙂
WŁASNE NIEDAWNO WRÓCIŁYSMY , LENKA SPI NA BALKONIE OCZYWIŚCIE W CIENIU 🙂

GOTUJE NA OBIAD BIGOS Z MŁODEJ KAPUSTKI, MNIAM MNIA

GOSIU DZIĘKUJE ZA ZDJĘCIE, BARDZO ŁADNY TEN WASZ PŁOTEK, O CZYMS PODOBNYM MYSLIMY 🙂

KAJTUCHA SZYMUS MA PRZECUDNE OCZKA 🙂 SLICZNA FOTKA

NIE PAMIETAM WIECEJ, PISZE JUZ Z GODZINE TEGO POSTA BO WCIĄZ MI COS PRZERYWA 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 🙂

ja tylko na chwilkę, bo moje dziecko jest mega marudne, chyba zęby przebijają i cały czas muszę się nia zajmować a teraz śpi, a jutro wyjeżdżam na kilka dni i muszę zawiesić swoja działalność na brzuszku, bo jak mam już chwilkę czasu to na kompa totalnie nie mam ochoty wchodzić 😉 😞

więc do napisania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my właśnie wróciliśmy ze spaceru. Chodziliśmy w cieniu i Piter był lekko ubrany. Na dworze w cieniu jest przyjemniej niż w mieszkaniu 🤢

Martuś super, że się odezwałaś 😉

Pikasso cieszę się, że Twój chłop się opamiętał 🙂

Kajtucha super fotka, ale Szymek ma niebieściutkie oczka 🤪 🤪 🤪

Akompf rób test i pisz nam szybko czy Basia będzie miała rodzeństwo 🤪

Agniechy co Wam się w uszy stało?? Może Was ktoś obgaduje? 😁 😁 😁

Ale z Pitera dziś maruda, wysiadam już 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A W OGÓLE TO MAM WKURWA BO MI BANKOMAT ZJADŁ KARTE I W BANKU MI POWIEDZIELI ZE DOPIERO JUTRO MOGE ODEBRAĆ !!!!

EMMAX TRZYMAJ SIĘ I FAJNIE ŻE ZAJRZAŁAŚ BO SIE MARTWIŁYSMY O CIEBIE :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMMAX KOCHANA SUPER ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ 🙂 MARTWIŁYŚMY SIĘ O CIEBIE 🙂

TERAZ TO SUPER MOŻNA NA DWÓR WYJŚĆ 🙂

AGUŚ NIESTETY JA NIE MAM PARKU I WSZĘDZIE MAM SŁOŃCE ALE JA TYLKO SIĘ DZIWIĘ TYM KOBIETOM CO CHODZĄ PO TYM SKWARZE ZE SWOIMI POCIESZKAMI 😞 ONE SIĘ TAK MĘCZĄ 😞

JA PIERDZIULE CO Z TYM UCHEM JEST 🤢 CZUJĘ TAK JAK BY MI PUCHNĄŁ 🥴 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo.
Wróciłyśmy ze spacerku,mała coś strasznie się dziera 😠

O Emmax super że się pokazałaś.Czekamy aż wrócisz 🙂

AgnieszkoW to niedobry bankomat 🤪 a karte wyciągnie pewnie firma po zamknięciu banku,wieć dlatego dopiero jutro odzyskasz karte 🙂

Pikasso super że się dogadaliście 🙂

AKOMPF JAK TEST ??/?

Napisała AgnieszkaK że internet jej padł,jak wróci to się pokaże a jak nie to buziaki przesyła i do jutra nas pozdrawia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziweczynki za dwa tygopdnie chrzest a my nic nawet nie mamy zrobione ... w pokoju pelno gratow ktore trzeba wyniesc i takie tam ... pawel zawsze mowi ze jutro a ja przeciez nie przeniose lozka ani szafki ...

ciekawe czy bedziemy miec kolejna grudniowke w ciazy 🙃
ja dostalam okresu wiec na mnie nie liczcie 😜
akompf mow szybciutko co i jak 🙂
emmax a myslelismy ze sie na nas obrazilas
ciekawe co tam u wioli i fredeczki ... jak myslicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO Z KARTĄ PEWNIE TAK JAK PISZESZ..
A MOJA TEZ DZIS CAŁY DZIEŃ MARUDNA. NIE WIEM O CO JEJ CHODZI... MOŻE TEN UPAŁ TAK DOKUCZA NASZYM MALUSZKOM, CHOCIAZ W DOMU NIE MAM AZ TAK STRASZNIE GORĄCO...

KURCZE U NAS WODY NIE MA, Z LEDWOŚCIĄ NAPUŚCIŁAM DO WANNY DLA LENKI DO KAPANKA A JA PO NIEJ SIE UMYJE A MĄŻ PO NAS 😁 😁 NO CHYBA ŻE JESZCZE WODA WRÓCI DO POWROTU MĘZA DO DOMKU.

PICASSO NO TAK TO JEST ... NIE CHCE SIĘ NIKOMU NIC ROBIC W TEN UKROP, A CO DOPIERO MEBLE PRZESTAWIAĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OGÓLE TO ZROBIŁAM LENCE TEN KISIEL Z SOCZKU HIPP BANANOWEGO, ŚREDNIO JEJ SMAKOWAŁ , MOGE WRĘCZ NAPISAĆ, ŻE WCALE,.. DZIWNE, BO BANAN JEJ SMAKUJE... ZJADŁAM JA 🙂

A MNIE WZIEŁO NA CHIŃSZCZYZNE I ZAPARZYŁAM SOBIE ZUPKE CHIŃSKĄ 😁

I WYMYŁAM PODŁOGI W DOMKU I PADAM NA PYSZCZEK 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MITTKO JA MAM CZASEM TAKIE JAZDY 🙂 NAJBARDZIEJ LUBIE CZERWONĄ Z VIFONA 🙂

LENKA JUŻ WYKAPANA, BAWI SIĘ W ŁOŻECZKU, CYCKA NIE CHCE NA RAZIE, WIĘC JA IDE TERAZ SIĘ WYKĄPAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj a nasza maruda doprowadza nas dzisiaj do szału 🤢 Ciągle chce cyca, karmię go co godzinę ehhh. Zrobiłam kaszkę to zjadł z 15 łyżeczek więc i tak sukces 🤪

też bym zjadła zupkę chińską 😁 i też uwielbiam tą czerwoną vifona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO JA TEZ JUŻ WYKAPANA. OGLĄDAMY Z LENKĄ NA VIVA JAKIŚ TELETURNIEJ 🙂

EWO TO KARMISZ PIOTRKA JAK JA LENKE JAK BYŁA NOWORODKIEM, CO GODZINĘ , NAWET CO POŁ GODZINY CZASEM KARMIŁAM 🙃

MITTKO NO TO EMILKA DAJE CZADU 🙂 ALE NIE MA TO JAK NAKUPKAĆ W ŚIWEZUTKIEGO PAMPERSA 🙂

A MOJA JUZ MARUDZI, WIĘC IDE JĄ ULULKAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, dawno mnie tu nie było...ale niedziela mi upłynęła pod znakiem rozmów z Krzyśkiem...oczywiście jak zwykle to był monolog - ja mówiłam, on niby słuchał ale oczywiście jak przyszła na niego kolej to zamilkł. Tak więc przeszliśmy do porządku dziennego.
Poza tym zdecydowałam się zadzwonić do teściowej i porozmawiać...poradzić się...w każdym razie dodała mi otuchy....
A od poniedziałku miałam ogólny rozgardiasz...bieganina itd.
Dziś byłam u lekarza - Madzia waży 7 kg...leci cały czas na 10 centylu 😉
Jutro postaram się do Was zajrzeć....no chyba że znów Madzia mi nie da... 😜
Dobranoc. Słodkich snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PERSY FAJNIE ZE SĄ JESZCZE NA ŚWIECIE TEŚCIOWE, KTÓRE DODAJĄ OTUCHY 🙂
MIŁEGO PŁYWANIA, TEZ BYM SOBIE POSZŁA NA BASEN, ALE DO NAJBLIŻSZEGO MAM 50 KM I JAKOŚ CIAGLE TAM NIE PO DRODZE.

AGA84 TO POSZALEJESZ JAK MASZ WYPŁATE 🙂 MIŁEJ PRACY 🙂

U NAS NOC OK. POBUDKA O 3 I O 5 I SPANIE DO 8 🙂

COŚ MNIE LEWA PIERS POBOLEWA, TAK JAK BY PIECZE.... NIE MOCNO, ALE JEDNAK 😞 CO TO MOŻE BYĆ KOBIETKI??

MIŁEGO DNIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...