Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My po spacerku i po rodzinnej drzemce 😁 🤪

Kajtucha super bodziak 🙂

Agniechy co Wy tak blisko teściów się budujecie??? 🤪 🤪 🤪 Już widzę te wizyty z byle powodu 😁 😁 😁 Nie no spoko, AgaK lubi teściówkę, a AgaW na głowę nie da sobie wejść!

Pikasso mam nadzieję, że dojdziecie do porozumienia! Buziaki 😘 😘 😘

Gosiu Antoś słodko sobie śpiocha 🙂

Aga84 no napięty masz grafik 🙂

AgusiaW super, że zajrzałaś 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

HEJ KOBIETKI 🙂

MY JUŻ W DOMKU 🙂

AGUSIAW GDZIEŚ TY KOBIETKO PRZEPADŁAŚ NA TAK DŁUGO 🙃 WIEM WIEM PEWNIE PIOTRUŚ DUŻO CZASU TOBIE ZAJMUJE ŻE NIE MASZ CZASU DLA GRUDNIÓWEK ALE TE KILKA MINUT MOŻNA NAM POŚWIĘCIĆ 😉

ANTOSIU TY ŚPIOSZKU CUDNY 🤪 😁 😁

PIKASSO TRZYMAM KCIUKI ZA WASZ ZWIĄZEK 😘

NO FREKWENCJA JEST CO RAZ NIŻSZA I OBAWIAM SIĘ ŻE DO ROCZKÓW NASZYCH BOBASÓW NIE WYTRZYMAMY W TEJ GRUPIE 😞

PANNONIKT CZEKAMY NA WIEŚCI OD LEKARZA 🙂

AGAW TY 700 METRÓW A JA ZA TAK ZWANYM PŁOTEM BĘDĘ MIEĆ TEŚCIOWĄ ALE JAK EWA NAPISAŁA JA SWOJĄ TEŚCIOWĄ LUBIĘ WIĘC TO MI NIE PRZESZKADZA 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI ŚPI DALEJ ALE MAM WKURWA TAKIEGO ŻE SZOK 😠

MAM DOŚĆ JUŻ KURWA MILCZENIA I MUSZĘ WAM SIĘ WYGADAĆ ŻE MY TEŻ NIE MAMY KOLOROWO W ZWIĄZKU A WSZYSTKO PRZEZ ALKOHOL 😠 😠

DZIEŃ W DZIEŃ JAK JEST W DOMU MUSI PIĆ PIWO I TO NIE JEDNO CZY DWA PIJE PO 5-6 DZIENNIE 😞 ALE NIE TE PÓŁ LITROWE TYLKO TE O,6 LITRA 😠

TERAZ POSZŁY OSTRE SŁOWA NA TEN TEMAT 😠 😠 POSTAWIŁAM MU ULTIMATUM 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to AgnieszkoK działaj póki czas,jej jak ja nienawidze jak mój pije 😠 na szczęście jak jest w domu to czasem jedno piwko sobie wypije,ale na wyjazdach wsród facetów to pewnie więcej 😠 co to się wyprawia z tymi chłopami że im tak palma odbija 😮

A Emmax nie wiem może się nadal smuta na nas?? 😞 mam nadzieję że nie może po prostu Lenka jej nie pozwala zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUŻ PO KĄPANKU. JA TEŻ 🙂 CZUJE SIĘ JAK NOWO NARODZONA TAKA SWIEŻA 😁 LENKA OBDOIŁA CYCA, MYŚLAŁAM ZE ZASNIE BO MIAŁA TAKIE MASLANE OCZKA JAK DOIŁA, ALE ANI MYSLI PIERDZIOSZEK MAŁY JESZCZE LULKAC.

AGUŚ K WALCZ Z TYM PICIEM BO ALKOHOL TO NIC DOBREGO. OWSZEM, KAŻDY SOBIE MOŻE WYPIĆ PIWKO, ALE JESLI TAK JAK PISZESZ JEST TO NOTORYCZNE I PO 5 PIW TO JUZ NIE JEST WESOŁO. GANIAJ TOMKA I NIE POZWALAJ MU NA TAKIE POPIJAWKI. MAM NADZIEJĘ, ŻE BEDZIE DOBRZE KOCHANA. TRZYMAJ SIĘ DZIELNIE I NIE DAJ ZNISZCZYĆ WASZEGO ZYCIA PRZEZ ALKOHOL.

MITTKO MĘZA NIE MA A TY Z KOLEGAMI SPCERUJESZ?? HAHA , NIE NO ŻARTUJE, PEWNIE CHODZIŁO CI O KOLEGE EMILKI 🙂

EWO A Z JAKIEGO SOCZKU ROBIŁAS TEN KISIELEK?? JA JUTRO TEZ LENCE ZROBIĘ 🙂

A MY DZIAŁKE KUPILIŚMY MIESIĄC PO ŚLUBIE, TAK ŻE JESZCZE WTEDY NIE MIAŁAM NERWA NA SMOCZYCE, MYŚLAŁAM ŻE JEST SPOKO. POJEBAŁO MNIE, ŻE SIE ZGODZIŁAM TAM BUDOWAĆ, ALE Z DRUGIEJ STRONY NAWET GDYBY MIESZKAŁA ZA PŁOTEM TO BYM SOBIE NIE POZWOLIŁA W KASZE DMUCHAC - JAK TO SIĘ MÓWI 😉

MITTKO JA TEZ JESTEM CIEKAWA ILE NAS DO GRUDNIA ZOSTANIE. JA NA PEWNO BEDE, NO CHYBA ŻE NIE WIEM.. KOMPUTER MI KTOŚ UKRADNIE 😁

IDE ULULKAC LENKE BO WIDZE ŻE ZACZEŁA TRZEĆ OCZKA I SŁYSZĘ JUZ ,,MEEEE..."

CIEKAWE JAK TAM WIOLKA I JEJ GOŚCIE
NO I GDZIE TA NASZA PODDENERWOWANA OSTANIMI CZASY CHUDZINKA EMMAX 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO JA JUŻ PROSIŁAM NIE RAZ ABY NIE PIŁ TEGO PIWSKA AŻ TYLE 😞 JA ROZUMIEM JEDNO NO MOŻE DWA WIECZORKIEM BO FACET JEŹDZI SAMOCHODEM TO WTEDY NIE MOŻE ALE NIE TYLE 😞
NIE DOCIERAJĄ DO NIEGO MOJE PROŚBY, TŁUMACZENIA 😞
CO MAM MU WYSTAWIĆ TORBĘ ZA DRZWI??? 😞 ALE JA WIEM ŻE UNIESIE SIĘ HONOREM I NIE PRZEPROSI TYLKO PÓJDZIE DO MAMUSI NAGADA ŻE TO BEZ POWODU A WTEDY I STOSUNKI Z TEŚCIOWĄ MOGĄ BYĆ GORSZE A TEGO NIE CHCĘ BO JĄ KOBIETĘ NA PRAWDĘ LUBIĘ 😞

POSTAWIŁAM MU ULTIMATUM JA I DZIECI ALBO PIWO 😞 OCZYWIŚCIE JA WYMYŚLAM I PRZESADZAM, CZEPIAM SIĘ JEGO 😞 ON CIĘŻKO PRACUJE NA NASZ DOMEK ŻE WSZYSTKO MUSI SAM ROBIĆ W NIM 😞
SAM CHCIAŁ TEGO ALE W PIWIE TEGO NIE MOŻNA TOPIĆ 😞
SORKI ŻE WMA TAK SMĘCĘ ALE TO MNIE STRASZNIE DUSIŁO 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGAK jestem z Tobą 😉 nie martw się wszystko się ułozy jakoś poza tym chciałam zwrócić uwage na to, że może i któś robi na tą rodzinkę ale Ty też ciężko zapierdalasz na nią wychowując dzieciaczki tak więc nie smucaj się bo po burzy zawsze wychodzi słoneczko 🙂 🙂 a przyjdzie pora, że i on zrozumie swoje błędy bo przeciez piwsko nie może być ważniejsze od WAS!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoK a pisz ile masz ochoty,doskonale Cię rozumiem za to Tomka nie potrafie.Jej ten alkohol to jakieś przekleństwo rozum odbiera i potem do człowieka nic nie dociera 😠
Ja też kiedyś takie ultimatum stawiałam mojemu,ale to jeszcze przed ślubem bo sobie wypijał za często na szczęście wybrał mnie.Ale było kilka nieprzyjemnych sytuacji.Na szczęście od dobrych paru lat nie upił się tak porządnie ani razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU, MOJE DZIECKO JEDNAK NIE CHCE SPAC. BAWI SIE W ŁÓZECZKU. MAM NADZIEJE, ŻE MOZE SAMA ZAŚNIE (MARZENIA 😁)

OJ AGUS, BIEDNA TY JESTEŚ... MÓJ MĄZ TEZ BUDUJE DOM, SAMA WIDZISZ JAK WAM TU SMĘCĘ ZE CAŁE DNIE JESTEM SAMA, BO ON TAM TEZ BARDZO DUŻO ROBI SAM SWOIMI RĘKOMA, ALE NIE MUSI PIWA PIĆ... JEGO W OGÓLE NA SZCZEŚCIE DO ALKOHOLU NIE CIĄGNIE. NAPIJE SIE MOZE 2 RAZY W ROKU PORZĄDNIE I ALKOHOL MOŻE DLA NIEGO NIE ISTNIEC (DZIĘKI BOGU) WIĘC MOZESZ POWIEDZIEĆ TOMKOWI ŻE TO ŻADNA WYMÓWKA, ŻE MĘZCZYZNA JEST OD TEGO ABY RODZINE UTRZYMAĆ. ZRESZTA TAK JAK KACZUSZKA NAPISAŁA KOBIETA TEZ CIĘZKO PRACUJE W DOMU.. TYLKO KTÓRY FACET TO ZROZUMIE....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AguśK będzie dobrze, na pewno! Twój mąż zrozumie co traci przez piwsko! Wierzę, że się dogadacie i szybko zapomnicie o problemach. Oby mąż opamiętał się jak najszybciej!!!

AgaW robiłam z nektaru bananowego Hipp 😉

Mittko no ładnie... takie wieczorne spacery hehe 😉 żartuję oczywiście.

Gaszę już kompa więc życzę Wam dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KACZUCHA NIE RAZ I JA MUSZĘ POPŁAKAĆ 😞 W TEN SPOSÓB TĘ ZŁOŚĆ WYLEWAM Z SIEBIE 😞

LASKI JA SIĘ ZMYWAM DO WANNY I WYRKA ZE ŚMIERDZĄCYM PIWSKIEM MĘŻEM 😞

TRZYMAJCIE SIĘ DO JUTERKA 😘 😘 😘 😘

DZIĘKI ZA SŁOWA OTUCHY 😘 😘 😘

DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ JUŻ ZMYKAM.

AGUŚK TRZYMAJ SIĘ KOCHANA I KRZYCZ NA TEGO SWOJEGO ILE WLEZIE. MOŻE POWIEDZ MU ŻEBY SOBIE PRZELICZYŁ ILE TO MATERIAŁU MÓGŁBY KUPIC DO WASZEGO DOMKU ZA TO PIWO KTÓRE WYPIŁ, LUB ILE TY MOGŁABYŚ KUPIC DZIECIOM RZECZY... NIECH SIĘ ZASTANOWI CHŁOPINA CO JEST DLA NIEGO W ŻYCIU NAJWAŻNIEJSZE...

POZDRAWIAM WAS KOCHANE MAMUSIE I ZYCZE SPOKOJNEJ NOCY 😘
DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko nie smutaj się ale ja te nie lubię jak mój sie ulula. Ale od jakiegos czasu przystopował i jakoś dawno nie było u nas takiej sytuacji. Trzymaj sie cieplutko 😘

Ja też zamierzam z Wami pisać więc nie gadać tu o jakimś nie pisaniu 😠

Powiem sobie sama dobranoc bo mi już uciekłyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...