Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
On uważa że to iż w naszym domu są ciągle kłotnie, to iż oddalamy się od siebie itd. to moje wymysły. On nie widzi problemu...uważa że wszystko gra...
Nie, no jasne że będę próbowała uratować ten związek...mamy Madzie a poza tym ja go kocham...mimo iż on jest w stosunku do mnie zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewoje!!!

My byliśmy od 12 do 19 na grillu i było super 🙂 Cały dzień na powietrzu, Piter był grzeczny i wesolutki 🙂

Persy przykro mi, że u Was nieciekawie... nie wiem nawet co napisać bo i tak pewnie nic Cię nie pocieszy. Trzymaj się!

PannoNikt odstawienie od piersi wyjdzie Wam na dobre 🙂 Na pewno jest Ci ciężko, ale dobrze zrobiłaś więc się nie martw! I daj znać czy uporałaś się ze stertą prasowania 😁

Wiola oj zazdroszczę opalenizny 😉

Gosia co Antek wyrabia? 😁 😁 😁 No niezłe wygibasy hehe!

Pikasso no ładną dziewczynę Wiktor sobie znalazł 😉 😁

Mittko to Iśka już zaczęła wakacje 🙂 Wytęsknisz się pewnie za nią 😉

AgaW aaa tam dieta, zaczniesz od poniedziałku 😜

AgaK pewnie sprzątanie swojego domu to sama przyjemność 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU WYGLĄDASZ CUDNIE 🙂 RÓWNIEŻ POZDRAWIAMY 😘 😘 😘

PERSY TAK TEŻ MYŚLAŁAM ŻE NIE BĘDZIE WIDZIAŁ PROBLEMÓW, ŻE WEDŁUG NIEGO WSZYSTKO JEST OK 😠
MAM TAKI POMYSŁ ABYŚ KTÓREGOŚ DNIA PO KŁÓTNI JAK ON WYJDZIE GDZIEŚ ZNOWU, SPAKOWAŁA SWOJE RZECZY I MADZI I POSZŁA NA KILKA NOCY DO JAKIEŚ KOLEŻANKI, OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ Z NIĄ UZGODNIONYM TEMATEM, TO MOŻE WTEDY ZOBACZY ŻE JEDNAK JEST COŚ NIE TAK O OTWORZĄ MU SIĘ OCZY 😞 WIEM ŻE TO TAKIE DRASTYCZNE ALE MOŻE POSKUTKUJE 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWCIA PEWNIE ŻE SAMA PRZYJEMNOŚĆ ALE CZY TA PRZYJEMNOŚĆ POZOSTANIE JAK SIĘ PRZEPROWADZĘ 😁 😁 😁 😁

PANNO NIKT ŻYCZĘ POWODZENIA W ODSTAWIENIU PIERSI 😘 WIADOMO ŻE TO STRASZNIE BOLI ALE MARICZKI PROBLEMY SKOŃCZĄ SIĘ A I TY BĘDZIESZ SPOKOJNIEJSZA JAK JUŻ WSZYSTKO MINIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂

My wróciłyśmy z grila Emila padła,mam nadzieję że będzie super spała tak jak mamusia 🤪

GosiaG a co ten Twój Antoś wyrabia 🤪 no istny cyrkówiec 🤪 😁

Gosiu super wyglądacie Ty,Kamilek i brzuszek.Pozdrowionka i buziaczki 😘 😘

Persy oj bidulko nie wiem jak Cie pocieszyć,ktoś powinien tym Twoim Krzyśkiem porządnie potrzepać (moge ja 🤪 ) może wtedy by się opamiętał.I masz racje walcz o tą miłość dla siebie i dla Madzi.Łap buziaczki na pocieszenie i nie smutaj 😘 😘 😘

Ja pierdziu Wiola wiem jak się czujesz,mój kręgosłup jeszcze nie doszedł do siebie eh normalnie marzą mi się wakacje 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LASKI SPADAM DO WANNY I DO WYRKA BO MOJA TRÓJCA JUŻ CHRAPIE I TO DOSŁOWNIE (TOMEK) 😁 😁 😁 😁 😁

DOBRANOC MAMUSIE Z MALUSZKAMI 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂

Ochrzcimy Marikę 🤪 Mamy nawet wstępną datę -18 lipiec. Jeny jak się cieszę 🙂 W następną niedzielę, mamy zanieść nasze dane i dane chrzestnych. Imiona, nazwiska i adresy, nic więcej. Żadnych aktów ślubu, bierzmowania itd. 🤪

Persy wiesz... ja bym zrobiła to tak. Bez kłótni, ale na spokojnie powiedziałabym mu, że musisz od tego wszystkiego odpocząć i po prostu jedziesz na ten czas np. do mamy. Może wtedy będzie miał czas na zastanowienie się co dalej. Nie można patrzeć na to, że macie dziecko... Dziecko nie może stać na drodze szczęścia matki czy ojca, więc gadanie aby ratować związek dla jego dobra jest bez sensu. Krzysiek jest dobrym ojcem, przynajmniej tak ja wnioskuje, z tego co piszesz. Potrafi się nią zająć pod Twoją nieobecność itd. On kocha Madzię i pamiętaj, że ona nie może się stać nigdy kartą przetargową... bo np. może być tak, że on Ci powie, że on Ci dziecka nie da itp... Niestety w związku często tak jest, że partnerzy jak stają się rodzicami to mają różne opinie względem wychowania dziecka i to powoduje kłótnie. I to jest zrozumiałe. Ale ten brak ciepła z jego strony mnie przeraża... zwłaszcza, że faceci zazwyczaj to straszni napaleńcy a z tego co kiedyś pisałaś, to on nawet nie chce zbliżeń 😞 Nie wiem co z nim jest, może ma jakieś problemy i sobie nie radzi (a nie mówi o nich Tobie), może to kwestia jakiegoś długotrwałego stresu, że zamknął się w sobie? Cholera go wie, ale liczę, że w końcu coś się zmieni. Oczywiście na dobre. Buziaki Kochana i uszy do góry. 😘

Gosiu pięknie wyglądasz... Tylko brzuszek Ci urósł a figurka zachowana. Buziaki dla mieszkańca brzuszka i dla Twojego starszego synka 😉

GosiuG i właśnie z tego powodu od miesiąca nie trzymam mojej akrobatki w bujaku, bo po prostu się nie da 😁 😁 😁 Ach ten Antoni, no no 😁

Wiola mam nadzieję, że jutro będzie już po bólu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dostałam się do kompa, mogę się poodwoływać,

Pierwsza sprawa, Persy, kochana, nie łam się!!! wiem że łatwo mówić ale ja też często tak mam z moim... mamy zupełnie różne charaktery jesteśmy zupełnie rożni i często, oj często się kłócimy ale siły w momentach załamania dodaje mi cytat z Moralności Pani Dulskiej, dość dosadny, jednak niekoniecznie dosłowny "Zabijać się? i dla kogo??? żaden mężczyzna nie jest wart by przez niego iść na wieczne potępienie" Pamiętaj, nie warto się smucić przez facetów, oni tacy są... chamy i tyle. Głowa do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesteśmy z Tobą!
ja ostatnio mojemu powiedziałam że jeśli między nami będzie tak że ciągle się kłócimy a dziecko tego słucha to lepiej będzie jak się rozstaniemy bo najważniejsze jest szczęście dziecka a nie ma sensu się zmuszać i męczyć jeśli nie można dać dziecku spokoju i szczęścia, bo wiadomo że dziecko w takiej rodzinie nie będzie szczęśliwe a ja dla Szymka zrobię wszystko... No i póki co jest cisza
No i zrobiłabym tak jak pisze Aga, zabrałabym małego i poszła na kilka dni, np do rodziców
Mittko Emilka jest cudna!!! jak fajnie sobie odpoczywa na trawce. No to teraz masz chwilę odpoczynku jak Dominiki nie ma 🙂

Gosiu, matko jak ja zobaczyłam co ten Twój Antoś robi to aż kopara mi opadła!!! Szok, jaki mały akrobata!!!

Wiolka, a ja Ci opalenizny nie zazdroszczę bo moje ciało ma wstręt do słońca i jest wystarczająco opalone... nie wspomnę już o śladach po okularach przy skroniach do ucha... masakra!!! moje ciało płonie na słońcu więc mam go dosyć!!!

PannoNikt ni wyobrażam sobie tego co czujesz odstawiając Marikę od piersi... to musi być jak koszmar... ojjj ja sobie nie potrafię wyobrazić że mogłabym przestać "cycować"... na samą myśl płakać mi się chce, no ale Ty MUSISZ!!!! I bądź dzielna!!!! przecież to dla Mariczki!!!

Asia, ja dawałam jak w przepisie, 2 łyżeczki proszku do pieczenia.

Gosiu, prześliczny masz brzusio!!!! super wyglądacie!!!

my z mamą i Szymkiem byłyśmy dziś u taty. Wyruszyłyśmy o 14 wróciłyśmy o 18.30!!! masakra!!!
targanie się z tym wielkim wózkiem do autobusu, potem do tramwaju, potem jeszcze kawał do przejścia... a z powrotem szłyśmy z buta bo mały śpiący się zrobił więc ok 3km dreptałyśmy pieszo... tatuś ok, śliczny ma noseczek!!! taki... porcelanowy jakby 🙂 jeszcze ciut spuchnięty ale wygląda jakby nic się nie stało no i mówi że czuje się jak młody bóg bo przez 30 lat oddychał tylko prawą dziurką 🙂 🙂 🙂 w poniedziałek wychodzi.

a mój mężu w Wawie i mnie wkurzył bo oczywiście jak jest wśród swoich to nawet zapomniał żeby napisać że jest dojechał a ja tu czekam godzinę aż się odezwie, nawet na smsa nie odpisał, a ja już czarne myśli że coś się stało... a placek oczywiście sobie musiał pogadać... ahhhh.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a to jedno ze zdjęć z sesji Szymka 🙂 reszta się robi
[URL=http://img51.imageshack.us/i/5432776.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9845/5432776.jpg[/IMG][/URL]

teraz już spadam

papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje drogie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Wybaczcie ale nie jestem w stanie się odwołac do wszystkich Waszych postów ale co nieco poczytałam.

Kajtucha - cudne zdjecie! Synka masz pierwsza klasa!

Persy - trzymaj się kobitko. Raz są chmury a raz świeci słońce... Też ostatnio to przerabiałam ale jakoś poradziliśmy sobie obiecując sobie wzajmenie, że będziemy dla siebie kochani i wyrozumiali. Ładnie nam idzie... ale momentami było ciężko...

My dzis zaliczyliśmy chrzest ;] Już nie mamy w domu małej poganki ;] Basia od dziś jest chrześcijanką pełną gęba! Strasznie sie cieszę, że mamy juz to za sobą, bo sen z powiek mi spędzało to, że Basia jest jeszcze nieochrzczona. Chrzciliśmy w kościele, gdzie braliśmy slub, na wsi a tam 7 maluchów naraz!!!! Ale poszło gładko ;] Jak jeden zaczął ryczeć to za nim cała reszta ;] Było wesoło ;] Nie mam jeszcze żadnych zdjęć ale jak bede miała to Wam pokażę...

Wiolka - a ja Ci tej opalenizny zazdroszczę!

Gosia - cudny brzuszek!!! bardzo tęsknie za takim ;] ale jak ostatnio mi brzucha wywaliło i zaczęłam się dziwnie czuć to strachu się najadłam. Niby dostałam jakieś tam plamienie delikatne po 60 dniach od ostatniej miesiaczki ale kto wie!? Będzie co ma być.... ;]

AgaK - zazdroszczę Ci tego domku własnego!!!

Mittka - Emilka ma cudny usmiech! Jest śliczna! Jak sobie pieknie rojbruje!!!!

A propos rojbrowania to Anek bije wszystkich na ~głowę!

A teraz uciekam kochane, bo jestem mega zmęczona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ Mamusie,
u nas nocka do dupy...tzn. Madzia super spała ale ja nie mogłam zasnąć. Kotłowały się we mnie myśli. Krzysiek wrócił o 3.00 do domu. I oczywiście przeszedł do porządku dziennego. Spytał się czy przyjdę do niego spać.
A ja póki co czuję do niego niechęć...po prostu przelała się czara. I chyba faktycznie potrzebny mi wyjazd. Wezmę chyba Madzie i pojadę na kilka dni...tylko zobaczę która z moim koleżanek będzie mogła mnie przyjąć...
Czyli wychodzi na to że tylko moja została poganką 😁
Szymuś ma piękne oczka... 😆
Gosiu, ja też Ci zazdroszczę brzuszka. Ach..... 🙂
No i baaaardzo dziękuje Wam dziewczynki za wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
U nas nocka do bani, moje dziecię budziło się co godzinę z zegarkiem w ręku żeby przez 5 minut pociągnąć trochę cyca. Teraz on się bawi w moim łóżku a ja zasypiam...

Akompf najlepsze życzenia dla Basienki z okazji chrztu!

Persy, trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

Mój chłop nie raczył się więcej wczoraj odezwać niż sms o którym pisałam... Placek. Ja mu dam! Dziś ja milcze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki w niedziele 🙂

ten moj wczoraj pszesadzil .... wczoraj polozylam sie wczesniej z wikusiem bo bylo cos po 20 i zasnelismy na lozku .... pwel cos tam mruknol kolo 11 w nocy ze idzie po papierosy na cpn i wrocil dopiero 1,30 przewracajac wieszak na kurtki zrzucajac mamie kwiatka ktory stoji na korytazu ... oznajmiajac mi ze pomagal sasiadowi kopac dol pod jakas rure i troche sie napili - powiedzial zebym przelozylam malusia do lozeczka bo on chce sie polozyc i przytulic do mnie a ja na to ze nie bo jest pijany i smierdzi mu z geby on wie wie ale czy moze ja nadal nie i poszedl spac do drugiego pokoju - spi do teraz .... wrrry chyba go dzis zamorduje ... ma tylko szczescie ze nie przewrucil sie na lozkow ktorym ja spalam z malym.

pannonikt nie smutaj sie - to dla waszego zdrowka bo ty dlugo tez bys tak nie pociagla ... na poczatku bedzie ci troszke trudno ale z czasem pojawi ci sie usmiech na twarzy zobaczysz
gosiu antek to swietny akrobata moze bedzie pracowac w cyrku 🤪
persy7 badz silna chociaz dla malusiej
mitka widze ze emilce sie podoba ta zabawa na kocyku 🙂
kajtucha ale sliczna focia ... i ciesze sie ze z tata wszystko juz ok 🙂
akompf wszystkiego naj naj z okazji chrztu 🙂

a tyle koniec ide zrobic sobie cos amciu bo glodna jestem [color=yellow][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyneczki 🙂

U nas nocka super mała zjadła po 5 i pospałyśmy do 8:30 🤪

Jej Szymuś ty przystojniaku jesteś przekochany,a te oczka ah ah czekam z niecierpliwością na następne fotki 🙂

Akompf zdrówka Dla Basi z okazji chrztu i błogosławieństwa Bożego 🙂

Pikasso ja też nie lubie jak mój śmierdzi alkoholem zawsze go wyganiam.

Kajtucha nie przejmuj się mój też wczoraj zapomniał o rodzinie.Pojechał w odwiedziny do swoich kuzynek i do ciotki a ciotka wyprawiała urodziny więc impreza była przednia.Nawet sygnału już nie puszczał nie mówiąc o sms-ie dziś tez jeszcze nic nie napisał.Kij mu w dupe wrrrrrr jestem wściekła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOBITKI 🙂

U NAS NOCKA OK ALE JA SIĘ COŚ NIE WYSPAŁAM ALE PRZEŻYJE 😉

AKOMPF NAJLEPSZEGO DLA BASIEŃKI Z OKAZJI CHRZTU 😘 NIECH ROŚNIE WAM ZDROWO 😘 😘
PERSY WYJEDŹ A ZOBACZYSZ JAK KRZYSIEK BĘDZIE BŁAGAŁ ABYŚ WRÓCIŁA 😉 TRZYMAM KCIUKI ZA WASZ ZWIĄZEK 😘 😘
KAJTUCHA ALE SZYMUŚ JEST CUDNY A TE NIEBIESKIE OCZY 🤪 ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH 😁 😁 😁
PIKASSO JA BYM CHYBA JUŻ UDUSIŁA SWOJEGO ZA TAKI WYBRYK 😠 ZA FACETAMI NIE ZDĄŻYSZ 😁 😁 😁

MIŁEJ NIEDZIELI WAM ŻYCZĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc babolki!

Milej niedzieli!

Emilka jest przeslodka! Az sobie skopiowalam jej fotke na pulpit 😜 😉 😁 😁

Wogole to wpadlam na taki pomysl zeby zrobic taki kalendarzyk ze zdjeciami naszych dzieciaczkow z kazdego miesiaca, od urodzenia do teraz 🤪 wiec wyslijcie mi wybrane zdjecia na emaila [email protected] 🤪 🤪 🤪 🤪 i zaznaczcie ktory to miesiac 🙂

Buziaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...