Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki słodziachny biznesmen 😘 😘 😘

Pikasso u mnie w PUP też zawsze kolejki straszne, zanim otworzą o 8 to już zawsze kilka ludzi stoi więc się wycwaniłam 😉 do 14 jest otwarty PUP więc idę po 13 i nie ma nikogo! Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby czegoś nie załatwić 😉 Spróbuj jeszcze raz dzisiaj przed samą 14 zobaczysz że Ci się uda 🙂 A z maluchem Cię nie przepuszczą, przynajmniej mnie nie przepuścili 🤢 ale to w ZUS...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

W ZUSIE TEZ NIE NIE PRZEPUSZCZLI - jedynie pan nam zawsze drzwi otwieral jak pod nie podjezdzalam ... nikogo nie obchodzilo czy jestem z dzieckiem czy bez ... tak zamo jest w pup .. mama teraz dzwonila i powiedziala zebym szla we wtorek z samego rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU JAKI SZYMEK JEST SŁODKI 🙂
ŚLICZNE MASZ TE ZDJĘCIA KAJTUSZKO 🙂
AŻ MI SIE ZAMARZYŁO ABY SOBIE KUPIC LUSTRZANKĘ, ALE W NAJBLIŻSZYM CZASIE JEST TO NIE WYKONALNE , BUDOWA POCHŁANIA WSZYSTKIE PIENIĄDZE 😞

ASIULA JA TEZ ZAWSZE CHODZE ZAŁATWIAĆ SPRAWY W URZĘDACH PRZED ZAMKNIECIEM 😁

IDE ZARAZ NA SPACER, WIĘC DO POTEM 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj AgnieszkoW to musisz solidnych argumentów użyć żeby się wyśmigać od pójścia do smoczycy 😜

Hehe Szymek to poważny gość.Świetne zdjęcie 🙂

Pikasso tacy są niestety ludzie nie przepuszczą i koniec.Mam nadzieję że w końcu uda Ci się wszystko pozałatwiać.

A my byłyśmy na zakupach,dziś fajnie się chodzi bo jest dużo chmur na niebie i słońce bardzo często zachodzi więc da się przeżyć 🙂
Potem musimy wyjść jeszcze raz bo jakieś awizo mam w skrzynce chyba znowu przychodzą te darmowe próbki bo już jedne w skrzynce miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeny jak ja się cieszę że mam teściową tak daleko... mąż teraz sam do nich jechał ale już coś pieprzy żeby jechać do nich w lipcu... na szczęście dla mnie, a dla nas niestety, nie będzie pewnie kasy bo musi dołożyć się do książek do pierwszej klasy dla córki więc pewnie nie za dużo zostanie... swoją droga tak mnie wkurwia od kilku dni że aż wczoraj w ogóle nie gadałam z nim przez tel. On tak lubi mnie pokurwiać że szok... przecież przez debila to my się wiecznie kłócimy bo on uwielbia mnie rozsierdzić jak to nazywa...

Mały zasnął a ja muszę nadrobić zaległości blogowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABOLKI 🙂

POZDRAWIAM WAS Z DESZCZOWEGO POZNANIA 😘 WŁAŚNIE OBERWANIE
CHMURY JEST 😮

WYBACZCIE DO POSTÓW SIĘ NIE ODNIOSĘ ALE PIOTRUSIWI SKŁADAM NAJLEPSZE ŻYCZONKA Z OKAZJI UKOŃCZENIA 7 MIESIĄCA 😘 😘

NO I MAMY LASKI LIPIEC ALE TEN CZAS ZAIWANIA 🤪 🤪

O I BURZA JEST 🤢

OKI KONCZĘ ODEZWĘ SIĘ DZIŚ WIECZORKIEM ALBO JUTRO 😉 TRZYMAJCIE SIĘ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane Mamusie 🙂

Wpadłam tylko się przywitać i złożyć życzonka Piotrusiowi, bo jakoś mi humoru brak 🤨

Piotrusiu dużo zdrówka 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gorąco 🤪

No to zostaję świadkową u mojej świadkowej 🤪 😁 Na szczęście tylko cywilny i przyjęcie w domu tak jak u mnie było 🙂 bo musiała bym bank okraść 🤢

Jeszcze nie wie daty bo w USC kombinują 🤪 albo sierpień albo wrzesień biedna w 7 miesiącu ciąży będzie przeżywać ten stres 😮
pamiętam że po porach ze stresu lałam na swoim cywilnym 🤪 🙃 😮

Ale pustki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!

Dziękuję Wam bardzo za życzenia w imieniu mojego 7 miesięcznego synka 🤪 🤪 🤪

Kajtucha superaśne to zdjęcie Szymka!!!

AgaK powiem szczerze, że marzę o ulewie bo nie ma czym oddychać 🤨 Wypoczywaj u siostry 🙂

Pikasso zazdroszczę Ci, że możesz sobie wyjść przed dom na truskawki 🤪

PannoNikt u mnie też humoru brak 🤢
Najchętniej powaliłabym sobie w worek treningowy żeby się rozładować!

Asiu no to fajnie, że będziesz świadkową świadkowej 😉 Ja też miałam stresa na ślubie 🤪

AgaW mi też się marzy lustrzanka, mieliśmy kupić, ale kasa się rozeszła. Siostra męża robi czasem fotki Piotrkowi lustrzanką i zupełnie inaczej wychodzą.
Współczuję kłótni o teściową 😮

Aga84 dużo zdrówka!

Persy fajnie, że Madzia nie boi się wody 😉

Akompf molestuj, molestuj, ale uważaj żeby znowu stresu nie było 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malusio jeszcze spi na dworze ale chyba jeszcze chwilke ... mleko juz sie gotuje wiec bedzie jak znalazl jak sie obudzi ...
zebralam z 9 rajek truskawek i starczylo mi tylko na 3 sloiki kompotu ... no tak to juz jest jak sie je po drodze do domu i w trakcie obierania 😁
u mnie tez by sie burza przydala bo strasznie sucho i goraco ... mlody musi spac w cieniu a tak to zawsze spal na slonku zakryty pieluszka zeby mu nie swiecilo a teraz nawet w cieniu jest goraco 🥴
przyszly ostatnie pieniadze za maciezynski marne 200zl ale i tak sie ciesze chociaz troszke zakupkow sie zrobi do lodowki i na chrzciny a w niedziele znow na wybory i znow stowka wpadnie do kieszeni 🤪

uciekam wstawic sloiki zanim zjem do konca te truskawki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my byłyśmy na tej poczcie,przyszedł obiadek,kaszka i miarka wzrostu z hippa 🙂
Popołudniu chmurki zniknęły i smaży.

PannoNikt co się stało???

Ewo a Ty czemu nie masz humorku??
No dziewczynki uszka do góry i uśmiech na twarzy 😘 🙂

Coś jeszcze chciałam,ale się wzięło i zapomniało.
No nic to lece do koleżanki na ciacho 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Mittko ale Ty masz dobrą koleżankę, obiadki, ciacho, no pozazdrościć 🤪
Pewnie jutro też dostanę paczkę bo dostaję zawsze w ten sam dzień co Ty albo dzień później 😜
O moim humorze to szkoda gadać!

Ja dostałam dziś do skrzynki gazetę twój maluszek, na okładce długopisem był napisany mój numer bramy i mieszkania więc nie mam pojęcia o co chodzi 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO JA DOSTAJĘ BARDZO CZĘSTO TĄ GAZETE I TEZ NAPISANY JEST NA NIEJ MÓJ ADRES 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA PIOTRUSIA BO JESZCZE MU NIE POWINSZOWAŁAM 😞 ☺️ OBY RÓSŁ SILNY I ZDROWY 🙂
A CO TAM WYSZŁO NA USG??

MITTKO TOBIE TO POZAZDROŚCIĆ TAKIEJ KOLEŻANKI, TEZ BY MI SIE PRZYDAŁA BO OSTATNIO BRAK MI CHĘCI DO GOTOWANIA.

PANNO NIKT MAM NADZIEJE ZE WSZYSTKO U CIEBIE W PORZĄDKU. WALNIJ SOBIE W KOŃCU TEGO DRINKA, NALEŻY CI SIĘ 🙂 MOŻE HUMOREK SIĘ POPRAWI 🙂

PICASSO NIE KUŚ TYMI TRUSKAWKAMI 😁

NO I OCZYWIŚCIE POSZŁAM DO SMOCZYCY. NIE CHCE SIE KŁÓCIĆ Z MĘZEM O TAKIE BZDURY, WIĘC SIĘ PRZEMOGŁAM I POSZŁAM.... A TAM GOŁĄBKI, PIEROGI RUSKIE 🙃 POJADŁAM I JESZCZE DO DOMKU MI DAŁA 😁 😁 CZASEM JEDNAK WARTO SIĘ POSŁUCHAC MĘZA , NO I MĘZU ZADOWOLONY ZE MAMUSIE MU USZCZĘSLIWIŁAM 😁 😁
ALE CO SIE TAM NAWKURZAŁAM W DUCHU... NIE WIEM CO BY TA MOJA SMOCZYCA MUSIAŁA ZROBIĆ ZEBYM JĄ TAK NAPRAWDE ZACZĘŁA LUBIĆ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najlepsze życzenia dla Piotrusia!!! rośnij duży i zdrowy słodziaczku nasz kochany!!!

Aga ja też nie wiem bo moja musiałabym zrobić żebym ją plubiła... chyba nie ma takiej rzeczy... no chyba żeby mi dom wybudowała na działce min 1500m kw i go urządziła wg mojego życzenia... choć i to wydaje się być za mało jak pomyślę ile od krowy doświaczyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po ciachu,Emila wykąpana śpi 🙂 i mam nadzieję że tak jej zostanie bo dziś bardzo kiepsko śpi non stop się przewraca z boku na bok.

AgnieszkoW to Cię smoczyca uraczyła 🤪

Jej ale dziś ruch 😞

Mnie też coś dopada zły humor 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MITTKO A JAKIE CIASTO JADŁAŚ?? I CZEMU MASZ ZŁY HUMOR??

MOJA TEZ WYKĄPANA I PO CYCU ALE ANI MYŚLI SPAĆ. BIJE W ŁEB GŁODKA 😁

A RUCH NA FORUM RZECZYWIŚCIE ZAŁAMUJĄCY 😞 😞 WYKRUSZAMY SIĘ CZY CUŚ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się dołączam do życzeń dla Piotrusia!!! Wszystkiego NAJ...RADOŚCI, SŁOŃCA!!!!! 🙂 🙂 🙂
Dziś miałam dzień pod znakiem wyprawy...jazda pociągiem, autobusami itd. Pół dnia noszenia małej na rękach....jednym słowem padam na ryj!!! Tak więc oddalam się do wyrka. Pa Mamusie...do jutra! Spokojnej nocy i słodkich snów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...