Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ojj ja jestem ciekawa, kiedy po raz pierwszy spedze noc bez mojego malenstwa... moi rodzice chyba bezemnie pierwszy raz byli jak mialam kilka tyg bo na wesele jechaliz tego co mi mama mowila i ja z babcia zostalam. ciekawe czy ja bede sie bac zostawic moje malenstwo z kims... dzisiaj sie z tata przekomarzalam:P bo on ,ze ma 46 dni urlopu od dzisiaj a ja tak samo a on,ze w zime jeszcze 2 tyg bedzie miec a ja do niego,ze ja 20tygodni 😁:P heheh ale sie usmialam 😜 a obiadek smkowal, bo chlodnik owocowy na taki upalny dzien to chyba najlepszy obiad! a jutro jakas rybke usmaze albo na parze zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam podobnie, Oli zajmuje mi tak dokładnie cały dzień, albo wyciąga mnie codzień na basen , albo na roliki albo poprostu marudzi, ze jak jej nie ma to jestem zdekoncentrowana 🙂 nie wiem co zrobić z wolnym czasem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie pamiętam kiedy iśke po raz pierwszy zostawiłam na noc,ale już po dwóch miesiącach wyszłam na spotkanie klasowe,córa jednak została z mężem więc byłam spokojna 🙂 bawiłam się do północy :P zresztą jak była mała to była bardzo grzeczniutka dopiero gdzieś od 4 roku życia diabełek w nią wstąpił 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ma swoje humorki :P zresztą niektóre dzieci się zmieniają kiedy pójdą do przedszkola,jedne na lepsze a w naszym przypadku było w drugą strone :P ale nie narzekam,mam z niej dużą pomoc ogólnie jest rezulutna i mądra tylko troszke leniuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie czytać zarówno o kopniaczkach jak i o tych waszych większych dzieciątkach 😉

Czytałam w wyborczej gazecie, że od stycznia 2010 jest zmiana w ilości tygodni macierzyńskiego urlopu z 20 na 22 tygodnie i dotyczy rózniez mam, ktróre są podczas tej zmiany na macierzyńskim, nawewt jeśli zaczął on się przed poczatkiem 2010 roku,. Wg tego załapiemy się już na 22 tygodnie 🙂 fajnie co?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mnie zgryz uspokilas ! 🙂 a ja z wolnym czasem co bede robic? jesli ma sie taka pogoda utrzymac to skombinuje basenik i na podworku sobie rozloze i bede sie w nim kapac :P do tego bede gotowac, i juz porzadkowac 2 pokoju, stara szafe do wywalenia dam i klamoty niepotrzebne tez, bede kazala biurko przeniesc do sasiedniego pokoju a tam gdzie bylo biurko bedzie pokoj dla nas i dla malenstwa, tam jest chlodniej w wakacje a cieplej w zimie wiec nawet lepiej bo tu gdzie teraz mam sypilanie i gdzie wlasnie siedze to moze jest 40stopni i nic nie da sie z tym zrobic... a do tego planujemy maly remoncik w jednym pokoju wiec cos pomysle chociaz wiadomo, sama nic nie zrobie. do tego mysle,ze poodwiedzam rodzinke, poczytam no i w jakas niedziele nad morze sie wybiore, moze nawet w ta? hmm... no i bede duzo odpoczywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a jeszcze pisalysmy o tym becikowym itd. Wiecie moze jaki jest prog na osobe jesli chodzi o te dodatkowe 1000zl? chociaz my pewnie przekroczymy chociaz moja wyplata to tylko 100zl bo jestem pracownikiem mlodocianym ;/ ale moze udaloby sie jakies zaswiadczenei zalatwic ,ze niby dziubek mniej zarabia? Czy jesli bedziemy mieszkac z moimi rodzicami to rodzicow zarobki tez sie licza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczkaa,ale żeś wszystko zaplanowała z najdrobniejszymi szczegółami,podziwiam takie osoby bo ja to całkiem inna jestem 😆

Ja tam na szczęście będę miała tyle wolnego ile zechce z iśką siedziałam do 3 lat i teraz pewnie też tak będzie o ile wcześniej nie zwariuje w domu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam na dole podzwonic do lekarzy i sie zarejestrowac :Pmy ciezarne to mamy dobrze, dzwonie zeby sie zarejestrowac do gin,pierwszy wolny termin 23 pazdiernik czy jakos tak, mowie ze jestem w ciazy to pytaja na kiedy chce 😁 , dzwonie do endokrynologa , okazuje sie ze JUZ nie ma wolnych miejsc, mowie ze jestm w ciazy i ide juz 21 lipca :P czyli teraz we wtorek, my to mamy dobrze 🙂

I wlasnie pije ice tea i jem nalesnika z nutella i zmrozonym bananem 🙂 tak na ochlode 🙂 pychotka! 🙂

kurcze... troche wiecej niech podniosa ten prog, zreszta to becikowe tez jest smieszne! a my za becikowe chcemy zrobic chrzciny dl;a malenstwa albo zalozyc konto w banku i wplacic becikowe, a pozniej co miesiac 100zl i po kili latach wplacic na lokate i tak,zeby malenstwo dostalo to na 18-stke albo chociaz tak na czarna godzine jak cos sie zachce jej/jemu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co, ja to jakaś niedzisiejsza jestem , myslałam ze wszystkie mamy dostają becikowe bez względu na zarobki... 500 na osobę?? może jeszce brutto? ha, śmieszne normalnie, ja miałam zamiar przeznaczyć na wózek, ale jeśli są takie warunki to raczej nici z tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a jeszcze dodatkowe pieniązki jak jesteście ubezpieczone w pracy to też naogół jakiś dodatkowy 1000, tak jest u mnie przynajmniej, na a w przyszłym roku odliczenie od podatku na dziecko też tysiak, niby nic ale zawsze cieszy, można przeznaczyć na potrzby związane z dzidzią czy remontem, bo mnie też czeka malowanie mieszkania i organizowanie kącika dla dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...