Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre to się tam tak rzucają jakby to ich dzieciom ktoś krzywdę robił jak piwo wypije, bez przesady przecież ty nie pytałaś o upicie się tylko o piwo bezalkoholowe.
No cóż najlepiej pisać w swoim gronie, bo tu przynajmniej nikt nikogo nie obraża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

KURCZE DZIEWCZYNY ALE ZROBIŁYŚCIE MI SMAKA NA KOMPOCIKI. JA JUZ NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ GRUSZEK BO JE UWIELBIAM. 🙂 RZECZYWIŚCIE FREDECZKAA MASZ ZAPAŁ DO TAKICH SPRAW JAK JA MAM IŚĆ DO KUCHNI COKOLWIEK UPICHCIĆ TO MNIE KREW ZALEWA. JA PO PROSTU NIE LUBIE GOTOWAĆ. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Istna wojna się tam zrobiła 🙂

Ja badanie ginekologiczne mam co wizyte,usg rzadziej,a krew i mocz jak do tej pory miałam robione dwa razy i pewnie jak pójde teraz to znowu dostane.Po za tym czeka mnie już niedługo ta straszna glukoza i chyba zwymiotuje zanim zrobie to badanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam badania krwi i moczu 2 razy i teraz jak będę na wizycie 23 lipca dostanę skierowanie na kolejne badania. Plus dodatkowe badania na żółtaczkę i HIV bo ponoć teraz zlecają wszystkim kobietom w ciąży, ale to w sumie bardzo dobrze. Badanie ginekologiczne mam na każdej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe emmax domyśliłam się w końcu, czasem mam plamę na pamięci :laugh:
Ewa84 wpisz na NK Wioleta i Dubrovnik to Ci wyskoczę 🙂
Na żółtaczkę i inne (ale chyba na HIV nie) miałam robione przy okazji badania grupy krwii.
Kurcze muszę opierniczyć moją gin 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka jak już zrobisz to imię to masz dostajesz kod jak do sówaczków, skopiój go. Wejdz na swój profil na brzuszku, tam masz edycja, aktualizuj swój profil, popraw swoje dane i na końcu w ustawieniach forum wklejasz sobie ten kod z gliterów i juz masz 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny , już wróciłam z baseniku,ale po drodze w aucie zgrzałam sie na nowo 🙂 akompf ja ładuję się w strój sprzed ciązy, dwu częściowy, trochę dziwnie się w nim czuję taka doobrze zbudowana hih,
nakupiłam owoców na kompot : wisienki, nektarynki i jabłka, zaraz się zabieram za nie 🙂
nie ma co się denerwowac niektórymi ludzmi , to do Wioli
ja miałam dzis niemiłą sytuację na stacji benzynowej z takim chamem, ale przykre jest to ze nikt się za mną nie wstawił, dopierow jak facet wyszedł to kasjerka skomentował ze nie dość ze chaM to jeszce śmierdzący 🙂hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Zrobilam zakupy, obiadek i posprzatalam teraz chwila na kompa :P

Akompf ja zrobilam tak ,ze filety z pangi pokroilam w kawalki roznej wielkosci, najpier je wyturlalam w bazyli itd pozniej posypalam sola i pieprzem i obtoczylam w mace i na patelke 🙂 a do tego kapuste kiszona posiekalam i dodalam lyzke oliwy troszke pieprzu i cukru i ziemniaczki ugotowalam bo moi rodzice lubia 🙂

emmax ja uwielbiam gotowac 🙂 chociaz nie zawsze sie chce i byl taki okres ,ze nic mi nie wychodzilo... wtedy na troche przestalam gotowac bo sie zrazilam ;/

Mittka pewnie po jakims czasie tez bede miala takie zalamanie nerwowe :P ostatnio sie obrazilam na mojego kochanego bo naczyn nie pozmywal 😠 ale zla bylam!

A jesli chodzi o tamto forum to niektore babeczki przesadzaja... ja mam wujka ktory jest znanym kardiologiem, jeden wujek co umarl 2lata temu byl pisarzem ,moj dziadek byl wujtem czy kims tam itd itp moja siostra jest wyksztalciuchem ,zamiast za dzieci sie brac to doktorat zaczyna a pozatym nie od srodowiska wszystko zalezy!
Moja siorka nie miala z kogo brac przykladu bo tylko kilka osob w rodzinie bylo po studiach, i ogolnie ciezko bylo sie odstac na jakiekolwiek studia a ona nawet nie miala sie gdzie uczyc na poczatku bo dopiero jak poszla do skzooly sredniej rodzice powiekszyli dom o 3 pokoje a i tak udowodnila wszystkim,ze dla chcacego nic trudnego i juz jak miala 19lat zaczela studia i samodzielne zycie a do tego studia skonczyla z wyroznieniem a przebywala raczej w towarzystwie normalnych ludzi. wiec towarzystwo w jakim sie czlowiek obraca wedlug mnie nie ma znaczenia!

Wiolka ja mam badanie ginekologiczne na kazdej wizycie i jesli chodzi o badanie krwi i moczu mialam 2 razy krew badana raz to te podstawowe badania a drugi raz dlatego,ze wyniki mialam zle z ta tarczyca i teraz we wtorek jade do endokrynologa i nie wiem czy znowu badan nie bede miala robionych.


Agnieszka wyskakuje Ci ,ze Bartuś 🙂

Kobietki wiecej zapalu do kuchni 🙂 poprostu zacznijcie gotowac cos innego a nie ciagle te same obiadki na okraglo :P
Zrobcie canneloni, rybke na parze, leczo czy cos innego 🙂
A nie ciagle, kartofle i schabowy,mielony, gulasz,pomidorowa i rosol :P bo to chyba najczesciej w kazdym domu sie gotuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki

Właśnie wróciłam z nowym nosidełkiem. Co prawda uzywany kilka razy ale się wyczyści i będzie git! Wygląda na wygodne, ale przekonamy się pewnie za kilka miesięcy 😉

Co do wątku o piwie bezlakoholowym to chętnie sobie poczytam, fascynują mnie takie bezmózgie wypowiedzi 🙂 na tyle, że mogłabym pisać magisterkę z socjologii forum internetowych 🙂 hahaha

Wyszłam na chwilę z biura i już zalewam się potem. Dobrze, ze mam tu dość chłodno, bo w Poznaniu na ulicach skwar na maxa!

Za chwilę tez dodam sobie gliterki 🙂 A co! 🙂 🙂 🙂 🙂: 🙂 🙂 🙂

Zgryz - ja niestety nie miałam za bardzo czasu na baseny dlatego nawet nie mam stroju kąpielowego. No dobra... może i czas był, ale te kompleksy... Wiem, wiem co napiszecie 🙂 Ale tak mam i tyle.

Wiolka - brzusio masz cudny - to fakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...