Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

jedne z najsłodszych pampersików (z weluru) jakie mam 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05254__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tyle 🙂 mam tego mnóstwo 🙂 bodziaków 20 sztuk, pajacy, śpiochów... sukieneczek chyba z 15 , spodni 🙂
Cały wielki karton ubranek 🙂

Idę zjeść sobie białą kiełbaskę mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaa Agnieszka Śliczne buciki!!!!! ja nie mogę!!!!

Robie niespodzianke kulinarna męzuniowi ale nie napisze narazie co bo wiadomo, ze męzuś wpadnie na pomysł żeby sprawdzić czy się Wam zwierzyłam z tego :P - otóż mężu kochany - cwana jestem bestyja i stąd sie nic nie dowiesz! :P hehehehe

Kurcze bela mam dwie natretne muchy w domu, których nie moge ani ubić ani przepędzić a sa tak wstretne że potrafią usiąść mi na palcach jak piszę ;/ a bzycza jak głupie! 😠

Mittka - super, ze Emilka rośnie zdrowo jak na drożdżach 🤪
a ja lubię remonty, nie lubię jednak jak mi pieniązki z konta znikają ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megulka stópki dzidzia na pewno będzie miała malutkie 🙂 te buciki, które mam na pewno do roczku tylko pozakładam i do widzenia 🙂

Akompf coś tam wymyśliła kobitko ?
Mój mąż tak nie nawidzi much ja Ty, jak zobaczy jakąś to chodzi za nią tak długo aż ją zabije hah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam już sporo odłożonych rzeczy.
Brakuje mi bluzek, bo wszystkie są właśnie za krótkie i sięgają mi pępka.
Jeszcze tylko 3 miesiące i zaczniemy wracać do naszych normalnych ciuszków 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh, męzulek dzwonił, ze już wraca do domu, więc nie zajrzy na brzuszek :P Moge wam powiedzieć, ze robię mu całą masę szaszłyków 🙂 MNIAMMmMM 🙂 heheheh i do tego suróweczka, no i ten bigos, który uwielbiamy oboje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akopmf, ja po poprzedniej ciąży nie wróciłam do swoich rzeczy, bo były po prostu za duże. Leciałam strasznie szybko z wagi.
W miesiącu ważyłam 66 (przytyłam 10 kg) a jak mała miała 3 miesiące ważyłam 50, potem spadło do 48 😞 Wyglądałam strasznie :/
Teraz wiem, że na szczęście do takiej wagi nie wrócę, bo już przytyłam jakieś 7 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam na chwilkę tylko się przywitać...

Nie mam ostatnio na nic czasu, jakaś taka zabiegana i niepozbierana jestem 😞
Doba powinna mieć 48h

Padam na twarz, a mały kopie niemiłosiernie, wpycha mi stópki między żebra, a rączkami boksuje w pęcherz moczowy 🙂

Może wieczorkiem znajdę więcej czasu żeby sobie z Wami kochane poplotkować - oczywiście jeżeli nie pójdę spać - ostatnio godzina 20.30 to moja pora na spanie, szok. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę sobie poleżałam i już główka lepiej pracuje i nie boli 🙂 🙂 🙂
No nie Akompf wybacz ale właśnie jadę do Ciebie na szaszłyki :P :P :P (oczywiście w myślach :P :P )
AgnieszkaW te buciki powalają są cudne 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez jadę do Akompf na szaszłyki mmmm
zdradź nam kochana chociaz jak robiłaś 🙂 może jutro tez zrobię 🙂

AgaK fajnie ,że sie lepiej czujesz 🙂

Co do ubrań to tez juz mam wszystko za małe, koszulki tak jak mówi PannaNikt sięgają do pępka echhh ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zajrzałam tylko na chwilke co tam pisujecie 🙂 jestem u rodziców,ale zaraz tatuś mnie zawiezie do domu,to Wam pokaże co upolowałam w lumpku 😁 ale nie bylo specjalnego wyboru,było bardzo dużo bodziaków z krótkim no ale myśle sobie po co tyle tego brać :P

AgnieszkaW te ciuszki są przecudne mmm i jak któraś powiedziała buciki z serduszkami przecudne 🙂

Dobra zmykam dziewczynki odezwe się jak będe w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam. Oczywiście bez mebli bo nic nam nie pasuje. Jak już jest coś fajnego to wymiary nie takie 😠 Jutro podjedziemy do Komandora zobaczyć ile by kosztowała szafa na wymiar.

Ciuszki macie cudowne!!! Wszystkie takie słodkie 🙂
Wkleję Wam zaraz 3 zetawy z Pepco za grosze 😉

Mittka super, że z Emilką wszystko dobrze no i najważniejsze że z łożyskiem jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...