Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Zgryz ciuszki superowe a tego śpiworka to Ci pozazdrościłam też chce taki :P

Kajtucha gratuluje synka i czekamy na fotke 🤪

Ja nie pisałam jeszcze o kosmetykach słyszałam że oilatum czy jakoś tak się pisze są dobre ale drogie nie mam pojęcia jeszcze nad tym nie myślałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha gratuluję synka!!!Wrzucaj fotę 🤪

Zgryz ciuszki mi się bardzo podobają, śliniaczek jest przesłodki 🙂 🙂 🙂

Mam wieści od BTISerdecznie was wszystkie pozdrawia, nie ma jej na brzuszku bo w pracy nie ma jak a jak wraca do domu to juz nie ma sił wchodzic na kompa (całkiem zrozumiałe), poza tym czeka ją ta obrona. Napisała, że od października znowu się uaktywni. Jej synuś ma już 1399 gram a trzy tyg temu miał 725 🤪 🤪 🤪 czyli rośnie nam niezłe chłopisko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka to super że u Bti7 jest wszystko w porządku 🤪 🤪 Faktycznie kawał chłopiska ma już pod sercem :laugh: :laugh: :laugh: Ja się dowiem w poniedziałek ile moje szczęście waży :P :P
Ja jeszcze nie wiem jakich kosmetyków używać będę dla maluszka, nawet o tym nie myślałam 😉 😉 😉
Kajtucha życzę udanego wyboru imienia dla synka 🙂 🙂 🙂
A ja dziewczynki zaraz uciekam do teściówki na obiadek :P :P
Dziś śledziki i ziemniaki w mundurkach 🤪 🤪 Pychotka :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozdrowienia dla Bti i powodzenia na obronie - mnie czeka to samo niebawem ;(

Ja też nie wiem jakie kosmetyki będę kupowac. Chyba zrobię tak jak Ewa i zaczekam na Wasze porady 🙂


Kajtucha gratulacje 🙂 kolejny synek 🙂 szkoda, że nie ma u nas bliźniaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam 🙂

Mittka, zycie potrafi splatac figla, ale pomysl o tym w inny sposob, w brzuszku masz cudowna mala istotke i ona jest z Toba w ten dzien, a to tak jakbys miala meza przy sobie 🙂 no i oczywiscie jeszcze starsza cora - to tez czastka meza 🙂

PannaNikt, no ladnie poczatek szkoly a corcia juz wagary ma :P ciekawe co jej napiszesz na usprawiedliwieniu 🙂

Zgryz sliczniaczek slodki! i mi odrazu go pokazywalo :P i ogolnie wszystko super 🙂


Kajtucha gratuluje synka 🙂

To BTI ma wielkiego chlopa pod sercem :P

a ja bylam po zwolnienie, narazie mam do 8.10.2009 od wczoraj :P

i pozniej poszlam do cioci powiedziec,ze zajme sie dziecmi od poniedzialku, i poszlismy z Olcia do szkoly po Lukasza i Alicje i sie bardzo ucieszyli :P i pani chwalila Łukasza ,ze bardzo grzeczny byl ( szok! ) tylko,ze spiewa na lekcjach... i bardzo duzo biega haha :P a moj brat przyjechal tam do ciotki dac mi klucze od domu, bo jechal akurat jak do ciotki szlam i dalam mu i poznal dzieci i pozniej tam mowil cos,ze ten Łukasz to baaaardzo zywe dziecko jest i wtedy ciocia mu powiedziala,ze jest nadpobudliwy i byl bardzo zdziwiony.
Wszyscy sobie zartuja, ze taki nadpobudliwy, ze takie zywe dziecko a jak sie dowiaduja ,ze ma ADHD to nagle im sie glupio robi jakby jakis uposledzony byl 😠 .
Mama u nich byla, i starsza siostra tez. O tym,ze mama byla dowiedzialam sie od cioci, a ze Sandra od dzieci. I ta najmlodsza Olcia ,mowi do mojej cioci mamo... hmm dziwnie sie czulam jak slyszalam ,ze mowi mamo do mojej ciotki ale widocznie jest jeszcze zbyt malutka zeby zrozumiec co i jak... ogolnie ciocia byla zdziwiona,ze Olcia jeszcze pije wszystko z butelki i nie potrafi z kubeczka i ze nie siusia na nocnik, ale akurat to wiedzialam wczesniej. Olcia bedzie oduczana picia wszystkiego z butelki i uczy sie powoli siusiu na nocnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ciocia dzisiaj sie zdziwila,ze juz 7 mies i tydz :P
myslala,ze 6-ty haha :P powiedziala,ze malutki mam brzuszek ale ze nie mam sie tym martwic, bo skoro lekarz mowi,ze plyny owodniowe ok i ze maluszek tez ok to nawet dobrze,ze nie mam ogromnego brzuchola bo rozstepy bym miala.
Bo z tymi moimi zdjeciami to jest tak,ze robie je zazwyczaj dopiero jak sie najem haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, witaj w klubie. Na mnie patrzyli się zawsze jak na nastolatkę w ciąży :laugh:
I nadal tak patrzą. Matki z przedszkola sądziły, że jestem opiekunką Majki i że mam z 18 lat ☺️
Kajtucha, witaj wśród nas i gratuluję synka 🙂

Ja również intensywnie zastanawiam się nad wyborem imion, i za nic mi żadne nie pasuje. A jak mi się już w miarę podoba to mężowi nie odpowiada.
Wstępnie chłopiec będzie się nazywać Marcel, tak miała się nazywać Maja. Dla dziewczynki jeszcze nie znalazłam. Czyli mam ten sam problem co w pierwszej ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ciąży nie prowadzi ginekolog tylko położna 🤨 Więc w gabinecie w przychodni nie ma sprzętu usg. Usg wykonują tylko w szpitalu ☺️
Mogłabym pójść w sumie prywatnie, ale za tą cenę mogłabym kupić łóżeczko. No i mąż mówi żebym cierpliwie czekała na grudzień 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie...u mnie też ciekawość zwyciężyła:P 😉
Chociaż tak naprawdę to jeszcze mogę się zdziwić jak pójdę na USG. Moja koleżanka do 33 tygodnia była przekonana iż ma dziewczynkę po czym nagle na USG wyszło iż będzie chłopak:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item726845154_mata_edukacyjna_maty_dla_dzieci_super_promocja.html zobaczcie jak tanio . szkoda ze marcina nie ma w domu... moze bym go naciagnela :P ja mam w portfelu juz tylko 20zl 😁 i w skarbonce jakies 10zl haha :P

ale dzisiaj rozmiawialam z ciocia i ona mi mowila,ze na poczatek tak 6-7 zl na godzine bysmy ustalily ze bedzie mi placic a ja mowie jej,zeby dala spokoj a ona powiedziala,ze rodzina rodziną ale ona przeznaczone pieniadze ma na dzieci i ze i tak nianie musi jakas szukac a ze dzieci nie chca nikogo innego niz mnie i ze skoro ona nie moze sie dziecmi zajac a ja bede ich pilnowac to mi zaplaci. wiec cos tam zawsze grosza wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku i jaka cudna karuzela! 😁 http://www.allegro.pl/item726918396_karuzela_z_projektorem_i_pozytywka_promocja.html

Persy ja wczoraj pytalam mojej gin czy przypadkiem moja kruszynka sie w chlopca nie zamienila ale mowila ,ze nie i ze szczerze mowiac po tym jak godnie prezentuje swoje krocze to nie sadzi,zeby moglaby sie przy porodzie w chlopaka zamienic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...