Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja zapomniałam się zapytać jak jest ułożony 😞 😞 Teraz dopiero będę 12 października u doktorka więc w tedy się dowiem w końcu to już będzie 32 tydzień i maleństwo powinno już byc główka w dół 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobno do 30-32 tygodnia jeszcze szaleją w brzuszkach. Później już mają gorzej bo wiadomo mało miejsca.
A ja mam wrażenie że jest jeszcze dość nisko... bo najbardziej mnie kopie na wysokości pępka. Chociaż coraz ciężej mi jest ocenić bo faktycznie jej łapki, nóżki i dupka jest już wszędzie:P :laugh:

Kurcze gardło mnie boli...mam nadzieje iż nie dopadnie mnie teraz jakieś choróbsko 😠

No ja idę w najbliższy piątek na USG. Już się nie mogę doczekać. No i w piątek mam glukozę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat wody był poruszany. Ja na szczęście wode uwilebiam i tylko ona gasi moje pragnienie. W pierwszej ciąży wypijałam nawet do 5 litrów dziennie 😲 Normalnie mąż nie mógł uwierzyć jak ja tyle mogę pić.
Teraz piję tak około 2 litrów 😉
Kawę pijam raz na tydzień lub rzadziej. Za to cola, to moja pokusa nr jeden i lepiej żeby nie było jej w mojej lodówce, bo inaczej podpijam 😉

Co do ułożenia dzidzi, to na szczęście na razie jest głową w dół, bynajmniej tak położna wymacała 😉 9go listopada będziemy się upewniać poprzez usg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK ja też się stresować zaczynam, bo choć to druga ciąża, to prowadzona jest zupełnie inaczej, w innym kraju itp.
Boję się, że nagle języka zapomnę 😉 i w ogóle wiele obaw przede mną. Najgorzej boję się, żeby dziecko nie zaraziło się paciorkowcem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki,

Jestem ale drugi dzień mam takiego lenia, ze ho ho!
Meżunio wrócił z pierwszej swojej jako wychowawcy wywiadówki, teraz siedzi przed kompem a mi sie nadal nic nie chce!
Jutro glukoza! Znów wstać muszę przed 7:00 😞 Co ja Fredeczka, żeby tak wczesnie wstawać? 🙂 hehehhe Swoją droga ciekawe gdzie ona sie podziewa...

Nadal czekam na paczkę z rożkiem i okryciem kąpielowym...

Jak rozpoznajecie gdzie jest nóżka a gdzie rączka maleństwa? Czy poprostu macie przeczucie? 🙂 Ja dostaję kopniaki tylko z lewej strony, a ostatnio nawet i z góry, rzadko z prawej, może tam ma rączki? 🙂

Uciekam od kompa 😁 poprzytulam sie do męża bo ostatnio zarobiony jest mocno 😞

Dobranoc Grudnióweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!
27 stron ale postaram sie nadrobic :P

Dziewczyny a mi sie brzuch ani nie robi twardy ani nie odczuwam zbyt czesto skurczy ... hmm... ale za to ostatnio czesto mnie boli, bo jak mala mnie zaczyna mocno kopac to az podskakuje z bolu i jak znowu zasnie to wtedy zaczyna mnie brzuch bolec i mam wrazenie,jakbym miala miec siniaki :/

Wiolka 11kg to nie jest tak duzo,tymbardziej,ze teraz waga w miejscu :P ja za to sie strasznie opycham! :/ cale dnie tylko jem i jem i jem i jem i duuuuuuuzo slodkiego pomimo,ze zgaga zyc mi nie daje :P ale do przodu 8kg... :/
( Marcin nadal mysli,ze 5kg 😁 )


eeee brzuszek cos nie chce mi kolejnej strony wyswietlic wiec pozostaje mi tylko pozegnac sie 😞

Dzisiaj jade do szkoly z mamuśka i do dyrektora ide dać mu zaświadczenie od gin,że mam sie oszczedzac. I na jakies zakupki przy okazji pewnie tez wejde, a co! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki 🙂

Ja niedawno wstałam, zaraz sobie zjem śniadanko i obejrze co Agusia upolowała w lumpku 🙂

Potem niestety zabieram się za naukę, ale dziś juz ostatni dzień bo jutro juz obrona hhaha będę się bronić rękami, nogami a nawet brzuchem jak trzeba będzie... haha... no własnie, to u mnie normalny objaw - kiedy sie stresuje, włącza mi się
głupawka 🙂

Dziewczyny moja dzidzia to chyba już była ze 100 razy odwrócona główką a nawet dupką... ona jest taka ruchliwa ostatnio, że aż śmiać mi się chce z tych jej fikołków 🙂 i tez jest juz nad pępkiem. Czuję czasem cos twardego, okrąglutkiego - to pewnie główka , albo pupcia... rączek i nóżek nie potrafię wyczuc, moge sie jedynie domyslać 🙂
Czasem jak mała się wyciąga to robi mi na brzuchu ,,guzy'' jak to określa mój mąż 🙂 zniekształca mi tak smiesznie brzusio 🙂

Mittka ja się wcale nie dziwię, że Ty przez weekend się nie wyspałas, ja jak bym tyle czasu męzulka nie widziała, to też bym koło niego zasnąc nie mogła 🙂

A teraz Wiolka czeka na swojego ukochanego i ona będzie chodziła niewyspana jak jej mąż przyjedzie haha

Fredeczko zaglądaj tu częsciej, bo coś nas ostatnio zaniedbujesz 😞 A jeśli chodzi o Twoją wagę, to faceci czasem nie muszą wszystkiego wiedzieć 🙂 mój to niestety zagląda mi do karty ciąży, taki zainteresowany jakie ciśnienie miałam, wyniki itd, więc z waga go tez nie oszukam 🙂

No idę robić śniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...