Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

No ja naprawde nie wiem co Wy sobie wyobrażacie, przeciez u nas na forum jest zakaz chorowania !!!
No a tak poważnie to dziewczynki nie lekceważyć swojego stanu tylko do lekarza jutro jak nie będzie poprawy.

Co do imprezki to ja poprosze cole - jak szaleć, to szaleć, a nie tam jakiś soczek malinowy haha

Akompf na pewno zajrzę do tej ksiązki 🙂

Wiecie co kobietki ja tez juz zmykam spac. Za dużo wrażeń jak na jeden dzień, a i noc miałam cięzką...

Trzymajcie się, brzuszki do góry, nie chorujcie, dbajcie o siebie i nie narabiajcie się za dużo 🙂

Buzka

Dbranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Grudnióweczki!

ja jeszcze pewnie tu zajrzę nie raz dzisiaj 🙂
Dzieki za miłe słowa!
Wiolka - tam nie ma skosu, tylko zdjecie jest zrobione w trybie panoramicznym (posklejane z kilku) i trochę zniekształciło ściany :P Poza tym nie ma jeszcze rolet i wykładziny/dywanu jakiegoś...
Swoja drogą dobrze jest mieć taką funkcję w aparacie telefonu 😁

Co do chorowania to pewnie za tydzien bedzie po wszystkim... Mnie na szczęście nic nie bierze - ufffffff
Zdrowieć grudnióweczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, niestety już moja stronka nie działa 😞 nie opłaciłam abonamentu 😞 a muza to soundtrack z serialu Dexter. Jak chcesz to znajdziesz go tu: http://www.youtube.com/watch?v=1xgGDxw-NmM

Cały soundtrack do tego serialu jest boski! A serial jeszcze bardziej! Polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorową porą 🙂 Dopiero wróciłam do domu, ale musiałam jeszcze zajrzeć na brzuszka. Po zakupkach poszłam z mężem na pierogi, a później do kina, obejrzeliśmy sobie fajną komedię i humorki od razu lepsze 🙂
Pokupowałam dzisiaj kilka pierdółek dla Piotrka, strasznie drogie te drobiazgi wbrew pozorom. Kiedyś kupiłam szczotkę do włosów, a później wyczytałam, że sztuczne włosie jest dla starszych dzieci, a dla niemowlaków musi być naturalne kozie włosie no więc zakupiłam takie cudo. No i jeszcze jutro pochwalę się czapunią i rękawiczkami 😉

AgaW GRATULUJĘ!!! Już po stresie pani magister 🙂

Akompf pokój super, podoba mi się taki wystrój. Ciuszki rewelacyjne, ciekawe która bluzeczka najbardziej spodobała się mężowi... 😉

Dziewuszki zdrowiejcie szybko!!!! Coraz więcej z Was łamie zakaz.

Uciekam do wyrka. Dobranoc i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobie sobie miętkę bo mleka w lodówce brak - stoi tylko pusty karton - głupi nawyk mojego męza wrrr zawsze zostawia w lodówce puste kartony po mleku 😞 reni tez nie mam 🙂

Dzięki Wioluś 🙂 idę parzyc mięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam iść już dawno spać ale jeszcze film oglądnęłam na Polsacie i tak sobie myślę a zajrzę jeszcze na brzucha :laugh: :laugh: Aga je tez dziś męczyłam się z zgagą po wypiciu 1 litra Kubusia ale ja jestem przygotowana na takie nieszczęsne okazje i mam właśnie Rennie pod ręką:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie jutro zaopatrzę w Reni 🙂
Nigdy nie miałam zgagi, pierwszy raz pojawiła się jakoś miesiąc temu i myślałam, że to mnie serce boli haha ale z dwojga złego lepsza zgaga niz problemy z sercem.

Już teraz to naprawdę zmykam. Dopiję miete i idę lulac.
Jutro zdam Wam relacje, czy mi pomogła 🙂

Pa grudniówki 🙂
Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

24 strony do nadrobienia a ja za 10min musze wychodzic... wiec wybaczcie ale nie przeczytam niech tylko ktos mi napisze czy nasza Aga sie obronila? :P

Wczoraj kupilam skarpetki takie jak te rozowe tylko,ze biale cuuudo! 🙂 i bylam z dziecmi na kasztanach i pol kosza nazbieralismy i wogole to wczoraj dopiero po 20 do domu zladowalam wiec trudno sie mowi ale sil na brzuszek.net juz nie mialam tylko na to ,zeby do Marcina sie przytulic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie jestem kwietnióweczką, ale jakoś tak nie mogę spać 🙂
Dziewczyny wy już jesteście tak daleko 🙂 a ja nie mogę się doczekać kiedy ten czas zleci...chciałabym być już skopana przez tą małą krewetkę od środka 🙂
Powiedzcie czy to boli?? Bo czytałam książkę i tam pisało że można nieźle oberwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj IlonaB 🙂
Najpierw pogratuluję Tobie błogosławionego stanu 🤪
To fakt jak się jest początkującą ciężaróweczką to nie można się doczekać tych pierwszych kopniaków ale one na samym początku są naprawdę bardzo delikatne więc czasami można ich nie rozpoznać 🙂 🙂 Ale z tygodnia na tydzień zauważysz że Twoja dzidzia coraz bardziej daje o sobie znać no i później kopniaczki są bardzo mocne ale czy to boli?? Ten ból który jest spowodowany kopnięciem dzidzi nie jest bardzo mocny choć taki niespodziewany potrafi spowodować podskoczenie całego Twojego ciała ale to jest bardzo przyjemne 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...