Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Czesc Dziewczynki 🙂

Jak to miło sobie wstać z myślą, że nie trzeba się uczyć 🙂

Fredeczko obroniła się Wasza Aga, obroniła... no jak by mogło byc inaczej, skoro Wasze kciuki czułam duchem :*
Gdzie byłaś jak wczoraj imprezowałyśmy? Wznosiłysmy toasty colą i sokiem malinowym 🙂
A jutro imprezka u Ciebie z okazji 30 tki 🙂 Super 🙂

Wiolka mięta pomogła na zgagę. W końcu po jej wypiciu udało mi sie zasnąć.

Hej Ilona 🙂 No na kopniaczki to musisz jeszcze troszkę poczekać. Ja pierwsze ruchy poczułam w 18 TC 🙂 To jest niesamowite przezycie 🙂 Z czasem maluszek z racji tego że rośnie ma coraz więcej siły i jego ruchy są bardziej wyraziste no i czasem bolesne... ale to jest naprawdę przyjemny ból 🙂
Moja córeczka jeszcze mnie nie kopła tak, żebym miała się zwijać z bólu, ale może jeszcze się doczekam, bo przeciez ciągle nabiera wagi i siły 🙂
Życzę Ci dużo zdrówka 🙂 Oszczędzaj się i ciesz się tymi 9 miesiącami, bo to najpiękniejszy okres w życiu kobiety 🙂

No AgaK to w poniedziałek oblewamy Twoją trzydzieche 🙂

Idę na sniadanko 🙂

Miłego dnia grudniówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia na miły początek dnia buziak dla Ciebie 😘
Dla Was również dziewczynki 😘 😘 😘
Mój Boże to już 30 🤪 🤪 Teraz to tylko zostanie nam odliczać 10...9...8...itd :laugh: :laugh: :laugh:
Właśnie napisałam posta październikowym dziewczynom że zbliża się ich pora :P :P Tak im zazdroszczę :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grudnióweczki,
ja jestem już po glukozie. Nawet nie było tak źle - ale oczywiście połączyłam glukozę z cytryną - i zrobiła się lemoniada.

Za 15 minut jeszcze raz zbadają mi poziom i zobaczymy czy mam cukrzycę - mam nadzieje iż nie 😠

Wzięłam sobie laptoka do szpitala, siedzę u koleżanki w biurze i pisze na brzuszku.

I tak posiedzę u niej do 13.00 kiedy to przyjdzie czas na USG.

Fredeczka, fajnie Ci...30 lat. Hehe

Pózniej się jeszcze odezwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Ja po koszmarnej nocce się melduje do 3 mnie nękał tak okropny ból głowy że aż płakałam,ponieważ to był mój pierwszy ból głowy i nie wiedziałam za bardzo co robić 😞
Dziś już na szczęście jest ciut lepiej chociaż osłabienie nadal i katarek mnie męczą.

Ale nie wychodze dziś z domku nawet córa poleciała sama do szkoły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post ilony uświadomił mi jak szybko mi ta ciąża mija 🙂

Równo cztery lata temu,25 września miałam już tylko dwa dni do terminu i od ponad tygodnia zmagałam się ze skurczami przepowiadającymi. Pięć dni późnij tuliłam malutkie zawiniątko 🙂 I już nie mogę doczekać się tego oczekiwania na drugie dziecko, to na prawde escytujące (choć i męczące) dni 😉
Moja koleżanka miała termin na 23go, ale jeszcze nie urodziła, więc czekam w napięciu na wieści 😉 Spodziewa się drugiej córci.

A tak poza tym siedzę teraz z michą płatków z mlekiem. Mleko to ostatnia rzecz, którą w tej ciąży spożywam. Potem muszę zabrać się do roboty w kuchni a o 15 córka ma szczepienie 🤨 Mam nadzieję, że nie będzie potem gorączkować 🤨 bo jutro ma imprezkę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka mój mąz ma ciągle problem z zatokami , ale głowa go nie boli przy tym.. chociaz każdy organizm reaguje inaczej. Może zrób sobie okład tka jak radzi PannaNikt... biedna ... może kawkę wypij rozpuszczalną ..

Ide sprzątać mieszkanko a potem atak na lumpeks 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane brzuszki 🙂
Dzisiaj postanowiłam sobie zrobić wolne od pracy i siedzę w domu. Ale fajnie:laugh: Przynajmniej troche ogarnę dom, bo niedługo pozabijamy się o śmieci 🤪

Skórka zeczywiście fajny masz brzuszek, myślałam że tylko mój jest taki ogromniasty:laugh:

Mittka ja też kiedyś miałam taki straszny ból głowy jakbym zatoki przeziębiła i wziełam sobie na wieczór jedna tabletkę ibupromu zatoki (wiem że nie wolno!!!!) ale pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki teraz głowa mnie nie boli,ale jak wieczorkiem zacznie to sięgne po okłady.Gosiag też kiedyś brałam te tabletki,no ale tak jak mówisz teraz nie można 😞

Agnieszko teraz kochana to się ciesz wszystkim bo przez ostatni tydzień to strasznie zestresowana byłaś no i wybierz się na szaleństwo zakupowe a potem się pochwal 🙂

Gosiag a ty jak długo zamierzasz pracować? też by ci się przydał już jakiś urlop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...