Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A Wiolka śliczny masz brzusio 🤪 🤪 No właśnie gdzie ta gruba dupa? :laugh: :laugh: :laugh:
Przed pierwszym porodem to Tomek mi ogolił krocze ale jeszcze położna w miejscu nacięcia troszkę podgoliła i nie było tak strasznie :P :P :P :P
Dobra dziewuszki ja spadam jak zwykle do wanny się pomęczyć i do mężusia się przytulić 😉 😉 😉
Dobranoc dziewczynki miłych kolorowych i bajecznych snów 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja też uciekam kobietki bo mnie plecki bolą, do jutra 😘
Akompf a jak zacznie Ci spadać samoocena to pisz, na nas możesz zawsze liczyć, ale nie rozumiem dlaczego miała by ci spadać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf przestań, malutko wazysz, w ogóle jestes piekna i seksowna jak każda ciężarówka 🙂 Ja też nie mam żadnej kurtki 😞 chyba tez cos musze kupic, albo od mamy pozyczę , bo ona troszke grubsza ode mnie 🙂

MęzuAkompf dużo zdrówka i nie pociągaj, bo żonkę zarazisz a ona ma zakaz chorowania 🙂

Ja tez się boję porodu... ale zgodze się na lewatywę i na golenie pisi i w ogóle na wszystko co będzie miało pomóc przyjśc mojej małej na świat i przede wszystkim nie utrudniać personelowi szpitala w odebraniu porodu 🙂 przezyjemy kochane. Zobaczycie, że w styczniu juz będziemy się smiac z porodów i stwierdzimy , że to pikuś 🙂

Dziewczyny właśnie obcinałam sobie paznokcie u stóp. To był koszmar 😞 jej, dobrze że lato się skończyło i malowanie pazurków można odłożyć na jakiś rok uffff

Idę sobie zapobiegawczo zaparzyć miętkę , co by zgagę przechytrzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobranoc i kolorowych snów.
Właśnie nadrobiłam bardzo duże zaległośći.
Ale się uśmiałam z tych waszych wielkich dup, nie wiem gdzie wy je macie ale......

Ciuszki jak zwykle zajefajne, ja chyba jutro zrobię mały napad na lumpka, może coś fajnego mi wpadnie.

Dzisiaj tylko kupiłam malutki zestaw do malutkiej fryzurki:laugh:

Ja też się już położę bo strasznie bolą mnie krzyże i oczka mi się już same zamykają.
Dobranoc i kolorowych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie spoko ja tam buszu nie mam, teraz tym bardziej skoro mąż powraca :laugh:
Co do nacięcia chcę żeby mnie nacieli w razie potrzeby a nie RUTYNIOWO, BO TAK, BO BĘDZIE SZYBCIEJ, miałam już tam szycia po operacji i wiem jak to boli, nie dzięki 🤢 😠 co do lewatywy to czasem organizm sam się przygoptowuje i nic juz więcej nie trzeba, z drugiej strony jak cie do końca nie wyczyści na kibelku po lewatywie to dopiero może być kosmos!!!!

Akompf tu była boska Jugosławia, w porównaniu z naszym PRl-em to tu był raj na ziemi jeżeli chodzi o towary, wiesz o co mi chodzi, warunki nie teges 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeszcze nie poszłam.
Weszłam sobie na allegro i zastanawiam sie nad zakupem tej poduszki, bo strasznie niewygodnie mi się spi ostatnio... hmmm... potem może sie ona też się może przydac. Co o tym sądzicie kobietki ?http://allegro.pl/item743943871_poduszka_do_karmienia_rogal_i_kobiet_w_ciazy_3w1.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz link do poduszki http://allegro.pl/item743943871_poduszka_do_karmienia_rogal_i_kobiet_w_ciazy_3w1.html

a tutaj kubraczek http://www.e-kubraczek.pl/all/pliki/wyprawka_dla_dziecka-www.e-kubraczek.pl.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam cc...
Najpierw na dzień dobry były formularze. Pielęgniarka pyta: "gdzie Pani
mieszka". Ja: "w domu mieszkam". W końcu mąż wypełnił ten formularz, bo ja
straszne głupoty wygadywałam i dał mi do podpisania. Podpisałam się moim drugim
imieniem i panieńskim nazwiskiem... W ogóle tego nie pamiętam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEdnak jeszcze jestem :P

AgnieszkaW - dzięki za tego linka do e-kubraczka 😁 Któraś wspominała, ze jej się nie otwiera ten link więc chciałam pomóc 😁 ale widze, ze już jest okej 😁
Co do tej poduchy to mam taką - dostałam od siorki, u mojej w środku jest taki granulat, który szeleści 😁 wiec na noc sie nie nadaje :P bo mi męża budzi 😁 ale często sobie podkładam pod plecki jak siedze na brzuszku 🤪 🤪 🤪

jeśli chodzi o wanienko przewijak to nie miałabym go dzie trzymać 😁 heheh

Wiolka, te teksty mnie rozśmieszają i cieszę się, że jest cień nadziei na to, ze tez będziemy sie rozsmieszać opowiadaniami o własnych porodach 😁

Teraz juz prawdziwe dobranoc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...