Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
drobnej budowy kobieta w ciąży, która przyjechała urodzić, właśnie
wyszła z pokoju z USG i zadzwoniła do partnera: "Sebastian? Ten bydlak ma prawie
5 kilo!!! Ja to pierd.... - nie rodzę. Jak se go takiego zrobiłeś, to sam se go
ródź!!!" Po czym wyszła ze szpitala

Dobranoc Akompf, ja tez mam cień nadziei, że może nie będzie tak źle, że przypomni mi się któryś z tych opowiadań i zacznę się szczerzyć zamiast wyć z bólu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hej Dziewczynki,

młoda mnie obudziła kopniakami jak zwykle o 6.00. Krzysiek zaraz wróci z pracy i leci na kurs masażu. Tak więc spędzę kolejne godziny sama... 😉
Wczoraj po tej glukozie wypiłam wannę wody. A dziś czuje się jakbym mnie ktoś napompował 😠 I coś kaszel mnie męczy - mam nadzieję iż się nie rozchoruje bo przecież za 6 dni wyjeżdżam w trasę.

Co do przewijaka to mam dylemat jaki wybrać...czy taki jak Ty, Agnieszko zapodałaś w komplecie z wanienką itd. czy też taki nakładany na łóżeczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry grudnióweczki 🙂 🙂 🙂 🙂
Wiolka te historyjki są super zawsze poprawią humor :laugh: :laugh: :laugh:
Ja przewijak mam po Kamilku taki na łóżeczko więc już jeden wydatek mniej 😉 😉 😉
Wkładki laktacyjne dla mnie wszystkie są takie same ale ważne aby były samoprzylepne 🙂 🙂
No i dziewczyny musimy uważać na te nasze cycuchy podczas zimy aby ich nie przeziębić 🙂 🙂 🙂 Ja jak urodziłam Kamilka to przy wyjściu ze szpitala położna sprawdzała mi jak mam okryte piersi i powiedziała że jak będę wychodzić z małym na spacer to nawet pieluchę tetrową sobie włożyć w stanik zawsze to uchroni cycuchy przed przeziębieniem które w czasie laktacji łatwo jest złapać 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki

Wiolka świetne są te opowiadania 🙂 pośmiałam się od rana 🙂

Persy koniecznie pochwal się swoimi zdobyczami jak wrócisz 🙂

Fredeczko wszystkiego najlepszego z okazji 30 tki 🙂

Ale moja mała kopie 🙂 łobuzuje na całego. Ale całą noc przespała, grzeczna była 🙂to teraz daje czadu 🙂

Miłego dnia kobietki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga no pewnie, że mam wielką, cały czas piszę, że poszło mi w cycki, dupsko i uda, a te to już w ogóle są chyba 2 razy większe niż były, takie 2 wielkie koły, więc z ta dupą w porównaniu z udami nie jest tak źle:laugh: :laugh: :laugh: ale i tak jest wielka, niestety należę do osób szczupłych z szerokimi biodrami 😠 zawsze mi wszystkie spodnie odstają z tyłu 😠
dobra idę do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax a ja cycków to jak nie miałam tak nie mam. Nie wiem czym ja wykarmię moją małą haha (oczywiście wiem, wiem, że małymi też sie wykarmi, ale ponarzekac trzeba) a co do bioder to mam podobnie jak Ty - szczupła sylwetka z szerokimi biodrami 😞 echhh kobiety, kto im dogodzi ??

Agus miłego wypoczynku, może ja też męzunia gdzies wyciągne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ale wczoraj wieczorem sie rozpisałyscie. A dzis znów o naszych ciałkach.
Agnieszko26 ja chyba tez nie wykarmie, takie maluchy mam.
Fredeczka sto lat z okazji 30-tki 😉 Mnie wskoczyło dzis 29 😁
Nie wyspana jestem, ide na spacer moze oczy mi sie otworzą 🙂
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam 😁

zaraz wciągne sniadanko i sie ubiorę :P Znów mam lenia ale to nie nowość 😁

fredeczko - gratuluję trzydziestki! :*

przestancie o tych wielkich dupach gadac bo znowu bede biadolić jaka to ja gruba jestem! Jesteśmy piękne i seksowne i wielka dupa w ciąży jest niczym bagnet u karabinu 🙂 hahahaha

A cycków moge troche oddać 😁 bo rozmiar G już mnie męczy!

bede później :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałeczków jescze nie widziałam, ale za pieluchy tetrowe 3,50 prawie to o 2 zł za dużo 😁 Ja kupiłam zwykłe a flanelowe kolorowe: http://allegro.pl/item743335475_pieluchy_pieluszki_flanelowe_mega_obnizka_ceny.html

ze wzorem "psiaki łobuziaki" i z żyrafkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Witam Was weekendowo,w nocy spałam jak ta lala znaczy że choroba idzie sobie precz pozostał mi po niej tylko katar 😠 byłam już w sklepie a teraz jem śniadanko 🙂

Sliczne te pieluszki musze sobie sprawić takie 🙂

Wiola no uśmiałam się z tych historyjek 🙂

Fredeczkaa gratuluje 30 teraz już z górki poleci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Mitka że juz lepiej się czujesz 🙂

A ja sobie dzis robię dzień lenia przez wielkie L !!

Jeszcze siedze w piżamie i czytam opinie mam na temat wózka, który zamierzam kupić. Dla przypomnienia X lander X3.

Akompf faktycznie drogie są te pieluszki , które pokazałam, ale akurat nie o cene mi chodziło, tylko o wzór bo ogólnie tetrowe to białe, a tu takie fajne , kolorowe 🙂

Jejku zapomniałam Wam napisac co mi się sniło dziś ...
Urodziłam Anie, kąpałam ją w dużej zwykłej wannie, bo nie zdążyłam kupic wanienki i krzyczałam do męża żeby przyniósł ręcznik, a on się tak guzdrał ... i najlepsze w tym snie było to , że widziałm wyraźnie twarz małej, była sliczna (oczywiście podobna do mnie haha) a poważnie miała takie usta jak ja 🙂 normalnie super sen, ale jak wstałam to się przeraziłam... jak to będzie, jak ja ja bede kąpac , przewijac....

Wczoraj była u mnie szwagierka z synkiem (2 tyg temu urodziła) i chciał żebym go potrzymała, bo szła do WC a ja jej kazałam go połozyc na kanapę i siadłam koło niego, bo bałam się go wziąc na ręce 😞 masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW ja jak byłam tydzień temu na tych chrzcinach to też unikałam brania na ręce,właściwie nie wiem z jakiego powodu aż wkońcu wręczyli mi małą i aż mi się zatęskniło do tego żeby już tulić swoją kruszynke te obawy prysną jak bańka mydlana jak tylko będziemy miały w ramionach nasze skarby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...