Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny 🙂

Ciuszki kupiłyście super, a ja czeka na paczkę z kombinezonem. Już się nie mogę doczekać 🤪

Skórka a tych skarpetek jest chyba z siedem modeli i ja je mam. A kupiłam je w ROSSMANIE. Jak będę w domciu to Wam je pokażę, wszystkie są słodkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie śliczne te ciuszki! Bodziak z Myszką Mickey jest rewelacyjny!!!! A buciki Skórki powalają na kolana 😁 Tez uważam, ze takie grzechoczące skarpetusie są fajne 😁 Skoro w Rossmannie można je dostac to chyba tez tam zajrzę 😁 Choć skarpetek mam od groma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kiedy bedzie maz? planujecie slub? ja swoje mialam 5 wrzesnia i musze powiedziec ze martwilam sie jak to bedzie czy dam rade i w ogole bo lsubn planowalismy od roku i nie przesuwalismy daty slubu bo dziecko bylo planowane tylko nie wiedzialam ze tak szybko w ciaze zajde po 2 operacjach ale bawilam sie do konca.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bedzie ale dopiero jak urodze. Teraz to nawet czesto sie zdarza ze dzidzius jest na slubie wiec nie bedziemy az tak bardzo inni. Choc przyznam ze wczesniej chcialam przed narodzinami synka. Teraz jednak jak wiem ze jestem taka powolna i szybko sie mecze to wole przełozyc to na pozniejszy termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...