Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorną porą.
Objadłam się a nawet mogę powiedzieć OBŻARŁAM trzema naleśnikami z serem:P

Emmax zdaj relację jak wrócisz z tej szkoły 🙂

Wiola, a Tobie dziękuję za poprawienie humoru 😁 😁
Uśmiałam się do łez.

A ja też mam włosy na brzuchu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Emmax to daj znać jak było w szkole rodzenia. Ja się już chyba nie zapiszę. Tam gdzie pisałam to nie mają miejsc na najbliższe zajęcia, mogą mnie tylko wpisać na listę rezerwową 🥴

AgaW to zaszalałaś 🙂 Ale fajne są takie zakupki, prawda???

Widzę, że już coraz mniej nam zostaje... ja muszę kupić wanienkę, fotelik do samochodu, termometr, karuzelę do łóżeczka -i to tyle z mojej listy 😉 Wszystko inne już mam 🙂 🙂 🙂

Julia czekamy na wieści jak wrócisz od lekarza!

Wiola te idiomy mnie rozwalają :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaK to wtedy się weź za następnego bobaska :laugh:

Ja czkawki jeszcze nie czułam.

Co do zakupów to brakuje mi: łóżeczka, pościeli, kosmetyków i przyborów, ręczników, wanienki i całej mojej wyprawki do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa podaje ci nr telefonu do mojej szkoły, 071 349 39 11, 602 645 443, jest to szkoła bezpłatna jeśli chcesz to zadzwoń i zapytaj czy możesz jeszcze się zapisać, tak jak napisałam 1 zajęcia w środę na 18 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehhe AgnieszkaW - śliczny dresik!
AgaK - dobranoc
A ja uciekam oglądać "Na wspólnej" a pózniej zamykam się w łazience i spróbuję pozbyć sie tego i tamtego z miejsca, którego nie widzę 🙂 Bo jutro do gina, więc trza sie wyładnieć 😁 😁 😁 😁 😁

Do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po wszystkim...
Bylam u lekarza, zajrzal do gardla popatrzyl w ucho posluchal moich pluc i powiedzial ze wszytsko ok... he i tak wlasnie wyglada opieka medyczna w Anglii ale skoro powiedzial ze jest ok to tak byc powinno. Dostalam formularz na darmowe leki na mnie i dzidzie jak sie urodzi i juz jestem w domku. Nareszcie bo juz zimno i ciemno sie zrobilo i nie ma to jak byc w domku z herbatka 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszkaw26 sliczny dresik
PannaNikt
ja te katre dopiero dostalam bo moja polozna wczesniejsza to w ogole troche cofnieta byla nawet nie wiedziala jak uzywac komputera gdzie to bylo jej zajeciem:laugh: :laugh: :laugh: ale juz mam lepsza ktora mi wszystko pozalatwiala a dostalas kase na witaminy?? Ja tak i nawet o nich nie wiedzialam 🤪 🤪

Dzieki Wam dziewczynki za wsparcie Buziaki za to ode mnie i malenstwa tez 😆 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm tak piszecie o jedzeniu ze znow sie glodna zrobilam a tyle co jadlam zanim poszlam do lekarza tylko co by tu zjesc... cos lekkiego, cos szybkiego i cos... sama jeszcze nie wiem:P :P :P :P fajnie byc w ciazy mozemy jesc i jesc i jeszcze raz jesc.. Przed ciaza wazylam 55 a teraz waze 65 a mam jeszcze 12tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...