Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emmax to mamy podobne mieszkanka jeśli chodzi o metry. Też miałam graty w każdym kącie dlatego zdecydowałam się na jedną wielką szafę i komodę żeby nie zagracać pokoju. No, ale jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało bo cały czas czekam na szafę, mają jeszcze 2 tygodnie na zrobienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Oooo 7 stron 😉 sie dziewczyny postaralyscie 🙂

Aga84 tez mam na duzych gumowych, bo plastiki to takie gowniate podobno sa i strasznie na nich telepie?

a moj wozeczek stoi w pokoju na dole rozlozony 🙂 akurat na dole miejsca duzo dylo na ten wozio 🙂

A u mnie na dole rodzice sa a Marcin pojechal po samochod. Zla jestem na niego i nie bede sie do niego odzywac bo za miesiac mielismy dopiero kupic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za zaproszenie, ale musiałabym umyć włosy, ubrać się, pomalować... to za dużo jak dla mnie :laugh:

Ostatnio zgadałam się z AgusiąW, że chodziłyśmy razem do przedszkola i podstawówki :laugh: Może kiedyś Wrocławianki spotkają się z wózeczkami na spacerze hehe? W jakiej części mieszkasz Emmax?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kurcze dziewczyny siedzieć dziś nie mogę przez ten kręgosłup a o leżeniu to też nie mam mowy bo znowu biodra dają o sobie znać 😞 Jejku jeszcze tak nigdy nie miałam ☺️

Mittka to zdjęcie z brzuszkiem koło szafy to tylko tak wygląda że jest dużo miejsca a tak na prawdę 1 metr dalej już komoda stoi więc nie mam miejsca :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki. A ja już po zakupach. Mąż poszedł puszczać latawca, mała chodzi w stroju czarownicy (kupiliśmy jej na haloween) a ja mam czas dla siebie.
Dla maleństwa kupiliśmy taką matę:

http://www.mamasandpapas.com/product-light-sound-playmat-gym-lotty-ladybird/7594827/type-i/



Fredeczka, jeśli Marcin znalazł fajną okazję to trzeba kupować, nie masz o co się obrażać 🙂

AgnieszkaK łączę się z Tobą w bólu, mam to samo 😞

Co do przestrzeni w domu. Ja mieszkam w domu, mamy 3 sypialnie, ale takie klitki, że dosłownie nie mamy jak się pomieścić i łóżeczko dla maleństwa wejdzie na styk. Za to wózki trzymamy w garażu. No i chyba będziemy musieli kupić kojec, bo na dole mamy kuchnię i część dzienną a dziecko musi gdzieś leżeć ☺️

A tak w ogóle to mam wyskoczyło mi uczulenie na brzuchu 😞 😞 Posmarowałam się olejkiem przeciw rozstępom i cały jest teraz w krostkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oddychaj Emmax oddychaj 😉

AgaK współczuję bólu, jeszcze takiego nie miałam! Ale za to ząb mi cały czas dokucza i dostaję już świra 😠

PannoNikt super ta mata. Też o czymś takim pomyślę, ale później bo teraz to już spłukana jestem.

Chciałabym też kupić taki bujaczek, ale zobaczę czy będzie mi potrzebny bo nosidełka mają funkcję kołyski więc może Mały będzie sobie w nosidełku siedział.

Fredeczko dziewczyny mają rację, skoro trafiła się okazja to czemu nie kupować? Nie denerwuj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...