Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj PannoNikt nie przejmuj się tak bo po prostu udało mu się dojrzeć i teraz będzie chciał udowodnić jaki to on jest kochany tatuś 😉

A z tego opisu wynika że mała może mieć anginę 😞

Cholerstwo bardzo nieprzyjemne przy przełykaniu nawet wody 😞 😞
Mój Kamil też przeważnie na anginę choruje ale nigdy się nie skarżył że go gardło boli tylko gorączkował 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe mąż jeszcze nie wrócił, ale jak wróci to pewnie awantura będzie bo nie pozwala mi takich rzeczy robić :P

Agnieszko super, że wszystko u Ciebie i malutkiej ok 🙂

Mam pytanko, moja mama ma imieniny i chcę jej kupić jakiś drobiazg (nie mam kasy na większy prezent). Co myślicie o kilku rodzajach herbaty z takich sklepów -herbaty świata? Oni to ładnie pakują w taki paczuszki. Sama nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O AgnieszkaW to dobrze, że u was ok, a powiedziała Ci gin czemu miałaś takie bóle?

Ewa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: co do herbatek to fajnz pomzsŁ jeeli Twoja mama je lubi 🙂

PannoNikt linka prosić :P Biedulka , to na bank angina, a mężem się nie przejmuj, wiesz jacy oni są 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten pomysł z tym mixem herbacianym fajny. Przyznam, że sama bym na to nie wpadła... My w sobote też jedziemy na impreze do teściowej (imieniny), ale kupiliśmy jej DVD, bo akurat nie ma (jak do niej jade to nie mam co oglądać:laugh: ), także kupując jej prezent myślałam też o sobie:laugh:
Zauważyłam dzisiaj na bieliźnie taką małą brązową plamke, ale to chyba po tym randkowym weekendzie, bo sobie z mężem trochę... No wiecie o co chodzi:P Mam nadzieję, że to nic groźnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie dzisiaj dopadło i jem jem jem i jem 🤪

Mam pytanie używacie jakichś kremów na rozstępy?
Ja całą ciążę smarowałam się oliwką ale na dole brzucha takie mi się bruzdy pojawiły że oliwka to nic nie da już 🤨
kupiłam sobie Perfecta Mama z Dax Kosmetics może któraś z was używa tego kremu albo coś wie o nim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula smarowałam się Perfecta Mama i możesz to wyrzucić do śmieci. Teraz smaruję się naprzemiennie oliwką Chicco, i innymi wynalazkami z apteki ale rozstępy mam nadal na cyckach i pupie, ostatnio nawet więcej na pupie. 🤢

Coś się dzieje ze mną, kurcze, kiepsko się czuję i strasznie boli mnie z boku brzucha. Idę się położyć, moż esię później odezwę. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,miałam już dzisiaj nie wchodzić do Was ale nałóg zwyciężył.Chciałam się pozamykać na cztery spusty i nie wychodzić do świata normalnie koszmarny humor mnie dopadł,no ale dostałam paczuszke ze ślicznym pajacem i już mi przeszło:P

AgnieszkoW ciesze się że u Was wszystko w porządku 🙂

PannoNikt to ja tez się zaraz zgłosze na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcę linka od PannyNikt 🙂 [email protected]

PannoNikt a co się małej stało, że płacze?

Wiolka w sumie to nic mi nie powiedziała. Zbadała mnie, szyjka się nie skraca, rowarcia nie mam, wszystko pozamykane. Usg mi zrobiła. Dzidzia bryka, ślicznie się rozwija, waży 2 kg , lezy sobie główką do dołu 🙂
Kazła mi się oszczędzac i leżeć duzo... i w rezultacie nie powiedziała dlaczego mnie boli 😞
A Ty sie trzymaj kochana ... cos się sypiemy 😞

Co do kremów to tez żadnych nie używam, tylko oliwka. Rozstępów nie mam, ale wydaje mi się , że kto ma skłonności to i tak będzie miał mimo stosowania kremów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcę linka od PannyNikt 🙂 [email protected]

PannoNikt a co się małej stało, że płacze?

Wiolka w sumie to nic mi nie powiedziała. Zbadała mnie, szyjka się nie skraca, rowarcia nie mam, wszystko pozamykane. Usg mi zrobiła. Dzidzia bryka, ślicznie się rozwija, waży 2 kg , lezy sobie główką do dołu 🙂
Kazła mi się oszczędzac i leżeć duzo... i w rezultacie nie powiedziała dlaczego mnie boli 😞
A Ty sie trzymaj kochana ... cos się sypiemy 😞

Co do kremów to tez żadnych nie używam, tylko oliwka. Rozstępów nie mam, ale wydaje mi się , że kto ma skłonności to i tak będzie miał mimo stosowania kremów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...