Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
przy takiej pogodzie to ja tez bym jeszcze spała. Może do 10 wstaną:laugh:

A torby jeszcze nie pakowałam, ale mam wszystko przygotowane jak by coś się działo. Wydaje mi się że jeszcze za wcześnie. Ja muszę jeszcze przynajmniej 1,5 miesiąca malucha w inkubatorku potrzymać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej laseczki

Mój śpioch juz ze mnie wyszedł hahah

Aga84 wypoczywaj kochana, musisz jeszcze troszkę ponosić maleństwo w brzuszku. Czytałam , że 36 tydzień to juz ciąża donoszona, więc musimy chociaż do tego czasu jakoś wytrwać, ale najlepiej jak by maleństwa urodziły sie o wyznaczonym czasie 🙂 niech sobie siedzą w tych naszych brzuszkach i rosną silne i zdrowe 🙂

Aga szpital jak marzenie 🙂

Torby jeszcze nie mam naszykowanej. Uczynię to pod koniec listopada, bo na 19 grudnia mam termin 🙂

Mnie mój brzuch nadal boli 😞 kuźwa... trochę mniej niz wczoraj, ale jednak 😞 i to są właśnie jakieś dziwne skurcze, a jak mała się rusza to jeszcze sie ten ból nasila....

Gośka Ty się nie wygłupiaj tylko bierz zwolnienie!!!

Idę sobie zrobic sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam juz wszystko w domu.. majtki jednorazowe, pieluchy dla siebie, podklady, lewatywe, wenflon, krem na brodawki, koszule, szlafrok, papcie, termometr, no i oczywisie rzeczy dla malego no chyba ze cos jeszcze zapomnialam... ale sie wkurzylam.. kupilam dwa smoczki z aventu w auchanie za 19 zl a wczoraj bylam w sklepie niedaleko rodzicow bo chcialam kupic karuzele do lozeczka a tam te same smoczki po 10 zl.. a myslalam ze w takich sklpeach dzieciecych bedzie drozej niz w supermarkecie.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedzie tata ale przy okazji zabral moja siostre bo mam siostre blizniaczke nie wiem czy wpsominalam 🙂 i jeszcze moja chrzesnica wiec bedzie dzis glosno 🙂 bedzie ciocia, pobaw sie z emna, ciocia chodz na spacer, ciocia chodz bedziemy malowac.. ciocia.. ciocia.. 🙂 ale kochana jest... male lobuz.. jak sie dopcham do kompa u rodzicow to sie odezwe bo moja siora nie ma naeta wiec wpada do rodzicow i od razu komputer 🙂 papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq za mala butelke z aventu dalam w sklepie 19 zl a za duza 33 ale juz nawet nie porownuje cen bo jak cos to moja strata bedzie i nadgorliwosc.. i D nic nie mowie bo by sie smial ze mnie bo mowil zeby porownac ceny w zwyklym sklepie ale ja uparta.. skorpion w koncu 🙂 uciekam.. trzymajcie brzusie wysoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Jak ja dzisiaj dobrze spałam aż dziwne :P No ja już dawno nie śpie,córe trzeba było wyszykować bo dziś ma zawody a potem w sklepie byłam po zakupy dla męża.

Agnieszko84 Ty uważaj na siebie bo to nie są już żarty

Gosiag Ty też byś już mogła sobie odpuścić tą prace.

Ja tak myśle co by tu dziś zrobić i chyba doszłam do wniosku że zrobie nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ja też dziś robię NIC chociaz przeraża mnie ta perpektywa, bo ja ogólnie nie nawidzę robic NIC ale ból brzuszka nie pozwala mi robić COŚ 😞

Aga84 a jesteście bliźniaczkami jednojajowymi ??
Napisz jak się dopchasz do kompa haha

A co do cen to ja nawet nie porównuję w innych sklepach, żeby sobie nerwów nie psuć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka84 kiepska sprawa z tą szyjką, leż i nic n ie rób, odpoczywaj bo to teraz najważniejsze. Ja jezcze nawet torby nie mam kupionej heh a co dopiero mwi o pakowaniu :laugh: .

Gosiag może czas najwyższy iść na L4?

Eeee ja nie lubie siedzieć i nic nie robić dlatego zaraz zabieram się za jakiś obiad dla nas a później prasowanko i pranko ale dzisiaj na spokojnie, żeby znowu mnie brzuch nie bolał tak jak wczoraj.

Mam pytanie, w czym będziecie trzymać maleństwo np. w salonie jak macie łóżeczko w innym pomieszczeniu? Kurcze nie wiem co wykombinować bo przecież nie będę z małą non stop w sypialni i tak się zastanawiam w czym ją trzymać jak np. będę gotować czy sprzątać itp.???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu, ja w tym tygodniu mam zamiar kupić leżaczek dla Małej. Leżak ma pasy i w zależności, który kupisz, ma jeszcze rączkę do wieszania zabawek. Można go stawiać na stole, więc u mnie musowo, bo w kuchni czy w salonie będzie leżak i Mała nie będzie sama leżała w swoim pokoiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra miała leżaczek przy obu synach, myślę, że ktoś kto go wymyślił zrobił coś wspaniałego. Sprawdza się, nie trzeba latać do łóżeczka i cały czas Maluch jest pod kontrolą, gdy nie śpi. Maty też są ok, ale maty na stole już nie położysz. Ja w kuchni mam stół, więc leżak jak znalazł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też myślałam nad czymś takim ale czytałam ostatnio w Moim dziecku, że dopiero mozna ich używać od 2 trymestru życia dziecka ze względu na to, że nie mozna dzidzi połozyc płasko co może wpłynąć na krzywiznę kręgosłupa a i Marta absolutnie nie wolno stawiać takich rzeczy na stole albo jakimkolwiek podwyższeniu, ani się obejżysz a dziecko będzie na podłodze razem z przyczepionym do niego bujaczkiem 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu, właśnie ja wybrałam leżak specjalny, który jest od calkowicie płaskiej pozycji, aż do pół siedzacej, a dziecko zaczyna skakać później, więc nie ma obaw. Żaden z moich siostrzeńców nie zlądował. Poza tym to jest na tyle ciężkie, że z dzieckiem nie ma możliwości żeby to spadło. Mój ma metalowe stelaż nie plastikowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grudniówki 🙂
Moja noc to istna masakra, spać nie mogłam wcale, plecy, gardło i zatoki zaczęły nawalać na dodatek coś mi się włączyło i ryczeć zaczęłam więc kataru jak marzenie dostałam, usnęłam o 5 mąż na 6 do pracy więc też wstałam na chwile i usnęłam znowu po 7 dopiero MASAKRA ledwo żyję 😞 😞 😞

Agnieszka 84 dbaj teraz o siebie dwa razy bardziej i odpoczywaj 🙂 ja też mam kręcone włosy nie muszę się męczyć w modelowaniu:P

Muszę umyć brodzik w prysznicu tylko ciekawe czy mi na to brzusio pozwoli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laseczki 🙂

nadrobiłam zaległości i nie wiem co napisać:laugh:

zazdroszczę wam przespanej nocki bo ja nie mogłam zasnąć a później wstawałam 5 razy na siku 😠

leżaczki są fajne popieram, tylko faktycznie lepiej ich nie stawiać na czymś innym poza podłoga, moja siostrzenica spadłaby tak ze stołu tylko ja mama złapała w ostatniej chwili 😮

Aga84 wypoczywaj i nic nie rób, ty już chyba masz 8 msc a to jeden z najgorszych na urodzenie bo się płuca rozwijają, więc pamiętaj 0 roboty:P

torbę do szpitala pożyczyłam w niedzielę ale pakować będę pod koniec listopada 😉

a dzisiaj dalszy ciąg prasowania i muszę sobie włosy pofarbować, więc pracowity dzień:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...