Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja mam kostki jak moja mama po operacji takie nogi spuchniete. Ale to dlatego,ze dzieciakow pilnuje. a czasami dadza w kosc 😉 ogolnie to dzisiaj poprostu padam na twarz ze zmeczenia az mi sie spac nie chce :/
Ja tez rozstepow nie mam i bardzo dobrze, chociaz moga jeszcze wyjsc...

na allegro chyba posiedze troche :P Marcin pojechal z kumplem do tego kumpla po radio do samochodu a ja ... hmm... nudze sie :P

swoja droga, ostatnio urodzilo chyba 5 moich kolezanek hehe :P sporo co? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja kruszynka teraz tak sie wierci ... ojj nocki i wieczory beda ciezkie :P

Wogole to ostatnio mi sie sni caly czas porod... wszystko do szpitala takie podstawowe najwazniejsze mam ale tylko przygotowane na kupkach a nie moge jakos sie zebrac,zeby na taboret wejsc i wyciagnac z gory z szafy torbe i najzwyczajniej w swiecie ja spakowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc lasencje 🙂
Zaraz nadrobie moje zaleglosci az 30stron 🤪 🤪 🤪 🤪 Nie bylo mnie dzis bo jak nigdy dzisiaj spedzilam prawie caly dzien w pracy....Jeszcze tylko 6tygodni i na macierzynskie...Ufff nareszcie

Co do wczoraj to dalej sie do meza nie oddzywam. Zmoleestowalam go tylko ale nadal jestem zla:laugh: :laugh:
Ale widze ze zaczal chyba rozumowac bo dzis pisze sms-ki, wydzwania i obiecal ze w niedziele na zakupy ale tym razem pojedziemy cos kupic dla siebie bo dajemy sobie na wstrzymanie troche z dzidzia teraz...
Ok biore sie za 30 stron 🙃 do uslyszenia za chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz sobie poszłyście posmać to ja tylko napiszę:
1. Ami - gratuluję wyboru! Śliczne imię!! 🤪 🤪 🤪
2. Fredeczka - pochwalisz sie mam nadzieję zdobyczami 😁

A za chwile męża pod pachę i kąpać się idziemy 😁 uwielbiam te wspólne kąpiele! 😁 😁 😁 😁

Wygodnej nocki brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz co do rozstępów:P
Na to wygląda że mam do nich skłonności i już 🤨

Dzisiaj jakaś padnięta jestem idę zaraz lulu,
mąż chory znowu i mnie zaczyna brać, jejku tylko nie to 🤨

Dobrej nocy Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie, cos nie moge spac.. bylam wczoraj na 19 u lekarza bo myslalam ze urodze.. szyjka sie skraca szybko.. dostalam dwa leki przeciw skurczom by odwlec porod.. maly wazy 1950 i lekarz mowil ze ma jaja jak berety.. ogolnie to troche sie uspokoilam.. o powrocie do pracy mam nawet nie myslec u duzo lezec, malo wysilku i zero stresow.. po tych lekach moge byc roztrzesiona dlatego tata po mnie przyjedzie i jade do rodzicow, zabiore ciuszki malego i bede tam prac wa wlasciwie pralka i mama nektore w rekach bo pewnie mi nie da nic zrobic.. buziackzi dla Was.. milego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie sobie zjadlam buleczki na sniadanko z feta ( wiem ,ze nie powinno sie ale raz kiedys nie zaszkodzi ) , serkiem wiejskim , nutella i pasztetowa mMMmniam 😁

Dzisiaj dobrze spalam i przebudzilam sie tylko 1raz! po 4 a tak to cala nocka przespana.

Ostatnio chyba wlasnie Aga84 pisala ,ze ja brzuch boli i wiecie co? mnie tez caly czas pobolewa 😞 zaczynam sie martwic bo to juz chyba 3 dzien jak tak boli :/ i 3-4razy dziennie mam te skurcze macicy... hmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...