Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

AgnieszkaK - przede wszystkim musisz sie wyciszyć... a jak to nie pomoże to idz zmierzyc to cisnienie

AgnieszkaW - jak usłyszysz pukanie do drzwi to znaczy, ze przyszłam po troche kapuchy 😁

Wiolka - tez odpoczywaj, poleż sobie... ja wczoraj prasując koszule męzunia prawie nie polecialam z deską i żelazkiem 🤨 bo zakręciło mi sie w glowie i ciemno przed oczami zrobiło... ale na szczęscie szybko przeszło... wczesniej nie miałam niczego takiego...

Zrobiłam tą pizze po swojemu, bo nie mam pieczarek, oliwek nie lubię więc nie kupuję, ale za to dałam sporo cebulki i papryki czerwonej. Dam znać czy wyszło jak zjemy obiadek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkoK, lepiej nie zwlekaj i zbadaj ciśnienie, bo ono często jest powodem zmiany nastroju, podenerwowania, lepiej dmuchać na zimne.

A ja nie mogę kapusty kiszonej 😞 Tzn smaka mam, ale strasznie źle potem się po niej czuje... A tak mi się chce krokiety albo pierogi z kapustą... Mniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje dziewczynki...
A mi obiad nie wyszedł... a właściwie to JESZCZE nie wyszedł... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ale jestem zła!
Mięsko się nie dopiekło, a siedziało w piekarniku jak w przepisie! Ehhh ja coś mam pecha do tych eksperymentalnych potraw... a wydawało się, ze nie może nie wyjsć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dlaczego wieczorami nie mogę wejść na brzuszek, też tak wam się zdarza 😠

ja też robię obiado-kolacje i tez mam kapuchę kiszoną:P

Aga nic się nie martw przecież problemy z serduchem to norma w ciąży, odpocznij i powinno przejść 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje bidne grudnióweczki, jeszcze tylko kilka tygodni i wtedy juz będzie tylko lepiej.
Zapraszam Was serdecznie na kapustkę kiszoną, na pewno Wam się poprawi samopoczucie 🙂 na razie łapcie buziaki ode mnie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Ja mam zgage i też jakoś niewyraźnie się czuję, echhh takie uroki 8 miesiąca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki


Jestem wykończona 😞. Kuba dzisiaj przeszedł sam siebie, ech... Kolejna uwaga, zalany tornister wraz z zawartością sokiem, nie zjedzone śniadanie, obiadu na stołówce zapomniał zjeść itp., itd. Ale za to na rodzinnych zdjęciach wyszedł jak aniołek.
Sesja wyszła super 😁, zdjęcia są rewelka 🙂 mam nadzieję, że szybko będę mogła sięnimi pochwalić, bo mam kilka tylko drukniętych a nie mam ich na żadnym nośniku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...