Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam nocnie 🙂
OOOOOOO widzę że wspominałyście w jaki sposób dowiedziałyście się o ciaży 🙂
Z mężem poszliśmy na żywioł pojawi się dzidziuś to się pojawi a jak jeszcze nie to nie, no i po 3 miesiącach bimbania z antykoncepcją trach dzidziuś będzie:laugh: A o ciąży dowiedziałam się z miejsca od lekarza, nie robiłam testu po prostu wiedziałam 🙂 Pamiętam jak 15 kwietnia taka szczęśliwa przez Skype mówiłam o tym mężowi, jak śmiałam się i płakałam na zmianę a on ze mną :laugh: Ach a tu już za 7 tygodni Kamil będzie z nami 🤪

Biedna Ewa tyle czasu nie wiedzieć co się dzieje z dzidzią to masakra normalnie 🤨 😞

DagiM super fotka 🙂

Idę spać, słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski! 🙂

Wczoraj wizyte mialam na umowiona godzine 🙂 wiec nie musialam czekac 🙂

Mala jest glowka w DÓŁ 🙂 tylko jest baaaaaardzo ruchliwa i dlatego czuje ja w roznych miejscach, przekreca sie i przewraca ,przeciaga i wiercipieta z niej 🙂

Pani doktor sie nia zachwycala i bawila sie z nia ,ze tam gdzie jechala glowica albo ja przystawiala tam mala kopniaka dawala 🙂

Akompf na opuchniecie kostek Pani doktor powiedziala,ze mam sie poprostu oszczedzac.

A w poczekalni byl kumpel ze swoja dziewczyna i sie okazalo ,ze ona jest w ciazy 🙂 ale nie widac po niej WOGOLE a termin ma na 27.12 :P czyli 22 dni po mnie 🙂

I byla tez babka ze swoja kruszynka ktora urodzila 12 dni temu 🙂 wczesniak, wazyla 2520g wiec malutka i miala 51cm i taka glowke miala malenka ahh!! cudowna byla 🙂 starszego synka ktory ma 1,5 roku tez urodzila wczesniej ale o 2 mies i musieli ja przeniesc az do Poznania z nim...

Moja mala ma 2060g 🙂

Za 2 tyg na nastepnej wizycie dostane skierowanie na badania.


Teraz bede czytac co naskrobalyscie wczoraj pod moja nieobecnosc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten mroźny poranek 🙂 🙂

A widzisz Fredeczka trzeba zawsze być dobrej myśli i jak chciałaś tak masz i super że mała jest główką w dół 🤪

A ja spałam jak aniołek z jedną pobudka na siusiu o 2.30 ale jak się położyłam to zaraz zasnęłam i wstałam o 6.30 bo ja tak zawsze wstaję jak mały do zerówki idzie :P

I dziś w nocy śniła mi się GosiaG ale nie będę opisywać teraz co mi się śniło bo zbyt czasu nie mam, ale to nie było nic przyjemnego 😉

Teraz uciekam mojego szkraba budzić :P

Do napisania później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zaczynam 😉

AgaK u mnie wczoraj pieeeeeeekne sloneczko swiecilo , kilka babek nawet okulary przeciwsloneczne zalozylo 🙂 ja jak wyszlam z domu to zalowalam,ze nie wzielam bo po oczach ladnie dawalo :P


Akompf Marcin jest straaaaaasznie wybredny :/ ale powiedzialam mu,ze jak jego siostra tutaj byla to gadaly z moja mama o tym ,ze on taki wybredny i od tego czasu je praktycznie wszystko 🙂 a ryz poprostu uwielbia! makaron i ziemniaki tez, z kasza to juz gorzej ... 😉 a przepis super ! w ulubionych juz jest 🙂

Asiula , bo my nie sprzatamy tylko siedzimy na brzuszku 😁

Emmax wczoraj Pani doktor jak wyszla po moja karte na korytarz sie spytala,czy widzialam jaka mala kruszynka tam jest i mowi,nooo juz niedlugo pani bedzie taka miec. A ja mowie,ze pewnie szybciej niz to sobie wyobrazam a ona sie pyta czy ciaza mi szybko mija czy sie dluzy to powiedzialam,ze nawet nie wiem kiedy zlecialo 6 mies a teraz juz niebawem 9 zaczynam :P

A ja test robilam po poludniu a nawet chyba wieczorem jakos i wyszedl pozytywny :P

Justyna626 nie ma czego sie bac. Nie Ty jedna na sswiecie urodzisz malenstwo 🙂 tylko kobiet juz ma dzieci i decyduje sie na nastepne to chyba nie moze byc az tak zle co? 😉

Akompf ja zrobilam 1 test 🙂 okresu nie dostalam, schudlam , straaaaaaasznie senna bylam, latalam siusiu co 5 min i test pozytywny 🙂 wszystko ulozylo sie w jedna calosc 🙂

Ja tez juz balam sie porodu, bo mialam swiadomosc ,ze bede sama ale od kad wiem,ze Marcin bedzie przy mnie to jakos lepiej mi zaraz na sercu 🙂

PannaNikt to super,ze masz duuuuuz szanse 🙂

AgaW jesli chodzi o niedonoszenie, poronienie itd to nie tylko pary dlugo starajace sie o dziecko maja takie obawy... ja sie strasznie balam,tymbardziej,ze moj byly lekarz nastraszyl mnie,ze przez niewyleczona nadzerke moge poronic albo urodzic chore dziecko. Pacan jeden, tyle nerwow sie przez to najadlam 😠

My test robilismy 7 kwietnia... jak wyszly dwie kreski to pomimo,ze sie spodziewalam trzeslam sie jak galareta :P haha 🙂

GosiaG ale chyba nie zalujesz ani pierwszego ani drugiego? 🙂

AgaK hehe no to super 🙂 ja jak wyszlam z gabinetu i pierwszy raz widzialam ta mala fasolke to Marcin czekal i czekal i czekal i ja tak wychodze taka zauroczona poprostu i troche niekontaktujaca i jak mu pozniej opowiadalam to temu znowu lezki szczescia polecialy 🙂


A ja uwazam ,ze cos w tych wrockach jest... wyobrazcie sobie,ze kolezanki babci wywrozyla ile dzieci i jakie po kolei i blizniaki i WSZYSTKO sie zgadzalo!! mysle,ze to nie moze byc jakis zwykly zbieg okolicznosci.


PannaNikt nam wychodzi,ze nasza mala jest z 8 marca 😜


AgaK mam nadzieje,ze wszystko ok z Toba??

Akompf ja przed ciaza czesto tak mialam,ze ciemno przed oczami i slabo mi sie robilo. To bylo od wycienczenia. Jak jeszcze chodzilam do szkoly do Pily to bylam caly dzien na drozdzowce...

AgaK strasznei niskie to cisnienie mialas...



Mittka ja nie zjedzone sniadania wyrzucalam do rzeki po drodze 😉 a jak zapomnialam,to upychalam w lozku :P


Biedna Ewa 😞 trzymaja ja tam i tylko denerwuja ta niewiedza :Angry:

DagiM super foteczka!!

AgaW ja tez pomyslalam o tym,ze Ewa to juz do porodu w szpitalu zostanie :P

Nooo skonczylam a teraz ide sie polozyc bo glowa mnie cos boli ... :/ i pic mi sie strasznie chce ostatnio :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaK ja sie obudzilam na siusiu o 3 i spac nie moglam, musialam Marcina obudzic,zeby mnie przytulil... nie wiem,dlaczego tak mam ale jesli juz sie obudze i zasnac nie moge to musi mnie Marcin tulic. Inaczej klapa :/

aaaa i zapomnialam, Pani doktor powiedziala,ze teraz to juz 100% gwarancji mi daje,ze to dziewczynka :P zobaczymy, jak urodze hihi ^^ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka mi też wyszło że mój Bartek został poczęty 8 marca :P Ale termin porodu mam 2 dni po Tobie ale to może dlatego że długość cyklu miesiączkowego miałam bardzo zróżnicowany po odstawieniu tabletek anty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry mamusie, jak sie czujecie? ja 2 dni kursowalam do rodzicow bo sie zle czulam i nie chcialam byc sama...

dzis jest lepiej wiec zostaje w domu.. zrobie pranie i troche posprzatam...

tak wiem, tylek mnie swedzi i nie potrafie na miejscu usiedziec.. ale ktos to musi zrobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki!!!

Agnieszka84 Ty uważaj z tym sprzątaniem, powinnaś dostac po dupie i tyle, wszystko można ale spokojnie a Ty zamiast wyluzować to jak huragan do domu wpadasz i sprzątasz.... ehhh.

Fredeczka a nie mówiłam, że wszystko będzie ok? Swoją drogą to bardzo malutka jest Twoja Wiki, moja Majka miała 2kg w 32tc, to ja pewnie urodzę babola 4 kg hehe.

Obudziłam się dzisiaj w nocy z bólem brzucha i w pierwszej chwili pomyślałam, że się zaczęło ale to był tylko pęcherz 🤢
Poryczałam się jak głupia w środku nocy to zdałam sobie sprawę z tego, że jeżeli jednak nie uda mi się urodzic jak Dario będzie w domu to będę musiała tak dzwonioć do teścia albo po karetkę i rodzic sama.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, nie martw sie napewno maz bedzie z toba...

ja powiedzialam ze mojego zastrzele jesli nie zdazy...

Ty juz jestes w 36 tyg. wiec pewnie bedziesz pierwsza 🙂 zazdroszcze, ja juz bym chciala miec to za soba chociaz wiem ze musze jeszcze poczekac i ze bedzie mi brakowalo maluszka pod sercem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem strasznie ciekawa ile Majka teraz waży, na wizytę idziemy 6.11, strasznie do dupy bo to będą 4 tygodnie od poprzedniego spotkania z gin, moim zdaniem od 3 trymestru powinnam mieć wizyty conajmniej co 3 tygodnie a w 8 miechy co 2, no ale cóż tutaj się tak nie robi. Kto wie może się nawet nie wyrobie na ta wizytę heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂

AgnieszkoK chyba wyśniło się Tobie moje wczorajsze samopoczucie. Nerwa miałam wczoraj giganta myślałam że kogoś zamorduję i jeszcze w dodatku miałam zatkane ucho. Jak pojechałam do szpitala na ostry dyżur to się dowiedziałam że bez skierowania mnie chyba lekarka nie przyjmie. Dopiero z wielką łaską jak jej siostra powiedziała że jestem w 8 m-cu ciąży to ta krowa do mnie zlazła. Ja nie wiem po co człowiek w ogóle płaci składki jeżeli nie może liczyć na pomoc. A tak po za tym to i tak się nie dowiedziałam co mi stało.

Coś mi ostatnio nerwy szwankują chodzę jak dynamit 😠
Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu może to jednak czas iść już na L4 😠 Teraz powinnaś się wyciszyć i odpoczywać a nie się stresować w pracy 😞
To co mi się śniło o Tobie to że miałaś bardzo duże problemy rodzinne i nawet w telewizji o nich mówiłaś 🤨 Nie pamiętam dokładnie o jakie problemy chodziło ale zbyt to przyjemny sen nie był 🥴
Ale jak to mówią jak się coś śni złego to w rzeczywistości będzie dobrze także głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

U mnie nocka koszmarna z takimi bólami się przekręcam na boki że szok.

Fredeczkaa super że malutka już główką w dół i mówiłam że nie ma się czym przjmować gdzie się dziecko czuje bo ono jest po prostu wszędzie 🤪

Wiola trzymaj buziaka 😘 co by Majeczka Tatusia zechciała obejrzeć i się pospieszyła 🙂

Gosia bidulko naszą służbą zdrowia to nie ma się co przejmować bo z nerwów tylko pochorować się można a to jeszcze gorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...